Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
خب کم کم داریم به رکوردشکنی «فروشنده» نزدیک میشیم. :D
فیلم تا امروز 14 میلیارد و 40 میلیون فروخته و حدود 300 میلیون تا «سالوادور» مونده که توی همین چند روز آینده بهش میرسه. فقط فیلم «حضرت محمد» می مونه که اون هم احتمال داره پشت سر بذاره ولی نذاره هم مهم نیست، چون همه میدونیم فروش اون فیلم چطوری انقدر بالا رفته.
چند تا نکته هم در مورد فروش فیلم فروشنده هست که بد نیست بهشون توجه کنیم:
1. فیلم به هیچ وجه در ژانر کمدی قرار نمیگیره، برعکس خیلی از فیلم های پرفروش سال. امسال به جز «ابد و یک روز» که فروشش حیرت انگیز بود و نسبت به ژانر و عواملش واقعاً شاهکار کرد با این فروش، بقیه فیلم های بالای 10 میلیارد کمدی بودن. از کمدی نسبتاً خوبی مثل «بارکد» تا افتضاحاتی مثل «آلبالو» و سالوادور.
2. فیلم برخلاف اکثر فیلم های پرفروش امسال، توی عید اکران نشد. اکران فیلم توی عید تأثیر زیادی روی بالا رفتن فروش میذاره و حسنی و غول یک چشم رو هم توی عید اکران کنن، یه فروش نسبتاً خوبی میکنه. :D سالوادور، آلبالو و ابد و یک روز همگی اکران نوروزی داشتن و از این طرف اکران فروشنده 10 شهریور راه افتاد و 20 روز بعدش فصل مدارس و دانشگاه ها شروع شد و البته مدتی بعد هم محرم و ...
3. و مهم ترین نکته اینکه فیلم یک ثانیه هم تبلیغات تلویزیونی نداشت! چه تلویزیون داخل، چه خارج و جِم و فلان و چنان! تأثیر تبلیغات روی فروش فیلم های امسال چیزی هست که اصلاً نمیشه انکارش کرد و خیلی ها یکی از دلایلش فروش بالای بعضی از فیلم های امسال رو تبلیغات عظیمشون توی رسانه های بیگانه (!) میدونن. تبلیغاتی که بعضی وقت ها گول زننده هم بود و مثلاً برای ابد و یک روز که فیلم تلخی هست، برمیداشتن صحنه هایی رو نشون میدادن که آدم حیرت میکرد! :D یعنی فیلم شاید کلهم 3 دقیقه صحنه های شاد و کمدی داشته باشه و نصف همونا توی تبلیغ پخش میشد! حالا این وسط یه فیلم بدون ثانیه ای تبلیغ بتونه رکورد بزنه، واقعاً کار جالبیه.
در نهایت هم این ضایعه بزرگ رو به افخمی و شرکا تسلیت میگم و ایشالا غم آخرشون باشه! :D

البته این شبکه های بیگانه(!) از دم برای جمهوری اسلامی هستن. به صورت کاملا موثق، 20% سهام جم فقط برای صدا و سیما هست! فلسفش اینه که اگه کسی خزعبلات صدا و سیما رو نگاه نکرد هم باز چیزی رو نگاه میکنه که آقایان میپسندن. یجورایی عین اصلاح طلبی تو بحث میدیا هست!:D

ولی در مورد تبلیغات، فروشنده تبلیغات خوبی توی اینترنت داشت و باید به تاثیر فضای مجازی هم اشاره کرد.

پ.ن: این چند وقت اخیر انقد از دهن هر خل و چلی "فضای مجازی" رو شنیدم حتی وقتی خودمم یه جا مینویسم یا میگم ناخودآگاه حالم بد میشه! دچار خود ساندیس پندازی میشم.
پ.پ.ن: من سالوادورو پایریت کردم ده دیقشو فقط تونستم ببینم. واقعا چجوری اینقدر فروخت؟ کمدی های خیلی بهتری بودن که حتی رضا عطاران رو هم داشتن، مثل خود دراکولا. اما مثلا فروش دراکولا با نصف سالوادور هم قابل مقایسه نیست. جن گیری چیزی کرده بودن؟
پ.پ.پ.ن: من باب قضیه جن گیری:
pafsmg0hisojf8uwyc7w.jpg

به نظرم باقی تهیه کننده ها میتونن با مراجعه به سایت "نجات از جن" جهت خنثی سازی عوامل خفیه در فروش فیلم های مستهجن و غیرت نمند (متضاد غیرت مند) اقدامات جدی رو مبذول فرمایند.

پ.پ.پ.پ.ن: حمید درخشان هم بعد از بدبخت کردن یه تیم دیگه تو دسته یک گفت توسط جن ها تسخیر شده و طلسمش کردن و الان یکی از متقاضیان پر و پا قرص این سایته. کاملا جدی
پ....ن: عکس متعلق به سایت استاد (دکتر مهندس رائفی پور متخلص به استاد) هست. در قسمت ملاقات با استاد میتونید ضمن درخواست برای این توفیق الهی مشکلات شخصیتون با اجنه رو هم حل و فصل کنید.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
xxx.png

یک منبع به وبسایت IGN گفته است که تاریخ اکران فیلم The Dark Tower تغییر کرده و به 28 جولای 2017 موکول شده است.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

مهمترین دلیل تغییر دادن زمان اکران این فیلم طبق گفته های این منبع کار بیشتر بر روی جلوه های بصری فیلم است. قبلا نیز وبسایت EW نیز این خبر را تایید کرده بود.

این فیلم براساس کتابی به همین نام و به قلم استفان کینگ ساخته خواهد شد.

لینک منبع

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
البته این شبکه های بیگانه(!) از دم برای جمهوری اسلامی هستن. به صورت کاملا موثق، 20% سهام جم فقط برای صدا و سیما هست! فلسفش اینه که اگه کسی خزعبلات صدا و سیما رو نگاه نکرد هم باز چیزی رو نگاه میکنه که آقایان میپسندن. یجورایی عین اصلاح طلبی تو بحث میدیا هست!:D

يكم ميري تو جزعيات :D

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
7823ccc990ed65bca59453bf79c042e3.jpg

رمی مالک، ستاره سریال مستر ربات قرار است در پروژه جدید برایان سینگر نقش فردی مرکوری خواننده مشهور راک را ایفا کند.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

این خبر اولین بار از سوی وبسایت «ددلاین» منتشر شد و بعد برایان سینگر در صفحه شخصی اش در اینستاگرام آن را تایید کرد. این فیلم بدست سه کمپانی 20th Century Fox،New Regency،GK Films در حال تولید است.و نویسنده این فیلم آنتونی مک کارتن (The Theory of Everything) خواهد بود.

لازم به ذکر است که قرار بود ساشا بارون کوهن در این نقش بازی کند.

لینک منبع

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
1.png

طبق گزارشات وبسایت TheWrap؛ Ciaran Hinds بازیگر معروف که خیلی از طرفداران هنرنمایی او را در سریال Game of Thrones و فیلم Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 دیده اند. قرار است در نقش بدمن بزرگ دنیای DC یعنی Steppenwolf بازی کند. این شخصیت را در آخر فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice نسخه ultimate edition می توانید ببینید.

لازم به ذکر است که، تماما این شخصیت بوسیله موشن کپچر ساخته خواهد شد.

فیلم لیگ عدالت 17 نوامبر 2017 اکران خواهد شد.

لینک منبع

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
یارو BvS رو نتونست جمع کنه خدا به JL رحم کنه.. اتفاقا چند روز پیش CW رو دانلود کردم و واقعا مارول رو تحسین کردم.. جدا عالی کرده بود اون وقت DC نتونست 3 تا شخصیت رو توی BvS جمع کنه..

• Like
Reactions: jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
یارو BvS رو نتونست جمع کنه خدا به JL رحم کنه.. اتفاقا چند روز پیش CW رو دانلود کردم و واقعا مارول رو تحسین کردم.. جدا عالی کرده بود اون وقت DC نتونست 3 تا شخصیت رو توی BvS جمع کنه..
اینا همش بخاطر کارگردانی افتضاح زک اینسایدره خب یکی رو خوب بساز چی میشه:|

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
View attachment 68091

رمی مالک، ستاره سریال مستر ربات قرار است در پروژه جدید برایان سینگر نقش فردی مرکوری خواننده مشهور راک را ایفا کند.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

این خبر اولین بار از سوی وبسایت «ددلاین» منتشر شد و بعد برایان سینگر در صفحه شخصی اش در اینستاگرام آن را تایید کرد. این فیلم بدست سه کمپانی 20th Century Fox،New Regency،GK Films در حال تولید است.و نویسنده این فیلم آنتونی مک کارتن (The Theory of Everything) خواهد بود.

لازم به ذکر است که قرار بود ساشا بارون کوهن در این نقش بازی کند.

لینک منبع
پاراگراف اول خبر رو كه خوندم ، خنديدم به شوخى به خودم گفتم ساشا بارون كوهن جاى اين بذارن بهتره!:D
من ٢ تا فيلم از اين بازيگر ديدم بعلاوه بازى انتيل داون. كلا شخصيت ارومى داره، جنب و جوشى نيست. اميدوارم از پس نقش بربياد.

• Like
Reactions: wrong_wierdo

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
این که بتمن سوپر من چیه به کنار . CW اصلا فیلم خوبی نیست . صحنه فایت هیروها که رسما توهین به شعور مخاطبه . به نظرم ضعف های این فیلم به علت اینکه ملت داشتن بتمن سوپرمن رو میکوبیدن خیلی نمایان نشد . التران و در ادامش سیویل وار واقعا ضعیف تر بودن مثلا نسبت به وینترسولجر .

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
این که بتمن سوپر من چیه به کنار . CW اصلا فیلم خوبی نیست . صحنه فایت هیروها که رسما توهین به شعور مخاطبه . به نظرم ضعف های این فیلم به علت اینکه ملت داشتن بتمن سوپرمن رو میکوبیدن خیلی نمایان نشد . التران و در ادامش سیویل وار واقعا ضعیف تر بودن مثلا نسبت به وینترسولجر .
من اصلا کاری به خود فیلم سیویل وار ندارم اما یه مقایسه ساده بین مبارزات Capitan و Iron man به راحتی از صحنه های BvS بهتره.. فقط همون صحنه مارتا رو در نظر بگیریم کل فیلم ساقط میشه.. بماند که بقیه فیلم چقدر افتضاحه..
من مشکلی انچنان توی صحنه مبارزات ندیدم شاید میتونست بهتر باشه اما ما یه عده زیادی شخصیت اونجا داریم که کنترلش مطمئنن سخته.. طرف نتونست یه سه به یک رو توی فیلمش دربیاره اینکه جای خود دارد

• Like
Reactions: saphire

Forgotten

Legend of Death
کاربر سایت
Sep 20, 2012
164
civil war فیلم ضعیفی بود....bvs از اون هم ضعیف تر ولی انصافا صحنه های نبرد بتمن با سوپر من چن لول بالاتر از نبرد تونی با کپ بود (اینو هم در نظر بگیرید بالانس کردن سوپرمن سخت تر از کپ هستش)

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اگه BVS مضخرفه CW دست کمی از شکست نداره!
صحنه مبارزه فرودگاه CW که بقول کارگرداناش عظیم ترین مبارزه ابرقهرمانان تو سینماست جوک بود!عملا هیچکس دلش نمیومد طرف مقابل رو بزنه و شده بود محل تیکه انداختن اون چندنفر!
حتی دلیل شروع جنگ هم مضخرف بود باکی اونقدری شخصیت اهمیت داری نبوده و نیست که بخاطرش بیان دو گروه بشن و بجنگن!اخرشم که اینقدر زدن تو سروکله هم اخرش خیلی کلیشه ای اشتی کردن و نامه فدایت شوم نوشتن برای هم.حتی دلیلی که گروه مجبور به امضا شدن هم کلیشه ای بود اتفاقات اونجرز۱ که دنیارو نجات دادن تو WS هم خود فاسدهای دولت باعث و بانیش بودن جدای از اونجرز ۲ که خود ایرون من مقصر بود.
در جواب دوستانیم که حرف مارتارو مسخره میدونن اخر CW حرکت بچگانه ایرون من کم چیزی از مارتا نداشت عین بچه هایی که کتک خوردن و حریف نمیشن زرتی بحث شیلدو میکشه وسط کم مونده زارزار گریه کنه واسه ساخته باباش لول!
اینقدر CW رو بت نکنین تنها دلیلی که بیش از حد دیده شد ضعیف بودن BVS بود وگرنه مثل همیشه شوخی های مسخره مارول و مشکلات فیلم نامه داشت!خدایی کمیک CW با اون حماسه و عظمت کجا و این فیلم چرت کجا!بالاخره منتقدی که چندین ساله به روند تکراری مارول عادت کرده مشخصه میاد از فیلم CW خوشش میاد و فیلمایی که غیر این روند باشه رو میکوبونه لول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر