Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
بله من دیدم اون رو کار تیم mVs بودش
نسخه فیلم R5 بودش نسخه ای هستش که قبل از DVDR بخش میشه حتی درجه اون هم بیشتر از DVDSCR هستش

این نسخه تقریبا با فاصله ای بیشتر از یک ماه از اولین نسخه TS بخش شده که من اون رو دانلود کردم .

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
Pathfinder - 2007
pathfinder_posterbig.jpg

Genres:Action/Adventure and Remake
Running Time:1 hr. 39 min.
Release Date:April 13th, 2007 (wide)
MPAA Rating:R for strong brutal violence throughout.
Distributors:20th Century Fox Distribution
U.S. Box Office:$9,436,054

فیلم Pathfinder فیلمی با سبک و داستان تکراری ولی پرطرفدار و جذاب .
این فیلم با فروش تقریبا خوب جهانی خودش نشان داد که هنوز این دسته از فیلم ها
مخاطب خاص خودش را هنوز دارد .

واکینگ ها : یکی از وحشی ترین و بی رحم ترین مردمان تمام عرصه ها بودند .
این جنگویان قوی همیشه به دهکده های کوچک حمله میکردند و به هیچ کس رجم نمیکردند .
و همه انها را قتل عام میکردند .

داستان فیلم : از جایی اغاز میشود که زن محلی سرخ پوستی در حال انجام دادن کارهای
روزانه خودش هستش که متوجه کشته ای در هم شکسته میشود .
و سع میکند وارد ان شود ولی با ...

path4.jpg

صحنه هایی دردناکی مواجه میشود اجساد مردگان این حادثه رو میبینه اینگار که سالهاست که
مرده اند ولی در میان اجساد پسر بچه ای زخمی رو پیدا میکنه و اون رو با خودش به دهکده ای

که زندگی میکنه میبره و اون رو به قبلیه خودش نشون میده و پسر رو به فرزندگی خودش قبول میکنه .

pathfinder_vikings1.jpg

سال ها میگزرد و این پسر به مردی قوی و جوانی زیبا تبدیل میشد تا اینکه دوباره واکینگ ها
تصمیم میگرند که ......

path.jpg

++++++++++++

منجی : کلمه ای که عده ای زیادی از مردم دنیا منتظر کسی از نسل دیگه ای هستند
که ظهور کند و آنها را از ظلم ستم ، ستمگران نجات بدند .

در فیلم Pathfinder سعی شده از ته مایه هایی از این عبارت در فیلم استفاده که مردمان دهکده ای
در نا امیدی از دست دادن زندگی خود میباشند که منجی برای آنها می آید که میتواند سرنوشت انها رو تغییر دهد .

path2.jpg

در کل فیلم خوبی بود و من رو تا حدی راضی نگه داشت و به دوستداران این سبک توصیه میکنم
این فیلم رو تهیه کنند .

من بهترین نسخه TS رو دیدم که کار تیم روسی بودش ولی یکی از بدترین نسخه های سینمایی
بودش که تا حالا دیدم صدا و تصویر واقعا بد بودش .
چه میشه کرد تنها نسخه خوب موجود فیلم بودش .

کسانی که دوست دارند فیلم رو زود تر نگاه کنند باید تا نسخه proper اون صبر کنند .

++++++++++++++

به زودی دو فیلم رو معرفی میکنم Next و Spiderman 3 رو در اولین فرصت ممکنه .

تا بعد یا حق

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
به نظر من کاراییب رکوردشو میزنه چو هری پاتر هر شماره ضعیف تر از قبلی بوده
واقعا حرف کارشناسی شده ای بود
یه نگاه توی IMDB اگه بکنی می بینی شماره به شماره بهتر شدن واقعا دو قسمت اول که دو تا از مضخفترین فیلمای ممکنه واقعا کریس کلمبوس رو چه حسابی انقدر بچه گونه ساخته بود فیلماشو
کاری که کوارون و نیوئل ارائه دادن کارهای عملا وفادار تر و سینمایی تری بودن تا آشغال هایی که کلمبوس به اسم فیلم داد به خورد ملت

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
Pathfinder - 2007
pathfinder_posterbig.jpg

Genres:Action/Adventure and Remake
Running Time:1 hr. 39 min.
Release Date:April 13th, 2007 (wide)
MPAA Rating:R for strong brutal violence throughout.
Distributors:20th Century Fox Distribution
U.S. Box Office:$9,436,054
تا بعد یا حق

Pathfinder = 300

دوتا فيلم كه تاريخ دو ملت رو به گند ميكشن، اگر 300 رو ديديد و از ديدنش احساس بدي پيدا كرديد از ديدن اين هم بايد احساس بدي بهتون دست بده. نميدونم چي شده كه هاليووديا زدن تو جاده خاكي و شروع كردن به تخريب اقوام و ملتهايي كه پيشينه و تاريخ و تمدني قديمي و كهن دارن، شايد بخاطر اينه كه كشور خودشون هيچ كدوم ازينا رو نداره!!!

psps1368

کاربر سایت
Jan 3, 2006
165
بله من دیدم اون رو کار تیم mVs بودش
نسخه فیلم R5 بودش نسخه ای هستش که قبل از DVDR بخش میشه حتی درجه اون هم بیشتر از DVDSCR هستش

این نسخه تقریبا با فاصله ای بیشتر از یک ماه از اولین نسخه TS بخش شده که من اون رو دانلود کردم .
آیا R5 به اندازه DVDRip خوب هست یا نه...؟اگه نه آیا از Ts بهتره یا نه...؟

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
انقلابي در سينماي وحشت
درام دلهره آور و ترسناك جديد ( vacancy )، هفته پيش اكران شد و تونست با 23 ميليون دلار فروش، فيلم تين ايجري disturbia رو زمين بزنه.

14e5a_952.jpg

April 20th, 2007
Nimród Antal
Mark L. Smith
Kate Beckinsale, Luke Wilson, Frank Whaley, Ethan Embry
Screen Gems (Sony)
Horror, Thriller
sony.com
R for brutal violence and terror, brief nudity and language

قصه
امي و ديويد زوج جواني هستند كه ميخوان از هم جدا شن . اختلافشون بعد از مرگ بچشون كه توي سانحه تصادف رانندگي ميميره شروع ميشه . اتفاق زماني شروع ميشه كه اين دو زوج ماشينشون كنار يه هتل دور افتاده خراب ميشه و اينجاست كه داستان روايت ميشه. اونا تصميم ميگرن كه شب رو اونجا بمونن تا صبح ماشين رو تعمير كنن، هتل بنظر خوب ميرسه و تميز اونا حتي يه TV هم تو اتاقشون دارن كه حوصلشون سر نر. از TV يه فيلم نيمه ترسناك پخش ميشه با كمي دقت متوجه ميشن كه اين فيلم از همون اتاقي گرفته شده كه اونا توش هستند . خيلي زود ايندو متوجه ميشن كه اونجا گير افتادن و چند دوربين مخفي از اونا فيلمبرداري ميكنه . حالا امي و ديويد كه تبديل به طعمه هاي قاتل در اومدن، سعي ميكنن كه فرار كنن اما درها قفل شد و تنها راه زير زمين اون اتاق ...

dbf22_954.jpg

نقد
گروهي از منتقدان عقيده داشتند كه اين فيلم ترسناك و دلهره آور فروش خوبي خواهد داشت و سينماها رو پر خواهد كرد . وجه مشترك اين فيلمها اينطور است كه قربانيان در يك لوكيشن و در يك محدوديت زماني اسير نقشه هاي قاتل زنجيره اي ميشن ( مانند سري SAW ). ظاهرا اين فيلم يه سر و گردن از بقيه فيلمها تو اين سبك بالاتر و شايد مشابه اونو جاي ديگه اي پيدا نكنيد .

9779f_953.jpg

نكته مهم اينجا اينكه ما با تعدد كاركتر مواجه نيستيم و فقط 2 شخصيت داريم كه ايندو هم اتفاقا استخون تركوندن و سن و سالي رو گزروندن و براي عشق و حال اينجا نيومدن و از قبل تماشاچي متوجه مشكلات زندگي اونا ميشه و اين باعث ميشه كه تا آخر فيلم ايندو رو تعقيب كنن.
اتاق خالي رو نميتوان فقط كاري ترسناك معرفي كرد . اين يك فيلم برجسته است كه احتمال ميدن بزودي جاي خودشو تو ژانر وحشت سينما پيدا ميكنه . كارشناسان معتقدن كه اين فيلم يك اثر بزرگ و تماشايي است و بزودي انقلابي رو تو اين ژانر در صنعت سينما شاهد خواهيم بود .

0f37c_955.jpg

منبع : movieweb.com

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
سیاوش جان از این طرف هم میشه به اون نگاه کرد ولی چون من از اون نسل نیستم زیاد برام
مهم نبودش در دیدن فیلم . و میتونم بگم که اینقدر کیفیت فیلم بد بودش که من نمیتونستم
چیزی ازش متوجه شم فقط میخواستم ببینم این فیلم چیه و دانلودش کردم .

در مورد اینکه واکینگ ها انسان های وحشی هستند شکی در اون نیستش ولی ......

psps1368

جان بزار ترتیت این نسخه های سینمایی رو بگم و خودم رو راحت کنم .

Cam , TELESYNC=TS , TELECINE=TC , SCREENER=SCR , DVD-SCREENER=DVDSCR , R5 , DVDR , DVDRIP

این رو هم بگم که هر چی درجه بالا تر مره کیفیت اون هم بیشتر میشه بسته به تیم هکری که
اون رو میزنه فرق میکنه و این رو هم اضافه کنم که همیشه استثنائی وجود داره .

میان این سورس ها چند تا دیگه هم وجود داره مثل WP و یا چند تا دیگه که زیاد مهم نیستش
اگه خواستی اون ها رو هم بزارم و توضیح .

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سیاوش جان از این طرف هم میشه به اون نگاه کرد ولی چون من از اون نسل نیستم زیاد برام
مهم نبودش در دیدن فیلم . و میتونم بگم که اینقدر کیفیت فیلم بد بودش که من نمیتونستم
چیزی ازش متوجه شم فقط میخواستم ببینم این فیلم چیه و دانلودش کردم .

در مورد اینکه واکینگ ها انسان های وحشی هستند شکی در اون نیستش ولی ......
.

نه من اصلاً مشكلي با اينكه بريد فيلم رو ببينيد ندارم، بالاخره بايد ببينيد تا نظر بديد در موردش، من فقط خواستم اون نكته رو بگم. در مورد اينكه وايكينگ ها وحشي بودن بايد بگم كه 100% اشتباه ميكني، اونها وحشي نبودن، جنگ آور بودن، وحشيترين قوم دنيا عربها بودن و شايد بشه گفت ساكسونها. آفريقائي هام كه همين الانش همديگرو دارن تيكه تيكه ميكنن. وايكينگها ماجرا جو بودن، و فكر ميكنم سرزمينهاي زيادي رو هم فتح كردن، خوب ايراني ها هم سرزمينهاي زيادي رو فتح كردن، رومي ها هم همينطور، انگليسي ها هم همينطور، اسپانيا، پرتغال، فرانسه، چين... حتي به مصر باستان. ولي به هيچ وجه نميتوني به اينا بگي اقوام وحشي، ميشه بنظر خودت؟!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
به نام اوه که هستی از اوست

Spider-Man 3 - 2007
spiderman3_finalrposterbig.jpg

Genres:Action/Adventure, Science Fiction/Fantasy, Adaptation and Sequel
Running Time:2 hr. 20 min.
Release Date:May 4th, 2007 (wide)
MPAA Rating:PG-13 for sequences of intense action violence.
Distributors:Sony Pictures Releasing

عنوان Spider-Man 3 سومین عنوان از سری فیلم های Spider-Man هستش که به تازگی بر روی
پرده های سینما های دنیا رفته و در هفته های اول توسنه چنان موجی رو درست کنه و کمتر کسی
ازش طرفدار های اون در مقابلش ایستادگی که و اهمیتی به بخش و اتفاقات فیلم نده .

داستان فیلم : بعد از شماره دو ادامه پیدا میکنه هری با کینه ای که از مرگ پدرش توسط پیتر
تصوراتی برای خودش داره و سعی داره که انتقام سختی از پیتر بگیره ولی نمیدونه که .....

spiderman36.jpg

پیتر بعد از دو قسمت تلاش هنوز نتونسته مری جین رو بدست بیاره ولی در اول داستان شماره
3 میتونه قول ازدواج رو از اون بگیره ولی تجربه ای که از پیتر داریم نمیتونه این رابطه رو ....

spiderman15.jpg

مری جین که توسنته در کارش موفق باشه و به بازیگری خودش ادامه بده و شخصیت مهمی بشه
تا اینکه .....

spiderman3a.jpg

و شخصیت جدید داستان مردی که از زندان فرار کرده که معلوم میشه شخصی بوده که پدر بزرگ
پیتر رو کشته به خاطر گرفتن ماشین اون ......

spiderman33.jpg

و یک مزاهم برای کار پیتر پیدا شده و عکس های جدید و بهتری از مرد عنکبوتی نشون میده به
رئیس روزنامه و سعی داره کار بیتر رو از اون بگیره تا اینکه ....

spiderman32.jpg

و در آخر یک مهمان ناخانده که از جایی نامعلوم بر روی زمین میاد که میتونه چیز هایی زیادی رو
عوض کنه بخصوص مرد عنکبوتی رو ...

اینها قمستی از داستان اولیه شخصیت های اصلی فیلم هستش که توضیح دادم
میتونستم بیشتر وارد جزئیات بشیم ولی از جذابیت فیلم کم میشد برای ببنده .

فیلم برداری فیلم واقعا عالی کار شده بخصوص در قسمت های نبرد اون با مرد شنی حرکت اون واقعا
منو به هیجان می اورد .

موسیقی متن فیلم در کل فیلم همراه فیلم بودش و به موقعه خودش رو به اوج میرسوند و به خوبی
حس هیجان رو به ببنده القاع میکرد .

نیازی نیست از جلوه های ویژه فیلم تعریف بشه واقعا عالی بودش .

در آخر بازی بازیگران همچون سری های قبل خوب و راضی کننده بودش .

نظرم در مورد فیلم واقعا خوبه :biggrin1: :cheesygri
یکی از بهترین فیلم های سال 07 رو دیدم که من رو کاملا راضی نگه داشت .

من نسخه TS فیلم کار تیم mVs رو دیدم کیفیت خوبی داشت دوستانی که دوست دارند فیلم
رو هرچه زود تر ببینند این نسخه خوبی هستش ولی اگه میخواند کیفیت بهتر باشه باید تا نسخه
TS PROPER اون صبر کنند .

برای دانلود نسخه TS mVs اون به صورت Torrent , Rapidshare میتونید به لینک زیر مراجعه کنید
و توضیحات و نمونه تصویر و تیکه ای از فایل تصویری فیلم هم موجود میباشد .

Spiderman 3 (2007) ~ TS XViD mVs

تا بعد یا حق

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
نه من اصلاً مشكلي با اينكه بريد فيلم رو ببينيد ندارم، بالاخره بايد ببينيد تا نظر بديد در موردش، من فقط خواستم اون نكته رو بگم. در مورد اينكه وايكينگ ها وحشي بودن بايد بگم كه 100% اشتباه ميكني، اونها وحشي نبودن، جنگ آور بودن، وحشيترين قوم دنيا عربها بودن و شايد بشه گفت ساكسونها. آفريقائي هام كه همين الانش همديگرو دارن تيكه تيكه ميكنن. وايكينگها ماجرا جو بودن، و فكر ميكنم سرزمينهاي زيادي رو هم فتح كردن، خوب ايراني ها هم سرزمينهاي زيادي رو فتح كردن، رومي ها هم همينطور، انگليسي ها هم همينطور، اسپانيا، پرتغال، فرانسه، چين... حتي به مصر باستان. ولي به هيچ وجه نميتوني به اينا بگي اقوام وحشي، ميشه بنظر خودت؟!

بله حرف شما رو قبول دارم

دلیل اون هم اینه که شاختی بر روی تاریخ فرهنگ و نوع زندگی اونها ندارم

همان طور که در فیلم 300 اونها از زندگی و فرهنگ و تمدن ما اطلاعاتی نداشت و فیلم رو قبول کردند
و به اون در سایت ها مختلف نمره های بالایی دادند حتی کاربران هم نظرشون از دیدن این فیلم
کاملا راضی کننده بودش .

از این طرف هم میشه دید که مردمان قدیم اروپا که در جهالت به سر میبرند به نظر خودشون انسان های
متمدنی بودند هر کسی در مورد فرهنگ خوش نظری نسبتا خوبی حتی عرب ها .

در هر حال بازم ممنون از نظر شما و مسئله ای که مطرح کردید .

به زودی فیلم Next رو میبینم و بعد از اون فیلم Disturbia

تا بعد یا حق

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
ONLY_BAZICENTER

دوستان یه سوال خارج از بحث داشتم که میخواستم لطف کنید کمکم کنید؟
میخواستم یه سایت دانلود فیلم که حجم فیلماش زیر 400 یا 500 مگ باشه و بشه کل فیلم رو در یک فایل دانلود کرد(مثل فایل های زیپ) به من معرفی کنید؟

Police _ 110

باید بگم همچین سایت هایی وجود دارند من قبلا با یکی از اونها یک مدت کار میکردم
اون موقعه برای همه ازاد بود بازدید و قسمت رجیستر هم داشت

ولی بعد از یک مدت بسته شد و فقط اعضا میتونستد توی اون بازدید داشته باشند
چون سایت به زبان دیگه ای بودش عضویت توی اون خیلی مشکل بودش

توی این سایت از فورمت RMVB برای فیلم ها استفاده میکردند که اونهایی که توی کار تبدیل هستند
قدرت این فرومت رو خوب میدونند .

در هر حال میگردم که بیینم چی هست بعدا میگم .

خوب بلاخره اون سایت رو پیدا کردم سایت خوبی هستش فیلم ها رو همان طور که گفتم با فرمت RMVB
میزاره و سرعت بالایی هم داره .

ولی مشکل اصلی اون شرایط سخت عضویت در سایت هستش مشکل اصلی سایت اینه که به زبان لهستانی هستش
که کار رو کمی مشکل میکنه ولی بعد از مدتی به شیوه کار سایت اشنا میشی و راحت همه جای
اون میتونی چرخ بزنی .

عضویت در سایت رو در فروم توضیح داده شما نیاز به یک کد اکیتو دارید که از طرف مدیرت باید صادر
بشه شما باید حس نیت خودتون رو نشون بدید که کاربر فعال هستید و یک Lecher یا به معنایی
زالو در تورنت نیستید برای این کار باید از پروفایل خودتون در سایت های معتبر تورنت عکسی بزارید
که میزان فعال بودن شما رو نشون بده مثلا من خودم پروفایل www.demonoid.com رو گذاشتم

این تنها سایتی هستش که من میدونم فیلم ها رو با حجم کمتر از 450 میگ قرار میده .

lastsamuraii200

عضو جدید
Jun 23, 2006
17
فروش هفتگی

نام مرد عنکبوتی در کتاب رکوردها ثبت شد
5 سال بعد از اینکه مرد عنکبوتی1 بسیاری از رکورد های فروش را شکست دوباره مرد عنکبوتی 3 با شکستن بسیاری از رکوردهای فروش نام خود را در کتاب رکوردها ثبت کرد....
در هفته منتهی به 6 می 2007 مرد عنکبوتی 3 با فروش خیره کننده 148 میلیون دلار در صدر جدول هفتگی سینماهای امریکای شمالی قرار گرفت فهرستی از رکوردهای شکسته شده توسط مرد عنکبوتی
1-فروش افتتاحیه : 148 میلیون دلار
فیلمهای بعدی دزدان دریایی کارائیب 2 (135 میلیون)---مرد عنکبوتی 1 (114 میلیون)---جنگهای ستاره ای: انتقام سیت(108/4 میلیون)----شرک 2 (108 میلیون) و مردان ایکس:اخرین ایستادگی (102 میلیون)

2-فروش 3 روز اول افتتاحیه 148 میلیون
فیلمهای بعدی دزدان دریایی کارائیب 2 (135 میلیون) -----انتقام سیت (124 میلیون)-----مرد عنکبوتی 1 (114 میلیون)-----رستاخیز ماتریکس (103 میلیون)-----مردان ایکس 3 (102 میلیون)

3--درصد فروش 12 فیلم اول با 83 درصد
فیلمهای بعدی مرد عنکبوتی 1 با 75/4 درصد-----انتقام سیت با 68/8 درصد----اسلحه مرگبار 3 (Lethal Weapon 3) با 68/4 درصد-----بازگشت مومیایی با 68/3 درصد ----وگردباد(Twister)با66/8 درصد فروش

4-بیشترین اختلاف فروش بین فیلم اول و دوم جدول با 142 میلیون اختلاف با فیلم Disturbia که 5/7 میلون فروش داشت
رکورد داران قبلی دزدان دریایی کارائیب 2 با فیلم بازگشت سوپرمن اختلاف 113 میلیون-------مرد عنکبوتی 1 با فیلم عقرب شاه اختلاف 105 میلیون ------انتقام سیت با فیلم مادر زن هیولا (Monster-in-Law) اختلاف 94 میلیون -----مردعنکبوتی 2 با فیلم فارنهایت 9/11 اختلاف 93 میلیون-----و شرک 2 با فیلم تروی84 میلیون

5- سریعترین فروش به 100 میلیون دلار با 2 روز
فیلمهای بعدی دزدان دریایی 2 در دو روز---انتقام سیت در 3 روز-----مرد عنکبوتی 1 در 3روز---- رستاخیز ماتریکس در 3 روز ----و مردان ایکس 3 در 3 روز

6-میانگین فروش در هر سالن سینما با 34/8 هزار دلار
فیلمهای بعدی دزدان دریایی 2 (32/8 هزار دلار)----مرد عنکبوتی 1 (31/7 هزار دلار)----بورات (31/6 هزار دلار)--و انتقام سیت با فروش 29/6 هزار دلار در هر سالن

7-فروش روز یکشنبه با 37/7 میلیون دلاز
رکورد داران قبلی دزدان دریایی 2 (35/3 میلیون)----شرک 2 (34/9میلیون)----انتقام سیت (34/2 میلیون)---مرد عنکبوتی 1 (31/8 میلیون)----و مصائب مسیح با 27/8 میلیون

8-فروش روز شنبه با 51 میلیون
فیلمهای بعدی شرک 2 (44/7 میلیون)------دزدان دریایی 2(44/4 میلیون)-----مرد عنکبوتی 1 (43/6 میلیون)---- انتقام سیت(40/6 میلیون)--- و هری پاتر و جام اتش با 36/7 میلیون

9- بیشترین فروش افتتاحیه خارج امریکای شمالی با 227 میلیون دلار فروش در107 کشور

اینم بگم که هزینه ساخت مرد عنکبوتی 3 حدود 258 میلیون شده که تا حالا با این 375 میلیونی که فروش کرده تقریبا 117 میلیون دلار هم سود عایدش شده

جدول هفتگی

5zp59ix.jpg

در مورد مطلبی که دوستمون fade2black در مورد فیلم vacancy گفته بود "درام دلهره آور و ترسناك جديد ( vacancy )، هفته پيش اكران شد و تونست با 23 ميليون دلار فروش، فيلم تين ايجري disturbia رو زمين بزنه" باید بگم که disturbia الان سه هفته است که با وجود امدن فیلهای جدید در صدر جدول مونده و این هفته با اومدن مرد عنکبوتی در رده دوم جدول قرار گرفت و فیلم vacancy همونطور که در جدول میبینین با 16 میلیون فروش در 3 هفته در رده یازدهم جدوله

برای دیدن عکسهایی از 16 فیلم جدول فروش هفتگی روی پوسترش کلیک کنین

ONLY_BAZICENTER

کاربر سایت
Jan 12, 2006
176
ONLY_BAZICENTER

Police _ 110

خوب بلاخره اون سایت رو پیدا کردم سایت خوبی هستش فیلم ها رو همان طور که گفتم با فرمت RMVB
میزاره و سرعت بالایی هم داره .

ولی مشکل اصلی اون شرایط سخت عضویت در سایت هستش مشکل اصلی سایت اینه که به زبان لهستانی هستش
که کار رو کمی مشکل میکنه ولی بعد از مدتی به شیوه کار سایت اشنا میشی و راحت همه جای
اون میتونی چرخ بزنی .

عضویت در سایت رو در فروم توضیح داده شما نیاز به یک کد اکیتو دارید که از طرف مدیرت باید صادر
بشه شما باید حس نیت خودتون رو نشون بدید که کاربر فعال هستید و یک Lecher یا به معنایی
زالو در تورنت نیستید برای این کار باید از پروفایل خودتون در سایت های معتبر تورنت عکسی بزارید
که میزان فعال بودن شما رو نشون بده مثلا من خودم پروفایل www.demonoid.com رو گذاشتم

این تنها سایتی هستش که من میدونم فیلم ها رو با حجم کمتر از 450 میگ قرار میده .

خلیل جان یعنی تنها راه عضویت تو این سایت همینه؟
اخه من تا حالا تو سایت تورنتی به اون صورت فعالیت نداشتم که حالا خواسته باشم کاربر فعالش باشم.;)
به هر حال ممنون خلیل جان.

MIIB

کاربر سایت
Feb 28, 2007
2
با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز. من اهورا هستم شاید برای اکثر شما عضو جدید باشم یا حداقل کسی که جدیدا شروع کرده به پست دادن ولی کاربران قدیمی مثل بهزاد شاید من رو به خاطر بیارن من مدت ها در این سایت پست می دادم ولی به دلایلی ... دیگه بی خیال شدم . ولی دوباره تصمیم گرفتم بیام و با همه ی برو بچ گل این سایت به بحث و تبادل نظر بپردازم. راستی دوستان هر کی خواست فیلم مورد علاقه اش رو بگه من براش دانلود می کنم و می فرستم کیفیت Dvd (اگه موجود باشه و از تاریخ اکران مدتی گذشته باشه) و یا کیفیت پرده اگه خواست.;)
راستی دوستان به نظر من سینما داره یکی از بدترین دوران خودش رو سپری می کنه نظر شما چیه؟ واقعا نگاه کنین فیلم های دهه ی هفتاد (اوج تاریخ سینما) با الان فیلماش چه قدر فرق داره یا حتی فیلم های دهه ی 80 یا 90 به نظر من خیلی قوی تر از الان هستن واقعا متاسفم کاش سینما باز هم تغییر کنه ولی این بار در جهت مثبت. شما فیلم های سال 2006 رو نگاه کنین واقعا به سختی می شه 3 تا فیلم واقعا خوب رو از بینشون انتخاب کرد من که این طوری فکر می کنم نظر شما چیه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Jaw
  • $aydin$
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر