IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,649
نام
iMAN
View attachment 97938

آهنگ استفاده شده در تریلر فیلم Avengers: End Game، برای کسانی که پشمی براشون باقی نموده:D

Download

So Say We All by Audiomachine

اینم تریلر فیلم برای کسانی که احتمالا ندیده باشن:D

720p
ایول
یه زمان همه از البوم invincible اهنگ برمیداشتن... اونم لامصب اهنگاش هایپ انگیز بود...

• Like
Reactions: Alkazar

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
تریلرش خوب بود ولی عالی نه با این تیزر ، هنوزم جرمی برای من در نقش هاکای آزاردهندس ، بازیگر خوبیه ولی این نقش انگار برای این بازیگر ساخته نشده ، مثل بقیه نقشش به دلم نمیشینه ، این همه مارول هزینه کرد ، میومد اورلاندو بلوم رو میزاشت ، همین صحنه هاکای به خفنترین صحنه تریلر تبدیل می شد . قبلا در موردش بحث کرده بودم .
q2sm_orlando-bloom-as-legolas-greenleaf-the-lord-of-the-rings-fellowship-of-the-ring-bow.jpg

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
View attachment 97939

تصویری جدید از ریبوت فیلم MIB: International

کارگردان: فلیکس گری گری
بازیگران: کریس همسورث، تسا تامپسون، لیام نیسون و ربکا فرگوسن
زمان اکران: 17 می 2019
عجب گیری کردیم با این هالیوود :|

بابا اینکه دقیقا مخالف فمینیست و اینکه زنا میتونن هست!!! عملا با این کارشون دارن میگن زنا خودشون نمیتونن به تنهایی و کاملا جدید برای ملت یه سری ماندگار یا چیز ماندگاری خلق کنن پس میایم همون کار هایی که مردا کردن رو جاش زن میزاریم! در واقع دارن از موفقیت مرد ها میرن بالا و این دقیقا همون تفکر زن خودش چیزی از خودش نداره هست!
بعدم بابا دلیل داره یه سری چیز ها فقط ساخته شدن برای سلیقه های اکثریت جنسیت مرد، شاید تک و توک زنایی باشن که لذت هم ببرن اما هدف اینا نیستن، والا یه امارگیری ساده انجام شده اصلا مشخص و تابلو هست اکثریت زنان کل دنیا اصلا علاقه ای به Ghostbusters و Men In Black و Star Wars و حتی فیلم های کمیک بوکی و بصورت کلی این دسته از سری فیلم های مشابه ندارن! بعد اینا میان الکی جنس مونث میندازن تو این دسته از سری فیلم ها و برای دلیلش میگن میخوایم مخاطب های زنمون رو راضی نگه داریم :| دلامصبا اصلا ببینید دارید مخاطب زن! همونجور که خیلی از مخاطبان سینمای مرد علاقه ای به سری فیلم های Sex And City و Fifty Shades و Mama mia و این دسته از فیلم های مشابه ندارن!

اسمم بزارید نژاد پرست و سکسیم و هرچی دیگه ولی واقعا جامعه امریکا احمقه و اینو هم خودشون میدونن و میگن :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
تریلرش خوب بود ولی عالی نه با این تیزر ، هنوزم جرمی برای من در نقش هاکای آزاردهندس ، بازیگر خوبیه ولی این نقش انگار برای این بازیگر ساخته نشده ، مثل بقیه نقشش به دلم نمیشینه ، این همه مارول هزینه کرد ، میومد اورلاندو بلوم رو میزاشت ، همین صحنه هاکای به خفنترین صحنه تریلر تبدیل می شد . قبلا در موردش بحث کرده بودم .
q2sm_orlando-bloom-as-legolas-greenleaf-the-lord-of-the-rings-fellowship-of-the-ring-bow.jpg
وجودیت هاک ای و شخصیتش و استایلش و باقی موارد دقیقا یه کسی مثل جرمی رنر هست، یه شخصیت دقیقا تو همین قد و هیکل و شوخ طبع و گاها در اکثریت کمیک های نسل جدیدش بدبخت و دست کم گرفته شده.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
عجب گیری کردیم با این هالیوود :|

بابا اینکه دقیقا مخالف فمینیست و اینکه زنا میتونن هست!!! عملا با این کارشون دارن میگن زنا خودشون نمیتونن به تنهایی و کاملا جدید برای ملت یه سری ماندگار یا چیز ماندگاری خلق کنن پس میایم همون کار هایی که مردا کردن رو جاش زن میزاریم! در واقع دارن از موفقیت مرد ها میرن بالا و این دقیقا همون تفکر زن خودش چیزی از خودش نداره هست!
بعدم بابا دلیل داره یه سری چیز ها فقط ساخته شدن برای سلیقه های اکثریت جنسیت مرد، شاید تک و توک زنایی باشن که لذت هم ببرن اما هدف اینا نیستن، والا یه امارگیری ساده انجام شده اصلا مشخص و تابلو هست اکثریت زنان کل دنیا اصلا علاقه ای به Ghostbusters و Men In Black و Star Wars و حتی فیلم های کمیک بوکی و بصورت کلی این دسته از سری فیلم های مشابه ندارن! بعد اینا میان الکی جنس مونث میندازن تو این دسته از سری فیلم ها و برای دلیلش میگن میخوایم مخاطب های زنمون رو راضی نگه داریم :| دلامصبا اصلا ببینید دارید مخاطب زن! همونجور که خیلی از مخاطبان سینمای مرد علاقه ای به سری فیلم های Sex And City و Fifty Shades و Mama mia و این دسته از فیلم های مشابه ندارن!

اسمم بزارید نژاد پرست و سکسیم و هرچی دیگه ولی واقعا جامعه امریکا احمقه و اینو هم خودشون میدونن و میگن :D
عزیزم کجای کاری ریبوت 22 jump street ورژن زنونش در حال ساخت هست کلا من اگه بدون تو کله این فمنیست های افراطی چی میگذره خوب میشه البته بعید میدونم جز اتاشغال چیز دیگه هم باشه !
بازیگراش رو هم ظاهرا سیاه پوستن !

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
وجودیت هاک ای و شخصیتش و استایلش و باقی موارد دقیقا یه کسی مثل جرمی رنر هست، یه شخصیت دقیقا تو همین قد و هیکل و شوخ طبع و گاها در اکثریت کمیک های نسل جدیدش بدبخت و دست کم گرفته شده.
اصلا بحث من این نیست که این کارکتر چقدر میخواد به کامیک نزدیک باشه یا چقدر میتونه طرد بشه ، حرف من اینه مثل مابقی نقشها خوب بنظر نمیادو از نظر شخص من تافته ی جدا بافتست و ارتباط نمیگیرم منِ مخاطب باهاش ، عمقی نداره نقشش برخلاف چیزی که ازش تعریف میکنی ، اتفاقا برعکس باید با توجه به توضیحات خودت بیشتر به چشم بیاد ولی اصلا اینطور نیست ، صحنه های اکشنش هم چنگی به دل نمیزنه و مصنوعی جلوه میکنه

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
عزیزم کجای کاری ریبوت 22 jump street ورژن زنونش در حال ساخت هست کلا من اگه بدون تو کله این فمنیست های افراطی چی میگذره خوب میشه البته بعید میدونم جز اتاشغال چیز دیگه هم باشه !
بازیگراش رو هم ظاهرا سیاه پوستن !
نه دیگه این Men In Black الان با یه تیر دوتا هدف زده، هم زنه و هم سیاه پوسته، تو فیلم هم شخصیتش همجنسگرا باشه دیگه پکیج کامله!
کریس همسورث هم اوردن که عشق زنا هست تو شبکه های اجتماعی. از همین الان هم بوکمارک کنید این پست رو، شخصیت زن/سیاه‌پوست/احتمالا گی گی داستان هم قراره همون نقش خفن و ساکت و حرفه ای رو ایفا کنه و نقش کریس همسورث میشه یه تازه کار دست و پا چلفتی.

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza

دقیقا به نظر من هم جرمی رنر یکی از بهترین بازیگرایی بود که میتونستن برای هاک آی استفاده کنن ولی به نظرم خود شخصیت هاک آی توی فیلما جای کار بیشتری داشت. حداقل اون چیزی من از هاک آی توی کمیک Matt Fraction دیدم پتانسیل این رو داشت که شخصیت خیلی جالب تری از اونی که توی فیلما هست باشه.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
دقیقا به نظر من هم جرمی رنر یکی از بهترین بازیگرایی بود که میتونستن برای هاک آی استفاده کنن ولی به نظرم خود شخصیت هاک آی توی فیلما جای کار بیشتری داشت. حداقل اون چیزی من از هاک آی توی کمیک Matt Fraction دیدم پتانسیل این رو داشت که شخصیت خیلی جالب تری از اونی که توی فیلما هست باشه.
کمیک های مت فرکشن دقیقا نهایت پتانسیل و اوج کاراکتر هاک ای بود که خب برای کاراکتری که کمیک هاش زیاد فروش نداره و انچنان محبوب و به اصطلاح خفن نیست این مدت زمان تو فیلم های اونجرز هم خودش خیلیه :D البته من عاشق کمیک های مت فرکشن هاک ای هستم و بنظرم هاک ای باید این باشه ولی خب اینم یه دید متفاوته و صرفا یه نگاه جدید به کاراکتره وگرنه ریشه کاراکتر متفاوته تو کمیک ها شخصیتش و اخلاقش و استایلش :D یه چی مثل جوکر نولان و هیث لجر که بنظر من جوکر باید این باشه ولی ورژن های خوب دیگه هم داشتیم تو حتی همین سینما و کمیک ها :د

• Like
Reactions: TwistedFate

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اکثریت زنان کل دنیا اصلا علاقه ای به Ghostbusters و Men In Black و Star Wars و حتی فیلم های کمیک بوکی و بصورت کلی این دسته از سری فیلم های مشابه ندارن! بعد اینا میان الکی جنس مونث میندازن تو این دسته از سری فیلم ها و برای دلیلش میگن میخوایم مخاطب های زنمون رو راضی نگه داریم :|
شما بنویس زنها، ولی بخون مردها :D

• Like
Reactions: Red Ѵ

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
آقا این ونوم اصلا فیلم بدی نبود.یعنی من بر اساس چیزایی که خونده بودم انتظار کتوومن و SS و امثال اونارو داشتم ولی با یک فیلم معمولی رو به خوب از نوع فان روبرو شدم.جالبه قبل دیدن بلک پنتر انتظار دارک نایت رو داشتم و برای همین موقع دیدن فیلم اصلا ازش لذت نبردم ولی ونوم چون از انتظارات خودم بهتر بود حتی از بلک پنتر هم برام بهتر بود.

Avengers: Endgame
این مارول هم گرفته بود ما رو.همین اسم رو تکذیب کردن چند بار و گفتن تو فیلم قبلی اسمش نیومده:D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
چون که واقعاً نکته‌ای نداشت قبل کمیک‌های مت فرکشن.:D

• Like
Reactions: sina_unl

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
چون که واقعاً نکته‌ای نداشت قبل کمیک‌های مت فرکشن.:D
حالا من قبلا ها در دوران طفولیت یه سری کمیک هتی فارسب ترجمه شده تحت عنوان عصر مصور بود که میخوندم چندتا از شماره هاش هاک آی بود و شخصیت جدی و تم بنفش رنگ داشت و همیشه ماسک میزد:D یه نیمچه اشنایی داشتم باهاش ولی خب اره، مت فرکشن حداقل این کاراکتر رو برای کمیک بازا محبوب و جالب کرد که حتی بعد رفتنش از سری هم مارول و نویسنده هاش همون راه مت فرکشن رو دارن ادامه میدن تقریبا.
فارغ از این مسائل، مارول و دی سی یه سری کاراکتر های کاملا مشابه دارن که تو هر یونیورس یکیش موفق تره، بین Hawkeye و Green Arrow هم خب GA همیشه معروف تر و موفق تر بود :D

این بحثا جاش اینجا نیست حالا :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر