Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوستان کسی زیرنویس فارسی نسخه وب دی ال Star Trek Beyond رو نداره؟
یه بار اومدم یه فیلم رو سریع دانلود کنم، الان دو روزه دنبال زیرنویس فیلمم :|

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
خب دوست عزیز خودت داری میگی اونی که ما دیدیم رویای اسکاتی هست حقیقت اصلا شاید کلا یچیز دیگه بوده.

من نمیگم صحنه اول رویاست دارم میگم بعد از صحنه اول راجع به خوابش حرف میزنه. صحنه اول فیلم اصلا رویا نیست. شاید اگه اول شخص بود صحنه اول میشد حدس زد رویاست ولی در حقیقت هم زاویه سوم شخص داریم تو صحنه ابتدایی و هم زاویه دید پلیس داریم پس نمیتونه رویای اسکاتی باشه.

حتی یکی از منتقدین میگوید:
خوب کجای حرف این منتقد میگه فیلم رئال نیست؟ میگه مرگ پلیس کابوس سرگیجه زا بوده یعنی با مرگ پلیس، کابوسی در اسکاتی پیش اومده که سرگیجه ایجاد میکند. پس علت ایجاد کابوس، مرگ پلیسه. پس مرگ پلیس اتفاق افتاده. این کجاش غیر رئال هست؟

الان که دوباره نظرم رو خوندم میبینم اشتباهه هنر درک کردنی هست نه گفتنی یا توضیح دادنی و هیچ شخصی نمیتونه هنر رو تعریف کنه چون هنر وسیغ تر از هر سخنی است.
اگه چیزی رو نشه توضیح داد پس چرا وجود داره؟ چرا کلمه هنر وجود داره؟ تعاریف دستخوش زمان تغییر پیدا میکنند چطور که خدا، زندگی، مرگ، هنر، عشق و ... از اول یه تعریف ثابت تا به امروز نداشته و نخواهند داشت. روزبه روز کاملتر و جدیدتر میشوند.

شما انگار وقتی حرف از روانشناسی میشه اولین جایی که ذهنت میره دکتر سلام است.این رو بخوانید
در مورد فیلم Resident Evil هم میشه گفت چون آلیس حاضر میشه شوهر خودش رو بعد از زامبی شدن راحت بکشه ولی حتی بعد از مریض شدن دوستش رین خیلی ناراحت میشه پس میشه نتیجه گرفت آلیس همجنسگرا هست و با توجه به اصل 112 فروید عشق فیزیکی در مقابل علاقه ژنتیکی ضعیفه و ... پس این فیلم هم یه فیلم روانشناسانه هست و ...
عزیز جان راجع به ضعیفترین فیلمهای تاریخ سینما هم میشه هزاران جمله نوشت اگه باور نداری، اسمشو بیار اگه دیده باشم بنویسم برات اما واقعا باید دید داستان اصلی به همان مسایل پرداخت میکنه یا نه. پیرنگ فیلم دنبال اونه یا نه.

سرگیجه,همشهری کین و داستان توکیو در نظر منتقدین به عنوان برترین شاهکار های تاریخ سینما شناخته میشوند و یا حتی از نظر عام مردم هم پدرخوانده 1 و 2 جزو سه فیلم برتر تاریخ هستند. این را میتوان گفت که این فیلم ها الان هم شاهکار مطلق هستند.
همونطوری که همه فیلمهایی که اسم بردی با وجود خوش ساخت بودن و نوآوری در زمان خودشون، شاهکار نبودن و بعد از گذشتن زمان به این عنوان دست پیدا کردند، از فیلمهای سالهای اخیر هم در زمانهای آینده فیلمهایی خواهند بود که رتبه اول و دوم همون لیست رو پر میکنند و دوباره یه عده پیدا میشن تحلیلهای چندین صفحه ای راجع فیلمهایی که الان میبینی و از کنارش رد میشی مینویسن.
فکر کنم در این مورد هم دیگه بحثی نمیمونه چون من چیزی رو به عنوان مطلق قبول ندارم و چندین بار نظرم رو گفتم در مورد زمان و تعادل.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
دوستان کسی زیرنویس فارسی نسخه وب دی ال Star Trek Beyond رو نداره؟
یه بار اومدم یه فیلم رو سریع دانلود کنم، الان دو روزه دنبال زیرنویس فیلمم :|

Attachments

• star-trek-beyond_farsi_persian-1416355.zip
    39.3 KB · مشاهده: 18

javid48

کاربر سایت
May 2, 2014
44
من نمیگم صحنه اول رویاست دارم میگم بعد از صحنه اول راجع به خوابش حرف میزنه. صحنه اول فیلم اصلا رویا نیست. شاید اگه اول شخص بود صحنه اول میشد حدس زد رویاست ولی در حقیقت هم زاویه سوم شخص داریم تو صحنه ابتدایی و هم زاویه دید پلیس داریم پس نمیتونه رویای اسکاتی باشه.

با تکنولوژی اون موقع که نمیشه همچین صحنه ای رو اول شخص گرفت و همچنین بوسیله زاویه دوربین نمیشه راوی فیلم رو حدس زد چون هیچ فیلمی با راوی اول شخص باقی نمیمونه(به جز 2 و 3 تا) این اتفاق هرجوری افتاده ما خوابی رو میبینیم که اسکاتی دربارش حرف میزنه نه حقیقت رو.

خوب کجای حرف این منتقد میگه فیلم رئال نیست؟ میگه مرگ پلیس کابوس سرگیجه زا بوده یعنی با مرگ پلیس، کابوسی در اسکاتی پیش اومده که سرگیجه ایجاد میکند. پس علت ایجاد کابوس، مرگ پلیسه. پس مرگ پلیس اتفاق افتاده. این کجاش غیر رئال هست؟
خب مرگ پلیس میتونه جای دیگه ای باشه اما نقطه اصلی کابوس سرگیجه اسکاتی بود که روایتگر اتفاقی بود که برای اسکاتی افتاده و باعث مرگ پلیس شده . سرگیجه نقطه ی اصلی کابوس اسکاتی بود و چیزی که خودش رو بابتش سررزنش میکنه.

اگه چیزی رو نشه توضیح داد پس چرا وجود داره؟ چرا کلمه هنر وجود داره؟ تعاریف دستخوش زمان تغییر پیدا میکنند چطور که خدا، زندگی، مرگ، هنر، عشق و ... از اول یه تعریف ثابت تا به امروز نداشته و نخواهند داشت. روزبه روز کاملتر و جدیدتر میشوند.
هنر درک کردنی است.شما یکجا یک نوع هنر رو ببینی میتونی بفهمی که وجود داره و احساسش میکنی.هنر والاتر از توضیح است.در مورد واژه های دیگه که مثال زدید بیشتر کسانی که خدا رو قبول دارند عقاید 1000 سال قبل یا بیشتر رو قبول دارند و عقایدشون تغییر نکرده و حتی معتقدن که کتب آسمانی شون هنوز بکار میاد(علاقه ای به بحث در این مورد ندارم فقط عقاید این افراد این است) .عشق هم مانند هنر احساس کردنی است و تعریف کردنی یا توضیح دادنی نیست و هر تعریفی برای این دو کلمه به نوعی غلط است.

در مورد فیلم Resident Evil هم میشه گفت چون آلیس حاضر میشه شوهر خودش رو بعد از زامبی شدن راحت بکشه ولی حتی بعد از مریض شدن دوستش رین خیلی ناراحت میشه پس میشه نتیجه گرفت آلیس همجنسگرا هست و با توجه به اصل 112 فروید عشق فیزیکی در مقابل علاقه ژنتیکی ضعیفه و ... پس این فیلم هم یه فیلم روانشناسانه هست و ...
عزیز جان راجع به ضعیفترین فیلمهای تاریخ سینما هم میشه هزاران جمله نوشت اگه باور نداری، اسمشو بیار اگه دیده باشم بنویسم برات اما واقعا باید دید داستان اصلی به همان مسایل پرداخت میکنه یا نه. پیرنگ فیلم دنبال اونه یا نه.
ببینید من الان میگم پدرخوانده چرت ترین فیلم تاریخ است اما حرف من ارزشی دارد؟خیر .این گفته های در مورد سرگیجه اکثرا برای منتقدان است.بعد بیشتر فیلم های هیچکاک با برچسب"Criminal psychology" شناخته میشوند یعنی خود فیلمساز قصد ایجاد مبانی روانشناسانه داشته اما در مورد Resident Evil من مطمئن هستم قصد کارگردان این نبوده.بعد شما میگی من میتونم هزاران جمله درمورد فیلم های بد بگم(که نمیتونی),من برای شما احترام زیادی قائلم اما سواد سینمایی شما یا من در برابر راببین وود و راجر ایبرت و بقیه منتقدان نزدیک به 0 است.این افراد حتما چیزی میدونند که به Resident Evil لقب psychology نمیدهند اما به سرگیجه میدهند.داستان سرگیجه کاملا بر پایه روانشناسی است و این همه نشانه روانشناسی قطعا اتفاقی نیست.اصلا سبک فیلمسازی هیچکاک بر پایه روانشناسی است.

همونطوری که همه فیلمهایی که اسم بردی با وجود خوش ساخت بودن و نوآوری در زمان خودشون، شاهکار نبودن و بعد از گذشتن زمان به این عنوان دست پیدا کردند، از فیلمهای سالهای اخیر هم در زمانهای آینده فیلمهایی خواهند بود که رتبه اول و دوم همون لیست رو پر میکنند و دوباره یه عده پیدا میشن تحلیلهای چندین صفحه ای راجع فیلمهایی که الان میبینی و از کنارش رد میشی مینویسن.
فکر کنم در این مورد هم دیگه بحثی نمیمونه چون من چیزی رو به عنوان مطلق قبول ندارم و چندین بار نظرم رو گفتم در مورد زمان و تعادل.
سه فیلم اول فیلم های کارگردانان فوق العاده مشهور بودند شاید در ابتدا جدی گرفته نشدند اما بواسطه نام فیلمساز, بار ها دیده شدند اما فیلمسازان مشهور الان(که با تجربه هستند و الان هم فیلم خوب و عالی میسازند) گل سرسبدشون هانکه و توماس اندرسون است که به قوی بودن ازو و فلینی و برگمان و هیچکاک و ... نیستند.(سینمای روشنفکری اروپا اگر ترکیه رو جزو آسیا حساب کنی تقریبا 20 ساله با نام هانکه خلاصه میشه).دو پدرخوانده هم که اسکار گرفتند و همون زمان بار ها تحسین شدند و حرفی درش نیست و اگر شما با اسکار گرفته های 5 سال اخیر مقایسه کنید ضعیف شدن فیلم ها یا انتخاب های آکادمی(این رو خیلی قبول ندارم) میتونی درک کنی.در مورد جمله آخرتون هم من با استفاده این جمله در بیشتر زمینه ها بجز هنر موافقم.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
جو فیلم نسبت به چهار نسخه قبل تغییر کرده، خیلی تاریک تر و خشن تر شده. بدمن اصلیش هم که رسما دراکولا بود...
تو عرضه فیلم هم که نحسی افتاده، آخر تیزر فقط 2017 رو نشون داد فک کنم بازم تاخیر خورده. در کل شدیدا منتظرم.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
جو فیلم نسبت به چهار نسخه قبل تغییر کرده، خیلی تاریک تر و خشن تر شده. بدمن اصلیش هم که رسما دراکولا بود...
تو عرضه فیلم هم که نحسی افتاده، آخر تیزر فقط 2017 رو نشون داد فک کنم بازم تاخیر خورده. در کل شدیدا منتظرم.

همین که راب مارشال کارگردانش نیست خیلی بهش امیدوارم، تازه خاویر باردوم هم نقش منفیه اورلاندو بلوم هم برگشته

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
این پسره که نشون دادن پسر اورلاندو بلوم ه. بهش میگفت پدرت رو برام پیدا کن...
فکر کنم تریلرهای متفاوتی رو دیدیم چون تو اونی که من دیدم بهش میگفت جک اسپارو رو پیدا کن :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر