Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
سلام امت
فوری چند تا سایت مطمئن و معتبر برای خرید و دانلود فیمامی ایرانی معرفی میکنید لطفا؟
این فیلم درساژ رو میخوام ببینم. تو شبکه نمایش خانگی با قیمت 8000 تومن عرضه شده، مطمئنم اینترنتی دانلود کنم ارزون تر درمیاد.

فردا دانلود:D

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
2w1g_aaaaaaaaaaaaaaa.jpg

oops

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
دوستان یه فیلم تخیلی قدیمی بود که آدما با موجودات فضایی میجنگن"تو یه صحنش یه گاو رو میندازن جلوی اون موجود فضاییه که ببینن قدرتش چقدره"اون موجود فضایی ها چند پا بودن و مغز سربازا رو با یه چیز خرطوم مانند میکشیدن اگه درست یادم مونده باشه.کسی میدونه اسمش چیه؟:-?

• Like
Reactions: arash1996

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
دوستان یه فیلم تخیلی قدیمی بود که آدما با موجودات فضایی میجنگن"تو یه صحنش یه گاو رو میندازن جلوی اون موجود فضاییه که ببینن قدرتش چقدره"اون موجود فضایی ها چند پا بودن و مغز سربازا رو با یه چیز خرطوم مانند میکشیدن اگه درست یادم مونده باشه.کسی میدونه اسمش چیه؟:-?
فکر کنم starship troopers رو میگی

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
آره خودشه،اون موقع فیلمشو یکی بهم داد با ویدیو دیدمش.واسه یه بچه دبستانی فیلم خفنی محسوب میشد :D
یکی از بهترین فیلم های دوران بچگیمه اتفاقا اولین بار هم که دیدمش نسخه vhs شو دیدم

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
به نظر من یکم دستشون بستس . چون تو سینما مثل بازی ها نمیشه یک کاراکتر رو چند بار زنده کرد . برای همین فیتالیتی ها یا کم هستن یا باید روی کاراکتر های فرعی زده بشن . وگرنه ساب زیرو بیاد همون اول کاری تو یک فایت با اسکورپیون فیتالیتی بزنه دل و روده اش رو بکشه بیرون و بعدا دوباره برگرده تاثیر و لذت فیتالیتی رو کم می کنه . من شخصا با این که یک کاراکتر بمیره و دوباره برگرده مشکل دارم تو فیلم ها . چون تاثیرگذاری دراماتیک مرگ اول رو خراب می کنه .به نظرم این کاراکتر های جدید الورود مزخرف تو چند شماره آخر عالی هستن . بیان که کتک بخورن و فیتالیتی روشون زده شه . کاراکتر هایی مثل دوورا -اون کوتوله و نوکر غول تشن اش -ستریون- اون مصریه تو 11

• Like
Reactions: arash1996

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر