Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim

تبریک به تمامی طرفداران این ستاره معروف و لعنت به نتفلیکس که با حذف کوین اسپیسی از سریال محبوبم باعث شد بیخیال دیدنش بشم.

---------------------------------------------------------------
احتمالا، آخرین فیلم حاجیمون کونتین تارانتیو، ساخت نسخه جدید استار ترک باشد؛ قبلا، کونتین تارانتیو اعلام کرده بود که با ساخت 10همین فیلم از کارگردانی خداحافظی خواهد کرد.

Quentin Tarantino Teases That Star Trek Could Be His Final Film

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Lashana Lynch Is Reportedly the Next 007. Here's How the New James Bond Movie Can Do Right by Her

screenshot-time.com-2019.07.18-04_59_05.png

جیمز باند نه تنها مامور مخفی نبوده بلکه یـ متجاوز جنسی بلفطره بوده (طبق استاندارد های امروز) ! سری جیمز باند قرار نشانگر حرکت Metoo باشه ایده بازیگر زن فیلم از نویسنده فمنیسیت فیلم بوده و خلاصه قراره همه رو از این بد بختی که ملت گیر کردن (زد زن بودن) نجات بده

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
احتمالا، آخرین فیلم حاجیمون کونتین تارانتیو، ساخت نسخه جدید استار ترک باشد؛ قبلا، کونتین تارانتیو اعلام کرده بود که با ساخت 10همین فیلم از کارگردانی خداحافظی خواهد کرد.

Quentin Tarantino Teases That Star Trek Could Be His Final Film
من هنوز منتظرم اون دختر کوچولوه بره انتقام ننه ش رو توی Kill bill 3 بگیره!.

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
من هنوز منتظرم اون دختر کوچولوه بره انتقام ننه ش رو توی Kill bill 3 بگیره!.

احتمالش نزدیک به صفره فریدون جان:D فعلا همش دارن در مورد استارترک حرف می زنه؛ هرچند که حاجیمون گفته که اگر درجه سنیش R نباشه من اصلا طرفش نمی رم:D

-------------------------------------------------------------
715c1ba10c2246f7ebf396c3ddcfa490.jpg 111.jpg

پنل فیلم IT: Chapter 2 در کامیک کان سن دیگو؛ تریلر تا ساعاتی دیگر:D

------------------------------------------------------------------------------------------------------
زکری لیوای در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده است که اگر تام هالند نخواست در فیلم Uncharted بازی کند، او بسیار علاقمند است که به جای تام هالند در نقش نیتن درک بازی کند.

Zachary Levi Calls Next on ‘Uncharted’ If Tom Holland Doesn't Work Out

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
تصاویر جدید از فیلم Terminator: Dark Fate

terminator-dark-fate-linda-hamilton.jpg

terminator-dark-fate-mackenzie-davis-natalia-reyes.jpg

نمی دونم برا چی احساس می کنم این زنه (سمت راستی نه مک‌کنزی دیویس:D) ارتباطی با گابریل لونا تصویر پایین داره (مثلا همسرشه):D

terminator-dark-fate-gabriel-luna.jpg

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
خبرای خوبی از ترمیناتور جدید به گوش میرسه بازگشت جیمز کامرون و کست قبلی و کارگردانی که ددپول رو با هیچی ساخت ولی نمیدونم چرا حس بدی بهش دارم و تریلرش ناامیدم کرد ایشالله که اشتباه کنم و فیلم خوبی برای طرفدارش بشه.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
خب آلیتا رو بالاخره وقت کردم دیدم. فیلم خوش ساختی بود و به عنوان یه انیمه/مانگا هیتر (:D) ازش خوشم اومد و لذت بردم.
من کلا راجع به کستش اطلاعی نداشتم و از اولین سکانس فیلم حدس زدم که جیمز کامرون به نوعی تو ساخت این دست داشته که موقع تیتراژ مطمئن شدم :D
لامصب تو هر فیلمی که به نوعی دست داشته جلوه های بصری و CGIش چند لول از فیلمای هم سطح خودش بالاتره. به جرئت میتونم بگم جلوه های بصری آلیتا از اندگیم و اینفینیتی وار بالاتربود. همونطور که سال 2009 جلوه های بصری آواتار از فیلمای هم سطح خودش بالاتر بود.

بیشتر از اینکه راجع به آینده فیلم واسم سوال شه راجع به گذشته شده. این URM کی بودن هدفشون چی بود چرا اصلا حمله کردند؟ از اونجایی که Sequelش هنوز رسما انانس نشده و ممکنه بعد آواتار 2 بیاد خیلی دوست دارم یه بک استوری از گذشتش بخونم. لینکی سورسی چیزی هست؟

• Like
Reactions: arash1996

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

ma46436457xres658569default1080.jpg
این کلیپ جدید از Terminator: Dark Fate رو ببیند خیلی بهتر از اون تریلری که نشون دادن هستش آرنولد هم نقشش بیشتر از حضور افتخاری ـه که این عالیه لیندا همیلتون هم که دیگه حرفی نزنم ازش بهتره .....
پ.ن : لامصب میمردید تم اصلی فیلم رو همون تریلر اولی استفاده میکردید ؟؟؟؟ الان قشنگ موهای بدن سیخ شد !!!!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر