Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
خوبی گلدن گلوب این بود که فهمیدیم یورگوس لانتیموس کمدی ساز قهاری بوده و ما متاسفانه درک نمیکردیم، جاتون خالی سر همین مورد نشستم دوباره Dog Tooth رو دیدم، از خنده پاره شدم اصن!

bushwhacker

کاربر سایت
Oct 30, 2018
19
خوبی گلدن گلوب این بود که فهمیدیم یورگوس لانتیموس کمدی ساز قهاری بوده و ما متاسفانه درک نمیکردیم، جاتون خالی سر همین مورد نشستم دوباره Dog Tooth رو دیدم، از خنده پاره شدم اصن!
قبلا سر این جریان دسته بندی گلدن گلوب و کمدی خطاب شدن امثال the martian گفتم به یکی و کلا hfpa نهاد داغونیه(تو مایه های جشن حافظ) و بحثی نیست توش.
ولی در مورد فیلم لانتیموس،اینطور که از پوسترش و ولو شدن اما استون مشخصه و چیزی که اکثرا اشاره کردن به فضای کمدی-درام داره فیلم.احتمالا بازیگوشی هایی تو مایه های لابستر باید داشته باشه.من خودم از تفرعن و منبر رفتنی که تو این دوتا فیلم انگلیسی زبانش بود خوشم نمیاد ولی حسابی منتظر دیدن این یکیم.احتمالا تنها فیلم درست حسابی بین 10 تا نامزد گلدن گلوب امساله.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
قبلا سر این جریان دسته بندی گلدن گلوب و کمدی خطاب شدن امثال the martian گفتم به یکی و کلا hfpa نهاد داغونیه(تو مایه های جشن حافظ) و بحثی نیست توش.
ولی در مورد فیلم لانتیموس،اینطور که از پوسترش و ولو شدن اما استون مشخصه و چیزی که اکثرا اشاره کردن به فضای کمدی-درام داره فیلم.احتمالا بازیگوشی هایی تو مایه های لابستر باید داشته باشه.من خودم از تفرعن و منبر رفتنی که تو این دوتا فیلم انگلیسی زبانش بود خوشم نمیاد ولی حسابی منتظر دیدن این یکیم.احتمالا تنها فیلم درست حسابی بین 10 تا نامزد گلدن گلوب امساله.
مسئله اینه لابستر هم کمدی نمیشه بگی بود، یه حس Awkwardness (این معادل فارسیش چی میشه!) داشت تو صحنه ها که خب کلا فضای فیلم و پلات هم همین بود.
حالا DVDScr فیوریت هم اومده و میبینیم و تازه کسایکه رفتن سینما میگن از همه فیلم های لانتیموس، درجه عجیب و غریب بودنش کمتره! بازم بعید میدونم با این وضع بشه تو هر حالتی بزاریش تو بخش کمدی(اون موزیکال که هیچی اصن!)

bushwhacker

کاربر سایت
Oct 30, 2018
19
مسئله اینه لابستر هم کمدی نمیشه بگی بود، یه حس Awkwardness (این معادل فارسیش چی میشه!) داشت تو صحنه ها که خب کلا فضای فیلم و پلات هم همین بود.
حالا DVDScr فیوریت هم اومده و میبینیم و تازه کسایکه رفتن سینما میگن از همه فیلم های لانتیموس، درجه عجیب و غریب بودنش کمتره! بازم بعید میدونم با این وضع بشه تو هر حالتی بزاریش تو بخش کمدی(اون موزیکال که هیچی اصن!)
این آکورد بودن رو قبول دارم .یه جورد کمدی کرینج یا هیومر ابزورد که مثلا روی اندرسون هم داره.شاید برای مخاطب یکم پذیرش این نوع شوخ طبعی سخت تر باشه از شوخی های سیاه دم دست تر (مثل کوئن ها)ولی اگه خیلی کلاسیک نگاه نگنیم به ژانر،کمدی محسوب میشه.امروزه تو مبحث ژانر خط کشی ها محو شده تقریبا و به نظرم اختلاف نظری که ما داریم خیلی طبیعی و درسته.نمونه خیلی اکستریمش تو امسال لارس فن تریه است که کلا یه هیومر خیلی سرد و سیاهی داره (مثل همون حرفش در مورد هیتلر) و مثلا فیلم آخرش مطلقا هیچ چیز خنده داری نداشت واسه من ولی گاسپار نوئه (به عنوان یک انسان رد داده) میگفت کلی خندیده و حال کرده.
این فیویریت هم همونطور که گفتی میگن کمتر عجیبه و شوخیهاش هم در دسترس تره.کمدی معرفی کردنش البته کار پخش کنندشه که به نظرم کار درستی هم کرد با توجه به اینکه فیلم بردلی کوپر رو واسه درام ارائه دادن،عملا شانس اصلی جایزه بود و در غیر اینصورت احتمالا همین جایزه بازیگری رو هم نمیگرفت.
فیلم اومده ولی چون کل فیلم رو واید و اولترا واید گرفتن دلم نمیاد اسکرینرشو بببینم.

• Like
Reactions: Red Ѵ

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
Awkwardness معادل فارسیش می‌شه «ناراحت».:D به معنی چیزی که تنش داره نه به معنی کسی که غم داره.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
کریستین بیل موقع دریافت جایزش از شیطان تشکر کرده برای الهام بخشیش برای ایفای نقش دیک چنی؟
Christian Bale Thanks Satan in Globes Speech for Inspiring His Role as Dick Cheney

Thank you to Satan for giving me inspiration for playing this role,” he said about his character of Dick Cheney in the political satire.

ملت فعلا تو توئیتر سر لهجه بریتیشش هنگن که اول کار که بالا اومد با لهجه حرف زد همه تعب کردن !

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
Awkwardness معادل فارسیش می‌شه «ناراحت».:D به معنی چیزی که تنش داره نه به معنی کسی که غم داره.
بخاطر همین میگم تو جمله بد برداشت میشه :D تو پست بالای خودم مثلا ناراحت بنویسم اصلا اون معنی که میخوام رو به خواننده نمیرسونه و سو برداشت میشه :D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz
  • Like
Reactions: MASOUD-CRASH

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
معادل فارسیش میشه (ناشی) ("بدون" سرهم بندی) که اینجا هم درست درمیاد
فیلم سرهم بندی نشده, یعنی ترکیب درستی نداره

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
نمیدونم بقیه هم حس منو دارن یا نه ، بعد از دیدن تریلر هر چیزی که ازش بیرون میاد بیشتر ازش بدم میاد :D از اون مدل خانمای پر افاده بنظر میاد :))

DwXZUHwXgAASSWz.jpg

بیا دوباره از همون استایلا :)):D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر