Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
توي نسخه نولان كه نشون داد راس الغول عمارتو آتيش مي زنه كه من از منبع كميك بوكيش خبر ندارم.
اينم كه مي گن بذار بتمن بكشه مگه چي ميشه مثل اينه كه بگين بذار ددپول آدم نكشه، چون فلسفه وجوديشون به اين گره خورده.
من خودم از بتمناي نولان خوشم مي آد چون هم اكشنشون واقعي تره و هم اتمسفرش تاريك تر و گيراتره، البته به نظر خودم.
اين فيلم آخري جدا از مشكلاتي مثل اينكه اسنايدر مي خواست مثلا قدرت كارگردانيشو نشون بده و نماهاي الكي قشنگ مي گرفت، از ضعف فيلمنامه هم شديدا رنج مي برد، و خيلي از صحنه هاي فيلم زائد بود.اينم مي تونين برين از نقداي مطبوعات معتبر خارجي دنبال كنين.
وقتي فيلميو مي سازن و تو اين سطح نمايش داره، بايد يه فكريم به حال كسايي كه با كميك آشنا نيستن بكنن تا بتونن با وقايع دنياي فيلم همراه بشن، كاري كه ديديم مارول تونست انجام بده.نمي گم بيان برا هر كدوم يه سري جدا بسازن ولي ديگه مقدمه چيني براي justice league تو پنج دقيقه خيلي ظلمه.
يه چيز ديگه، دقت كردين تو فيلم شنل و زره بروس رسما كاغذي يود و فايلبيت خاصي نداشت؟(بجز تغيير صدا)
آره منم بتمن بیگنز رو دیدم ولی داشتم در مورد کمیک نایت فال سوال میکردم از ایشون
این رو که ممکنه فیلم برا کسایی که کمیک خون نیستن گیج کننده باشه و دنبال کردن ماجراها و اتفاقاتش براشون سخت باشه رو کاملا قبول دارم. واچمن هم همینطوری بود و حتی نسخه‌ی آلتیمت کاتش که تمام قسمتای حذف شده رو داره هم برا کسایی که کمیکش رو نخوندن ممکنه خیلی خیلی پیچیده و سنگین و خسته کننده به نظر بیاد.
حالا کمیک نخون ها (:D) کاملا حق دارن که سر این مسئله از فیلم خوششون نیاد و بگن فیلم برای ما ساخته نشده، اما مشکل از جایی شروع میشه که این افراد به خودشون اجازه میدن بر اساس دانش خیلی محدودشون درباره‌ی اون موضوع (که در خیلی موارد هم فقط محدود میشه به دیدن سه تا فیلم نولان) خودشون رو متخصص اون موضوع بدونن و همون یه دونه ورژنی رو که خودشون دیدن نسخه‌ی definitive کاراکتر و یونیورس بدونن و این فیلم رو (که کاملا به سورس متریالش-کامیک بوک- وفاداره) مجکوم کنن به این که چون با تصور اونا فرق داره پس اصلا آشغالی بیش نیست.
حرفم خطاب به شما نیست، کلا دارم یه جوی رو که توسط خیلی‌ها راه افتاده میگم.

يه چيز ديگه، دقت كردين تو فيلم شنل و زره بروس رسما كاغذي يود و فايلبيت خاصي نداشت؟(بجز تغيير صدا)
بعضی وقتا یه ایرادایی از فیلم گرفته میشه که آدم شک میکنه نکنه همه در مورد یه فیلم دیگه دارن صحبت میکنن و من کلا یه فیلم دیگه رو دیدم:|
اون سکانس مبارزه تو انبار رو دیدی؟
زرهش در برابر ضربه‌ها و خراش‌های چاقو مقاوم بود (جرقه میزد) و فقط وقتی چاقو رو عمودی و از فاصله‌ی کاملا نزدیک کوبیدن روش تونست زره رو سوراخ کنه.
اما حتی با این وجود هم همون زره در برابر شلیک گلوله از فاصله‌ی چند سانتی‌متری مقاوم بود.
واقعا ایراد بنی اسرائیلی گرفتن هم حدی داره!

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
این Warcraft چرا اینقدر خوب بود!؟
دلیل این همه نقد منفی رو متوجه نمیشم. یعنی تو این فیلم بیشتر از Avatar از جلوه های ویژه استفاده شده بود که کسی اون رو نکوبید زدن تو سر این فیلم؟

من اومدم گفتم امسال به بتمن و وارکرفت ظلم شد کم موند ترور شم رسما :)) یعنی میتونم بگم تا به اینجا هیچ وارکرفت فنی ندیدم ناراضی باشه (اگه باشه هم نسبت به اون تعدادی که راضین خیلی کمه).

من نایت فالو نخوندم، تو اون Bane عمارتو آتیش میزنه؟
علت سوختن عمارت که مشخص نشده، ولی در هر صورت شک دارم که بخوان Bane و کلا نایت فال رو اجرا کنن چون تو Dark Knight Rises به صورت نصفه نیمه اجرا شده و حتی همین الانش این همه ملتی که چیزی درباره کمیکا نمیدونن دارن با فیلمای نولان مقایسه میکنن. آخرین چیزی که نیازه مقایسه‌ی بیشتره :D

خودمم یادم نیس دقیق اما بعده اون حمله فک نکنم عمارت سالم میموند :D داستان اصلیش خیلی فرق داره آخه، ورژن نولان یه الهام ساده بود. البته با دیدن عمارت سوخته فکر من ناخودآگاه به سمت این کمیک رفت و احتمالا هیچ ربطی نداشته باشه :D

بین توی یه مبارزه ساده نمیتونس بتمن رو شکست بده، واسه همین اون شب همه زندانی های arkham asylum رو فراری میده و بتمن بعد از یکی از سخت ترین شب هاش میاد خونه و هم خستس و هم انتظار بین رو مسلما توی خونش نداره!

توي نسخه نولان كه نشون داد راس الغول عمارتو آتيش مي زنه كه من از منبع كميك بوكيش خبر ندارم.

همه این چیزا خودشون بهانه هستند تا از بتمنای نولان هم آدم بهانه بگیره، اما چون اون نمره هاش بالا بود هیشکی این حساسیت ها رو نداشت :))

راس الغول هیچوقت از دونستن هویت بتمن سواستفاده و اینطوری بهش حمله نمیکنه.

آخرین ویرایش:

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
آره منم بتمن بیگنز رو دیدم ولی داشتم در مورد کمیک نایت فال سوال میکردم از ایشون
این رو که ممکنه فیلم برا کسایی که کمیک خون نیستن گیج کننده باشه و دنبال کردن ماجراها و اتفاقاتش براشون سخت باشه رو کاملا قبول دارم. واچمن هم همینطوری بود و حتی نسخه‌ی آلتیمت کاتش که تمام قسمتای حذف شده رو داره هم برا کسایی که کمیکش رو نخوندن ممکنه خیلی خیلی پیچیده و سنگین و خسته کننده به نظر بیاد.
حالا کمیک نخون ها (:D) کاملا حق دارن که سر این مسئله از فیلم خوششون نیاد و بگن فیلم برای ما ساخته نشده، اما مشکل از جایی شروع میشه که این افراد به خودشون اجازه میدن بر اساس دانش خیلی محدودشون درباره‌ی اون موضوع (که در خیلی موارد هم فقط محدود میشه به دیدن سه تا فیلم نولان) خودشون رو متخصص اون موضوع بدونن و همون یه دونه ورژنی رو که خودشون دیدن نسخه‌ی definitive کاراکتر و یونیورس بدونن و این فیلم رو (که کاملا به سورس متریالش-کامیک بوک- وفاداره) مجکوم کنن به این که چون با تصور اونا فرق داره پس اصلا آشغالی بیش نیست.
حرفم خطاب به شما نیست، کلا دارم یه جوی رو که توسط خیلی‌ها راه افتاده میگم.

بعضی وقتا یه ایرادایی از فیلم گرفته میشه که آدم شک میکنه نکنه همه در مورد یه فیلم دیگه دارن صحبت میکنن و من کلا یه فیلم دیگه رو دیدم:|
اون سکانس مبارزه تو انبار رو دیدی؟
زرهش در برابر ضربه‌ها و خراش‌های چاقو مقاوم بود (جرقه میزد) و فقط وقتی چاقو رو عمودی و از فاصله‌ی کاملا نزدیک کوبیدن روش تونست زره رو سوراخ کنه.
اما حتی با این وجود هم همون زره در برابر شلیک گلوله از فاصله‌ی چند سانتی‌متری مقاوم بود.
واقعا ایراد بنی اسرائیلی گرفتن هم حدی داره!
من گفتم كه نمي دونم علت آتش گرفتن عمارت وين رو و استناد كردم به بتمن بيگينز.
قبولم دارم كه بتمني كه توي اين فيلم آخري ديديم به بتمن كميك ها وفادار تر بود.
اون صحنه ي مبارزه با انبارم، درسته اما من به شخصه انتظار داشتم سويت ش قوي تر باشه. و حداقل يه تيمچه پروازي با شنلش بكنه.
من اصلا حرفم اين نبود كه از فيلم چيزي نفهميدم، انقدر آشنايي با اين يونيورس دارم كه بفهمم چي به چيه، من تمام صحبتم اين بود كه وقتي يه فيلم برا عموم ساخته مي شه بهتره برا عموم قابل فهم باشه.
شما الان مثلا سريال دردويل و ببين، كسي كه مطلقا از كميكا چيزي نمي دونه هم جذبش مي شه و اتفاقات داستان و روندش براش گيج كننده نيست.
در مورد ادامه ش دوستان چند تا احتمال دادن، كه من فكر مي كنم گذشته ي بروسو نشون بدن، با توجه به اينكه ديديم جوكر قبلا باهاش رودررو شده و احتمالا خيلي از خلافكارارو انداخته تيمارستان آركام، به دليل تهديدش به لكس و عكس العمل اون مي گم.
در هر صورت اگه اطلاعاتم از شما كمتره به بزرگي خودتون ببخشين.
منم اومدم ياد بگيرم.

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
من خودم به شدت طرفدار بتمن های نولانم ولی نولان خیلی به کمیک وفادار نبوده و تقریبا میشه گفت یه بر داشت ازاد ازش داشته
در مورد کشتن بتمن هم باید بگم که بوده تاحالا اصلا بتمن دنیای 52 بعد از مرگ جیسون تاد تصمیم میگیره که دشمناشو بکشه
توی Knightfall عمارت وین اتیش نمیکیره بعید هم نیست که توی DCEU ببینیمش خودم که شدیدا استقبال میکنم یکی از داستان های مورد علاقمه ولی اگر قبلش Azrael رو کامل معرفی کنن خیلی خوب میشه دیکه یه سری از این ایراد های بنی اسراییلی رو نمیبینیم :D
خلاصه به نظر من زود قضاوت نکنین این تازه دومین فیلم یونیورس هست مسلما در اینده یکپارچه تر میشه و شاهد انسجام بهتری خواهیم بود

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
8k12_mummy0045.jpg

مجید صالحیه؟ :D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
باورم نمیشه پست هایی رو دیدم که از وارکرفت تعریف کردن:|:D
حالا باز بتمن سوپرمن یذره جای دفاع داره (هرچند خیلی وضع اینم وخیمه:D) اما این یکی...

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
باورم نمیشه پست هایی رو دیدم که از وارکرفت تعریف کردن:|:D
حالا باز بتمن سوپرمن یذره جای دفاع داره (هرچند خیلی وضع اینم وخیمه:D) اما این یکی...
من یکیو میشناسم باورش نمیشد اوزیل تو یه نیم فصل نتونه 4 تا پاس گل بده، ولی شد! تعریف از وارکرفت که چیزی نیست باورت نشه!:D

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
منم دیشب بتمن سوپرمن رو دیدم و الان ۲۴ ساعته دارم سعی میکنم فاز کسایی رو که از فیلم دفاع میکنن بفهمم . واقعا فیلم درب و داغون و بی سر و و ته بود. عمرا یک نفر هم فیلمنامه رو نخوانده قبول از ساخت. حیف از اون همه پتانسیل. چیزی به اسم روایات داستان وجود خارجی نداشت تو فیلم!!!

Sent from my ASUS MeMO Pad 7 using Tapatalk

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
سلام دوستان ببخشید که این سوال رو این جا مطرح می کنم . کسی سایت دانلود فیلم های 3d نسخه های کم حجم (بین 1.5 تا 2 3 گیگ ) می شناسه که رزولوشن نسخه دانلودی رو بنویسه ؟ مثلا تو سایت تانی.مویز می نویسه ولی مشکل این جاست اکثر نسخه های مربوط به فیلم ها تو این سایت رزولوشن تصویر 1920x800 هستن در حالیکه برای استفاده تو تلوزیون های سه بعدی این رزولوشن آشغاله و دو تا نوار باریک سیاه بالا و پایین تصویر میاد . برای همین من دنبال روزلوشن 1920x1080 هستم . ولی تعداد کمی فیلم با این رزولوشن پیدا کردم و سایت های دیگه هم نزدن .ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام دوستان ببخشید که این سوال رو این جا مطرح می کنم . کسی سایت دانلود فیلم های 3d نسخه های کم حجم (بین 1.5 تا 2 3 گیگ ) می شناسه که رزولوشن نسخه دانلودی رو بنویسه ؟ مثلا تو سایت تانی.مویز می نویسه ولی مشکل این جاست اکثر نسخه های مربوط به فیلم ها تو این سایت رزولوشن تصویر 1920x800 هستن در حالیکه برای استفاده تو تلوزیون های سه بعدی این رزولوشن آشغاله و دو تا نوار باریک سیاه بالا و پایین تصویر میاد . برای همین من دنبال روزلوشن 1920x1080 هستم . ولی تعداد کمی فیلم با این رزولوشن پیدا کردم و سایت های دیگه هم نزدن .ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید
اون رزولوشن 1920*800 ربطی به سایت ها و ... نداره. کارگردان اونجوری فیلم رو ساخته. اکثر فیلم ها بالا پایین نوار سیاه رو دارن.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
اون رزولوشن 1920*800 ربطی به سایت ها و ... نداره. کارگردان اونجوری فیلم رو ساخته. اکثر فیلم ها بالا پایین نوار سیاه رو دارن.
چند تا فیلم رو دیدم که نسخه حجم بالاشون رزولوشن مناسب رو داشت ولی نسخه کم حجم رزولوشن نامناسب . خب یعنی کلا راه نداره ؟

• Like
Reactions: Vahid_2009

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر