K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
=P~=P~

D3OyWx9X4AUl684.png

پ.ن :

ezgif-5-5270a2cf27a5-webp.104074

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
تیزر تریلر فیلم جوکر منتشر شد :

تریلری خوبی بود. امیدوارم موفق بشه. ولی یه سوال، درجه سنی R فیلم آخر تایید شد یا نه؟:D

هرچند که خیلی دوست دارم فیلم R باشه:D

اینم برا دوستانی که شاید به قندشکن دسترسی نداشته باشن:D

1080p

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
تو تریلر فقط میبینیم جوکر داره مدام تحقیر میشه ، تو سرش میزنن، سعی داره خودشو رو ثابت کنه نمیتونه ، شکست میخوره و الخ تابه اینجا مشکلی نداره اما چیزی که تریلر کم داشت دیوانه‌واری و جنون مخصوص جوکر بود یا به عبارتی اون اشوبی که همیشه همراه خودش داره. من اینو تو این تریلر حس نکردم.
پ.ن: روبرت دنیرو هم روئیت شد :D

• Like
Reactions: Origami 2008

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
تیزر خوبی بود ولی خیلی داستان فیلم به خاطر این که شخصیت مشخصه کیه مشخصه چه سمتی می‌ره. یعنی من احتمال زیادی میدم که فیلم نهایتاً متوسط بشه به خاطر همین عدم کشش داستانی.

• Like
Reactions: Arima Kishou

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
به عنوان کسی که احساس میکنم که تریلر، فقط یک کلیپ سرگرم کننده و منحرف کننده است، باید بگویم که جوکر دومین تریلری بود که مرا نسبت به یک اثر هایپ کرد (اولیش که بردمن بود و بالحق هم نظرم نسبت بهش درست از آب در اومد !) جوکر تاد فیلیپس نه می خواهد ادای دینی به سه گانه خماری صبحگاهی باشد و نه اثر نیمه جانش، وارز داگ. جوکرش منحصر به فرد و شخصیت محور است. شخصیتی ابسورد، پریشان و تو سری خور که همین چیزها باعث می گردد که جنون و عقده تمام وجودش را فرا گیرد. فیلم می تواند اوایل حس عریان (مایک لی) را داشته باشد و سپس شخصیت شکل می گیرد و رگه هایی از بردمن ایناریتو در آن جاری شود و در نهایت به آن شرور همه فن حریف تبدیل می شود که به جوکر نولان شباهت دارد تا به جوکر کامیک بوک ها.

خواکین، امسال میتونی اسکار رو بگیری یا نه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر