JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اینکه bond25 بردن تو آفریقا که احتمالا یه bond girl مثل فاجعه Die Another Day به 007 بچسبونن بس نبود؟
ایکاش همون idris elba که ر.د بهشون قبول میکرد اخه این چیه!:| فقظ 1ساعت داشتم میخندیدم=)) این بازیگر خودش با خودش نمیگه WTF?!:|

• Like
Reactions: TheGodfather

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
خب اسمش قراره چی باشه؟ جیمز باند که نمیشه. یعنی میخوان بخاطر مسخره بازیاشون اسم جیمز باند رو هم عوض کنن؟ احتمالا تا چند وقت دیگه قرار نیست کلا شخصیت اصلیا مرد باشن یا اگر هم مرد باشن استریت نیستن

• Like

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
مثل اینکه این خانومه جیمز باند جدید نیست و قرار نیست لیدینگ رول باشه. نقش ساپورتینگ رول رو داره که قراره بعنوان مامور ٠٠٧ بیاد و دانیل کرگ که حالا بازنشسته شده رو پیدا کنه و الخ...

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
مثل اینکه این خانومه جیمز باند جدید نیست و قرار نیست لیدینگ رول باشه. نقش ساپورتینگ رول رو داره که قراره بعنوان مامور ٠٠٧ بیاد و دانیل کرگ که حالا بازنشسته شده رو پیدا کنه و الخ...
یه سری اینجا فقط بلدن تیتر خبر رو بخونن. کاری هم به جزئیات و محتویات خبر نداره. بعد میاد هرچی تو ردیت و کامنتای یوتیوب میخونه رو ترجمه میکنه به عنوان نظر خودش میزاره.
دوستان قرار نیست تغییری تو شخصیت جیمز باند ایجاد بشه. فقط قراره این وسط مامور 007 جدید معرفی بشه. انقدر ریج کردن نداره

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
این ایده اش منطقی تره ولی خب نمیتونه نقش اصلی بشه . فیلم اسم باند رو یدک می کشه . باند توش نقش اصلی نداشته باشه خیلی مسخره میشه . مثل bourn legacy میشه

• Like

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
حتما شنیدین شخصیت black mask تو فیلم birds of prey اولین ویلن همجنس باز هست!
خلاصه اگه دیدین فردا روزی بتمن زن شده و گی هم هست اصلا تعجب نکنید:D
اتفاق افتاده . سریال بتوومن هست که کاراکترش همجنس گراست . در یک دیالوگ مثلا خفن هم میگه کار سوپرهیرو بودن زنونه است و باید یک زن انجامش بده . درحالیکه داره از تمام تکنولوژی بروس وین استفاده می کنه برا کار هاش .

• Like

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
یه سری اینجا فقط بلدن تیتر خبر رو بخونن. کاری هم به جزئیات و محتویات خبر نداره. بعد میاد هرچی تو ردیت و کامنتای یوتیوب میخونه رو ترجمه میکنه به عنوان نظر خودش میزاره.
دوستان قرار نیست تغییری تو شخصیت جیمز باند ایجاد بشه. فقط قراره این وسط مامور 007 جدید معرفی بشه. انقدر ریج کردن نداره
مامور 007 جدید مگه قرار نیست Lashana Lynch باشه ؟
خب این فیلم باند 25 مامور جدید معرفی بشه (در کنار دنیل کریگ فعلی) یعنی 3-2 فیلم بعدی همین زن نقش 007 رو بازی میکنه دیگه ؟ یا من اشتباه فهمیدم ؟

• Like

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بخاطر کلیک بیت از این تیتر های منحرف کننده میزنن! ملت هم واقعا تریگر شدن سر موضوعات نژادی و جنسیتی. الان همینکه اسمی از سیاه پوست یا گرایش جنسیتی میاد یک دو دستگی ای بزرگی ایجاد میشه اتفاقی که قبلا به این شکل نبود. این نشون میده که بنظرم یجای کار میلنگه.
این ایده اش منطقی تره ولی خب نمیتونه نقش اصلی بشه . فیلم اسم باند رو یدک می کشه . باند توش نقش اصلی نداشته باشه خیلی مسخره میشه . مثل bourn legacy میشه
جیمز باند برای من فقط پیرس برانسون. میرفت تو دل خونو خونریزی و انفجار، میومد بیرون حتی حالت سشوار موهاش هم خراب نمیشد! جیمز باند بودن یعنی این، بقیه اش سوسول بازیه :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
اتفاق افتاده . سریال بتوومن هست که کاراکترش همجنس گراست . در یک دیالوگ مثلا خفن هم میگه کار سوپرهیرو بودن زنونه است و باید یک زن انجامش بده . درحالیکه داره از تمام تکنولوژی بروس وین استفاده می کنه برا کار هاش .
جسارتا باید بگم که بت وومن تو کمیک بوک ها هم گرایش جنسیش همین هست و تو سریال چیزی رو تغییر ندادن !

منتهی یکی از تریلر هاش رو که دیدم دو جا به نظرم بصورت تابلو فن سرویس بود برای sjw ها .یکی اونجا که با اون یارو سیاه پوسته میرن تو بت کیو (کامل مطمئن نیستم) و در مورد لباس بهش میگه این کامل نیست که پسره میگه این کامله و اندازست و ... که بت وومن بهش میگه : “It Will Be When It Fits A Woman” ! 8-| وجدانا هیچ دلیلی نداره این دیالوگ جز حال دادن به sjw ها , همین میشد به این صورت گفت : “It Will Be When It Fits For Me” .
یا جای دیگه وقتی کارش رو شروع کرده و مردم خیال میکنن بتمن دوباره برگشته برمیگرده میگه : “I'm Not About to Let a Man Take Credit for a Woman's Work” :| در حالی که همین رو میشد به این صورت گفت : “I'm Not About to Let Him Take Credit for My Work” !

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
جسارتا باید بگم که بت وومن تو کمیک بوک ها هم گرایش جنسیش همین هست و تو سریال چیزی رو تغییر ندادن !

منتهی یکی از تریلر هاش رو که دیدم دو جا به نظرم بصورت تابلو فن سرویس بود برای sjw ها .یکی اونجا که با اون یارو سیاه پوسته میرن تو بت کیو (کامل مطمئن نیستم) و در مورد لباس بهش میگه این کامل نیست که پسره میگه این کامله و اندازست و ... که بت وومن بهش میگه : “It Will Be When It Fits A Woman” ! 8-| وجدانا هیچ دلیلی نداره این دیالوگ جز حال دادن به sjw ها , همین میشد به این صورت گفت : “It Will Be When It Fits For Me” .
یا جای دیگه وقتی کارش رو شروع کرده و مردم خیال میکنن بتمن دوباره برگشته برمیگرده میگه : “I'm Not About to Let a Man Take Credit for a Woman's Work” :| در حالی که همین رو میشد به این صورت گفت : “I'm Not About to Let Him Take Credit for My Work” !
درسته من منظورم از اشاره بهش و کامنت ام اشاره به همون دو تا دیالوگ اش مسخره بود. گرایش جنسیش خیلی چیزم مهمی نیست . هرچند من خودم با اون ورژن انیمیشنی اش بیشتر حال کردم ولی خب شکی نیست که با این وضعیت امروز بر روی این گرایشش خیلی مانور میدن طوری که حال بیننده رو به هم بزنه .

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
درسته من منظورم از اشاره بهش و کامنت ام اشاره به همون دو تا دیالوگ اش مسخره بود. گرایش جنسیش خیلی چیزم مهمی نیست . هرچند من خودم با اون ورژن انیمیشنی اش بیشتر حال کردم ولی خب شکی نیست که با این وضعیت امروز بر روی این گرایشش خیلی مانور میدن طوری که حال بیننده رو به هم بزنه .
رئیس استودیو مارول هم گفت که از این به بعد قهرمان ها از شاخه دگرباشان هستن! یعنی همجنس گرا ، دوجنس گرا ، خودجنس گرا ، بی جنس گرا و...

• Smile
Reactions: Arima Kishou

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
رئیس استودیو مارول هم گفت که از این به بعد قهرمان ها از شاخه دگرباشان هستن! یعنی همجنس گرا ، دوجنس گرا ، خودجنس گرا ، بی جنس گرا و...
خب بکنن وقتی فیلماشون اکران شد ملتم لطف میکنن بجای پول یک انگشت وسط زیبا به مارول میدن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• nzone
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر