Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین
بازی های سونیک دارن کم کم بدردنخور میشن؟ Sonic Mania از نظر بسیاری از سونیک فن ها بهترین بازی سری بوده. فروش خیلی خوبه هم داشته نمراتش هم عالی بوده. اصلا این بازی یه روح تازه به سونیک دمید و همه رو به ادامه سری امیدوار کرد

این آغاز یه بحث خوبه که به نظرم جاش این جا نیست... برای خود من تو این ده ساله کلی تجربه فوق العاده استثنایی داشته فرنچایز سونیک تو مدیای ویدیو گیم.
در بد بودن Sonic Forces و Lost World البته هیچ شکی نیست...

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,810
نام
نریمان
ملت عجب بی شعورن، امروز تو ون نشسته بودم، ۴ تا پسر هم پشتم بودن، یهویی یکیشون برگشت گفت Endgame رو دیدی، اون یکی گفت آره بابا آخرش....
یعنی اینو که گفت من قشنگ این شکلی شدم.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
مجبورن؟ :D متال گیر انچارتد دیابلو چه میدونم وار-همر هیلو .... همه اینا رو ول کردن سونیک بسازن !!.

هیچکدوم اینها خارج از مدیوم صنعت بازی به اندازه سونیک شناخته شده نیست. کلا به نوعی سونیک آیکون صنعت حساب میشه. پدربزرگها مادربزرگ ها هم میشناسنش. فکر کنم فقط 600 میلیون بار روی گوشی ها بازی های سونیک دانلود شده. انیمشن داره، اسباب بازی داره، n تا بازی داشته، و...

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
ملت عجب بی شعورن، امروز تو ون نشسته بودم، ۴ تا پسر هم پشتم بودن، یهویی یکیشون برگشت گفت Endgame رو دیدی، اون یکی گفت آره بابا آخرش....

2000 الی 3000 بار این فیلمو دیدم

این تیکش که معرکس اصلا

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اون فرد نه میشناختت و نه میدونسته اهل فیلمی، از شما هم سوال نگرفته و شما هم چیزی نگفتی ندیدم اسپویل نکن ... الان کف دستش باید بو میکرد که ندیدی ؟
مثل سریال GOT که من گروه همکلاسی هام پرسیدم با اینکه اکثرا اینجا نگاه میکنند اما اونجا 3-4 نفر میدیدند و بقیه نمیدونستند همچین سریالی هست

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
هیچکدوم اینها خارج از مدیوم صنعت بازی به اندازه سونیک شناخته شده نیست.
هرچی شناخته شده باشه میشه متریال واسه فیلم؟
کلا به نوعی سونیک آیکون صنعت حساب میشه
اشتباه %200 اشتباه

vlgp_mario-pose2.png

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,156
نام
∂αнмα
@Fratos
سونیک در کنار ماریو جزو آیکون های صنعت گیمینگ هستن الانم برا همین اینقدر ملت سر طراحیش حساس شدن محبوبیت بالایی از دیر باز داشته این شخصیت حالا به خاطر گند کاریای سازندش داره درجا میزنه و اسمی زیادی به اون صورت ازش به میون نمیاد یـ بحث دیگست

======================

D5bQWBmUEAAjHH2.jpg

وای که چقدر این صحنه به درستی رستگاری این شخصیت رو به نمایش گذاشت به راستی که بهتر از این نمیتونستن به رستگاری برسوننش :x:x

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,476
یه مشت احمق هستن که فکر میکنن با اسپویل کردن فیلم خیلی کول ن .امروزم یه تیکه از endgame برام اسپویل شد تصمیم گرفتم بشینم ببینم با هر کیفیت گندی که هست.دوستان بهترین کیفیت و بهترین رلیز معرفی میکنید؟

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
بعد از نزدیک به 10 سال فکر کنم یا حتی بیشتر مجبور شدم فیلم پرده ای ببینم ! واقعا اینقدر میم و اسپویل و ... زیاد شده که اگر صبر می کردم تا نسخه کیفیت خوب بیاد واقعا دیگه هیچ مزه ای نداشت دیدنش برام ! اونم سری فیلم هایی که نزدیک 10 ساله دارم پیگیرشون می کنم و این میشه گلشون !
Avenger:Endgame فیلم خوبی بود ، ولی واقعا اون پایانی که فکر می کردم نبود ، به نظرم خیلی ابگوشتی بود این ایده ای که فیلمو بردن جلو و واقعا نه هیچ جذابیتی داشت نه هیچ چیزه تازه ای ! همون چیزای قدیمی حالا یکم با رنگ و لعاب بیشتر.کاشکی توی دوتا پارت میدادن بیرون و بیشتر به بقیه زوایایه داستان می پرداختن.بری لارسون خیلی خوب بود :D نمیدونم چرا اینقدر از بازیش خوشم آمد ، واقعا اکتش عالی بود (نظر شخصی)
در کل الان خیلی چیزی به ذهنم نمیرسه که بخوام بگم ، ولی به شخصه به نظرم دیگه فیلم های ابر قهرمانی رو به این صورتی که توی این دهه گذشته جدی دنبال کردم ، جدی دنبال نخواهم کرد ، چون به نظرم فرمول همشون یک چیزه دیگه ! شکست خوردن اول فیلم ، جمع کردن تیم ، پیروز شدن اخر فیلم ! کله 21 تا فیلم قبلی مارول رو نگاه بکنی اکثرشون همین فرمولو رفتن و به نظرم دیگه چیزه جوابی نیست.لاقل این شیوه دیگه باسه من جذاب نیست. الان هنوز کاپیتان مارول و اسپایدر من رو ندیدم و واقعا فکر هم نمی کنم که برم سمتشون !
خلاصه یه جورایی پرونده فیلم های ابر قهرمانی برای من بسته شد تا ببینم در آینده چی میشه :)
بدون در نظر گرفتن اینکه اسپایدر من و کاپیتان مارول رو ندیدم ، به نظرم بهترین ها هنوزم Thor Ragnarok , Guardians of the Galaxy Vol. 1و در اخرم Captain America: The Winter Soldier هستن.
و واقعا هم ممنونم از مارول باسه تمام این زحمت هایی که کشید و کلی بهمون حال داد مخصوصا اون شماره های اول که همه چیز تازه و جدید بودن :x

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,133
نام
پویان
سلام علیکم ...

فیلمای نوئه، کشیش و تارانتینو به کن رسید ...
ولی خب پر واضح است که از همه اینا مهمتر، نمایشِ دو قسمتِ اولِ سریالِ وندینگ رفن تو کنِ امساله ...
nwr#

youtube.com/watch?v=lTH1uAZfvu0
View attachment 105780

View attachment 105782
دو ساله تو اینستا پیجش رو فالوو کردم!
دو ساله منتظریم!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر