Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
تام هاردی کی از Suicide Squad کنار گذاشته شد؟:|چرا؟

کنار گذاشته نشد، خودش از کنار رفت :D از فیلمنامه و کاراکترش راضی نبوده مثل اینکه، هرچند خودش میگه به دلیل مشغله ولی خب عوامل اینسایدر(!) میگن از فیلم راضی نبوده.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
کنار گذاشته نشد، خودش از کنار رفت :D از فیلنامه و کاراکترش راضی نبوده مثل اینکه، هرچند خودش میگه به دلیل مشغله ولی خب عوامل اینسایدر(!) میگن از فیلم راضی نبوده.
همین چند روز پیش ی خبر دیدم مبنی بر اینکه ابراز پشیمونی کرده بود خودش سر همین مسئله !

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
همین چند روز پیش ی خبر دیدم مبنی بر اینکه ابراز پشیمونی کرده بود خودش سر همین مسئله !

خب ایا اصلا خبر رو باز کردی و بخونی؟ :D

تام هاردی گفته بود حقوق خیلی خوب و تپلی بهم میدادن برای این فیلم ولی خب متاسفم که برای مشغله نمیتونم تو این فیلم بازی کنم، حقوقش دقیقا چیزی بوده که من میخواستم.
حالا گفته بود سر چه کاری هم هست که نمیرسه به SS ولی خب همونطور که گفتم، میگن از فیلمنامه و نحوه پرداخت کاراکترش راضی نبوده و کنار کشیده.

آخرین ویرایش:

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
علاقه ای به فیلمای SW ندارم چون 10 12 سال پیش هی میگفتن فیلم استار وارز رو دیدی خیلی قشنگه.منم گفتم برم کلوپ بگریمش ببینم چیه.یادم نیست کدوم نسخش بود یه نیم ساعتشو نگاه کردم دیدم 2نفر با شمشیر رنگی دارن با هم میجنگن "خلاصه اینکه فیلمش برام ناجور تخیلی در اومد و از اون به بعد هر وقت اسم استار وارز میشنوم حالت تهوع میگیرم:d
حالا اینو دانلود کنیم بلکه تونست کمی نظرمونو جلب کنه:d

The Outsider

کاربر سایت
Jun 11, 2014
97
نام
-
اقا داستان چیه انقدر این استاروارز در ممالک غربی پرطرفداره؟ :d من قبلا یه نسخه رو ازش دیدم یه سای فای نسبتا گیرا:d
بعد هموطنان بد بخت محکوم به جو گیری میشن !

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
علاقه ای به فیلمای SW ندارم چون 10 12 سال پیش هی میگفتن فیلم استار وارز رو دیدی خیلی قشنگه.منم گفتم برم کلوپ بگریمش ببینم چیه.یادم نیست کدوم نسخش بود یه نیم ساعتشو نگاه کردم دیدم 2نفر با شمشیر رنگی دارن با هم میجنگن "خلاصه اینکه فیلمش برام ناجور تخیلی در اومد و از اون به بعد هر وقت اسم استار وارز میشنوم حالت تهوع میگیرم:d

اقا داستان چیه انقدر این استاروارز در ممالک غربی پرطرفداره؟ :d من قبلا یه نسخه رو ازش دیدم یه سای فای نسبتا گیرا:d
:|:|:|
بیاید بپرسید چرا اینقدر طرفدار داره ؟ همین! دلایلش رو براتون میگن!
دیگه این مدل نظرات چیه دیگه؟:|
تو گوگل بزنید why star wars is so Popular
به جوابتون میرسید.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
@FaRd!N

درود خداوندگار بر تو باد یا فردین :D!

بشدت هایپمون کردی و با این تبلیغات فوق خفن شماره هفتم تو سرتاسر نت و حتی Talk Show ها واقعاً قشنگ تو جو " جنگ ستارگان " هستم :D بقدری برام این جو لذت بخشه که دارم کل سری رو دانلود میکنم بشینم ببینم و به شخصه خاطراتم با شماره اول رو هیچ وقت از یاد نمیبرم با اون بتل غم انگیز و تراژدیک آخر فیلم . کرکترهایی که یه زمانی شده بودن محبوب دلامون تو بچگی مثل جار-جار ی، آرتو دی تو / سی تری پی او ، " اوبی " که رسما سَر ِ به زنگا میرسید با اون شخصیت تک عاقل ِ دانا گونه اش . Death Star ، پرنسس لیا ..

واقعاً واسه ماها که یه زمانی دیوونه Star Wars بودیم و از طرفدارای قدیمیش هستیم لحظه لحظه این فیلم قشنگ میتونه " مرور خاطرات " باشه :( May the FORCE be with you ...

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
فرش قرمز فیلم تو LA
استایل و تیپ تام هاردی :lovestruck:
27166692171349826442.png

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

Because it's true... All of it :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
اگه Star Wars جدید در حد Revenge of the Sith هم بود من خیلی خوشحال میشدم ولی اینجوری که به نظر میاد، خیلی بهتر از اونه :D دم حاجی Abrams گرم :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
Star Wars طرفدار داره جدا از کیفیت سری چون ملت آمریکا دمپایی فضایی هم ببینن کف می‌کنن.:D و جریان اصلی فرهنگی دنیا هم تحت تأثیر فرهنگ ملت آمریکاست الان.:D

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
آقایون ینی برا اینکه استار وارز رو بخوام 1 تا 6 ـش رو ببنیم باید اول 4.5.6 رو ببینم بعد 1.2.3 ؟!
چرا اصن ترتیبش اینجوریه؟!بعد یه سوال این استار وارز کامیک هست یا کتاب داستان؟!!:d
از اون اول خیلی دلم میخواست بدونم بر اساس چی فیلمش رو میسازن:d

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
آقایون ینی برا اینکه استار وارز رو بخوام 1 تا 6 ـش رو ببنیم باید اول 4.5.6 رو ببینم بعد 1.2.3 ؟!
چرا اصن ترتیبش اینجوریه؟!بعد یه سوال این استار وارز کامیک هست یا کتاب داستان؟!!:d
از اون اول خیلی دلم میخواست بدونم بر اساس چی فیلمش رو میسازن:d
استار وارز داستان اورجینالیه که خود جورج لوکس نوشته. قضیه ترتیب فیلم هم از این قراره که دهه ۷۰ و ۸۰ سه تا فیلم ساخته شد،بعدها که خواستین سه گانه جدید رو بسازن prequel ساختن تا داستان شکل گیریه شخصیت‌های فیلم رو بگن و ترتیب فیلمها شد اینی که الان میبینید و فیلم جدید هم ادامه سه گانه ی اولیه است

Sent from my ASUS MeMO Pad 7 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر