Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بحث بی فایده ای راه انداختین
به جای تخریب عقاید هم دیگه و زیر سوال بردن انتخاب های هر فرد به این موضوع پایان بدید
چرا که انتهای این بحث نکته ای جز دلخوری از هم دیگه نیست
اینکه که در گذشته چه گذشته و نیاکان ما چطور بودن الان در وضعیت تک تک ما هیچ فرقی که نداره هیچ باعث میشه همچنان در اون طرز فکرها بگردیم
مهم این هست که الان با این همه مشکلاتی که در کشور خودمون داریم دیگه جایی برای اعتراض به یه فیلم نمی مونه
با تمام احترامی که به تاریخ کشورم دارم و دادن یه امضا و یه اعتراض چیزی از من کم نمی کنه باز هم بعد از این امضا همچنان همان آش و همان کاسه......
فعلا که همین عرب جماعت ها چنان تاراج کردن هویت ما رو که ما همچنان گیج و منگ داریم دور خودمون می گردیم

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
آقا ببخشید که وسطه بزن بزنتون این مطلب رو میزارم :biggrin1:
خواستم عکسهای جدید ( حداقل تا یکی دو هفته پیش نبودند ) Pirates of the Caribbean: At World's End رو واستون بزارم :biggrin1: من که کلی حال کردم ، میزارم شما هم برید فضا ! :) (تو اسپویلر میزارم صفحه سنگین نشه )
90264.jpg

90387.jpg

90386.jpg

90385.jpg

این عکس کاپیتان و الیزابت هم تو این filmspot نبودند ، یاهو مویز هم که عکساش کوچیکه و IMDB هم نمیشه ازش عکس دزدید ! پس لینک میدم حتما ببینید :

Capitan :

http://www.imdb.com/gallery/ss/0449088/Ss/0449088/Jack.jpg

Elizabeth :

http://www.imdb.com/gallery/ss/0449088/Elizabeth.jpg

پ.ن : 2 ماه تا نمایش فیلم باقی مونده ..

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
پ.ن : 2 ماه تا نمایش فیلم باقی مونده ..
WoW
یعنی دو ماه دیگه نمایش می دن فیلمو؟؟؟!!!!
فک میکردم ترتیب این کاپیتان جک رو اون جونور داد!!!
ولی انصافا استیل باحالی داره این جانی دپ:cool:
این اورلاندو هم کم کم داره جا می افته ها;)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
این پست رو زدم گفتم حال هوای این تاپیک یک مقدار از وطن پرستی بیرون بیاد :-"

Flags of Our Fathers
flagsofourfathers_bigearlyposter.jpg

Genres: Drama, Adaptation and War
Running Time: 2 hrs. 11 min.
Release Date: October 20th, 2006 (wide)
MPAA Rating: R for sequences of graphic war violence and carnage, and for language.
Distributors: Warner Bros. Pictures International, Paramount Pictures
U.S. Box Office: $33,574,332
IMDB User Rating: 7.2/10

خوب داستان این فیلم رو دیگه نیازی به توضیح و تفسیر نیستش چون در بیشتر فیلم ها و اکثر بازی ها
از این مورد دلیرانه یک امریکایی وطن پرست که به میهن خودش عشق میرزه به اندازه کافی دیدم :cheesygri

flagsofourfathers_run.jpg

ولی این بار جدا از اون چیزی که دیدم اینبار روایت فیلم طور دیگری صورت گرفته .
به این گونه که داستان حول شخصیت های فیلم چرخ میخوره که بعد از اون واقعه جامعه آمریکا
چطور از اونها استقبال کردند و چطور از اون ها یک اسطوره قدرت و شهامت ساختند در راه وطن . :cool:

ولی سیستم نظام امریکا از این موقیعت سوء استفاده میکنه و همیشه دنبال یک موقعیت هستش
که برای منافع خودش دست به هر کاری بزنه و حالا موقعیت خوبی به دست اورده و از باز ماندگان
اون جنگ برای تبلیغات وسیع خودش استفاده میکنه .

flagsofourfathers_beach.jpg

adam_beach11.jpg

در صورتی که داستان چیز دیگه ای هستش و اون طوری که باید باشه نیست ....
بقیش رو خودتون ببینید بهتره . :blushing:

در مورد نوع روایت فیلم بگم که خوب صحنه ها رو با هم ترکیب کرد کمی از جنگ کمی از زمان
برگشت به وطن و سایر وارد رو خوب تدوین شده بود .

flagsofourfathers_invade.jpg

در مورد بخش مهم فیلم که باعث میشه بیننده پای فیلم باشه بخش چنگ اون هستش
که میتونم بگم واقعا خوب کار شده بود و حس بودن رو توی اون چنگ به ادم میداد ولی مقدارش کم
بودش و بیشتر تمرکز فیلم روی بعد از جنگ بودش .

در کل فیلم خوبی بودش من که از دانلود اون راضی هستم و میره توی جزئ فیلم های ارشیوی خاص
و به شما دوستان توصیه میکنم یا فیلم رو دانلود کنند و یا از بازار تهیه کنند .

نسخه DVD , DVDRIP هم اون توی سایت های تورنت موجود هستش
برای دانلود نسخه aXXo میتونید به این ادرس برید .
http://www.toptorrent.myblog.ir/More-24.ASPX

حالا من موندم که فیلم Letters From Iwo Jima ساخته دیگر Clint Eastwood چطوری اون طرف
داستان رو روایت میکنه که چشم بادمی ها :love: چطوری با رشادت جلوی امریکایی استقامت میکنند

کسی در مورد فیلم اطلاعاتی داره .؟ :confused:

تا بعد حق نگهدار شما

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
این پست رو زدم گفتم حال هوای این تاپیک یک مقدار از وطن پرستی بیرون بیاد :-"

Flags of Our Fathers
flagsofourfathers_bigearlyposter.jpg

Genres: Drama, Adaptation and War
Release Date: October 20th, 2006 (wide)
MPAA Rating: R for sequences of graphic war violence and carnage, and for language.
Distributors: Warner Bros. Pictures International, Paramount Pictures
U.S. Box Office: $33,574,332
IMDB User Rating: 7.2/10

خوب داستان این فیلم رو دیگه نیازی به توضیح و تفسیر نیستش چون در بیشتر فیلم ها و اکثر بازی ها
از این مورد دلیرانه یک امریکایی وطن پرست که به میهن خودش عشق میرزه به اندازه کافی دیدم :cheesygri

flagsofourfathers_run.jpg

ولی این بار جدا از اون چیزی که دیدم اینبار روایت فیلم طور دیگری صورت گرفته .
به این گونه که داستان حول شخصیت های فیلم چرخ میخوره که بعد از اون واقعه جامعه آمریکا
چطور از اونها استقبال کردند و چطور از اون ها یک اسطوره قدرت و شهامت ساختند در راه وطن . :cool:

ولی سیستم نظام امریکا از این موقیعت سوء استفاده میکنه و همیشه دنبال یک موقعیت هستش
که برای منافع خودش دست به هر کاری بزنه و حالا موقعیت خوبی به دست اورده و از باز ماندگان
اون جنگ برای تبلیغات وسیع خودش استفاده میکنه .

flagsofourfathers_beach.jpg

adam_beach11.jpg

در صورتی که داستان چیز دیگه ای هستش و اون طوری که باید باشه نیست ....
بقیش رو خودتون ببینید بهتره . :blushing:

در مورد نوع روایت فیلم بگم که خوب صحنه ها رو با هم ترکیب کرد کمی از جنگ کمی از زمان
برگشت به وطن و سایر وارد رو خوب تدوین شده بود .

flagsofourfathers_invade.jpg

در مورد بخش مهم فیلم که باعث میشه بیننده پای فیلم باشه بخش چنگ اون هستش
که میتونم بگم واقعا خوب کار شده بود و حس بودن رو توی اون چنگ به ادم میداد ولی مقدارش کم
بودش و بیشتر تمرکز فیلم روی بعد از جنگ بودش .

در کل فیلم خوبی بودش من که از دانلود اون راضی هستم و میره توی جزئ فیلم های ارشیوی خاص
و به شما دوستان توصیه میکنم یا فیلم رو دانلود کنند و یا از بازار تهیه کنند .

نسخه DVD , DVDRIP هم اون توی سایت های تورنت موجود هستش
برای دانلود نسخه aXXo میتونید به این ادرس برید .
http://www.toptorrent.myblog.ir/More-24.ASPX

حالا من موندم که فیلم Letters From Iwo Jima ساخته دیگر Clint Eastwood چطوری اون طرف
داستان رو روایت میکنه که چشم بادمی ها :love: چطوری با رشادت جلوی امریکایی استقامت میکنند

تا بعد حق نگهدار شما
این همون فیلمی نیست که عید میخواد تلوزیون بزارش؟!;)

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
WoW
یعنی دو ماه دیگه نمایش می دن فیلمو؟؟؟!!!!
فک میکردم ترتیب این کاپیتان جک رو اون جونور داد!!!
ولی انصافا استیل باحالی داره این جانی دپ:cool:
این اورلاندو هم کم کم داره جا می افته ها;)

خب دقیقترش میشه 2 ماه و 14 روزه دیگه !

نه بابا اون جونور که سهله :biggrin1: ده تا مثله اون میومدن کاپیتان رو حریف نبودند :biggrin1: خدایی این جانی دپ انگار واسه این نقش ساخته شده !

این اورلاندو هم به شدت ازش بدم میاد ، چون نقشش در تضاد نقش جک هستش :)

کلا Capitan Jack Sparrow RoX !

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد

خلیل پیشنهاد می کنم حتما حتما ببینش . تو اسکار هم بهترین تدوین صدا رو گرفت . اینجا خلاصه ای از داستان رو نوشتم دوست داشتی بخونش .

این عکس ها از تبدیل شدن ادی براک به ونوم یکی از دشمنان اسپایدرمن 3 :

ONLY_BAZICENTER

کاربر سایت
Jan 12, 2006
176
دوستان من که بی صبرانه منتظر دیدن فیلم 300 هستم و موقعی که تیزرشو میدیدم فکر کردم اول اسم فیلم zoo هست چون به این شکل نوشته شده بود و البته این کار از قصد و به عمد انجام شده و سرزمین اریایی باغ وحش هم شد.
در مورد بالا زدن رگ وطن پرستی مون هم بهتره زیاد جوگیر نشیم چون ما در حال حاضر حافظ منافع عربها هستیم و فقط بلدیم از عربها دفاع کنیم.
مطمئن باشید اگه این فیلم در مورد عربها بود و به جای اریاییها عربها بدین شکل بودند تمام مقامات ما الان خودشونو میکشتند.
یه چیزه دیگه:
داشتم داشتمو ولش کن
دارم دارمو بچسب ;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
سلام
امروز Apocalypto رو دیدم خیلی خوشم اومد حتما ببینیدیش!
فیلم در سطح بالایی قرار داشت جلوه های ویژش خیلی خوب بود حتی میتونم بگم عالی بود صدا گزاری هم همین طور!:)
چند وقت بود فیلم باحال ندیده بودم:)

http://imdb.com/title/tt0472043

2542007012418574115apocaliptog.jpg

apocalypto-1.jpg

Apocalypto_Onesheet.jpg

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
میلاد لابیرنت پن فیلم بی نظیریه،واقعا خیلی سخت یه فیلم فانتزی خوب از آب در میاد و این فیلم اولین فیلم فانتزی تلخ بود که فوق العاده بود.موزیک فیلم که افسانه ای بود،مخصوصا لالایی مرسدس.کلا فیلم فوق العاده زیباییه تو دو سه سال اخیر جز یکی از بهترین فیلمهایی هست که دیدم اگه بهترین نباشه.
در مورد بحث 300 هم که من حرف مهدی رو میفهمم مهدی هم حرف منو،فقط مهدی یکم ایده آل فکر میکنه ولی این دنیایی ک الان هست یکم فرق میکنه ولی خوب حرف مهدی هم درسته و من خودم دوست دارم اونطوری باشه ولی خوب فعلا نیست!
در مورد اینکه این فیلمو ساختن فقط به خاطر تبلیغ منفی علیه ایران باید بگم برو بابا:biggrin1:طرز تفکر جالبیه در نوع خودش!
ولی یه توصیه،این فیلمو ببینین،اونایی هم که خیلی متعصبن،با دید فیلم فانتزی ببینین،کلا این فیلم یه فانتزی هستش نه هیستوریکال،مثلا نحات سرباز رایان فیلم جنگیه ولی فیلم Downfall فیلم تاریخی حساب میشه یا Lawrence of Arabia هم که تلقیقی از این دو مدله.کلا راحت ترین فیلم فانتزی فیلمیه که خیر و شر مطلق داشته باشه و این فیلمم فقط به صرف گیشه ساخته شده،مثلا فرض کنین اگه تو وجود سائورون یکم خوبی وجود داشت چقدر LOTR مزخرف میشد!اینجا هم چون ایران مهاجم بوده،و دیدن مشکلی هم پیش نمیاد(منظور قضائیه)،ایران شده شر اونا شدن خیر،بشین فیلمو ببینین با مخلفات حال کنین،ایرانو هم اگه اذیتتون میکنه یه چیز دیگه فرض کنین!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,009
نام
خلیل
سلام به همه دوستان

خوب اینگار تاپیک یک مقدار از تبو تپ افتاد دوباره :-"

Blood Diamond
Blood%20Diamond%20poster.jpg

Genres: Drama, Romance, Thriller and Crime/Gangster
Release Date: December 8th, 2006 (wide)
MPAA Rating: R for strong violence and language.
Distributors: Warner Bros. Pictures Distribution, Warner Bros. Pictures International
U.S. Box Office: $56,510,832
IMDB User Rating: 7.8/10

داستان فیلم حول چند شخصیت میچرخه که زندگی اونها طوری به هم ارتباط داره و در تلاش
بدست اوردن چیزی هستند که به شخصیت دیگر داستان احتیاج داره .

یک نفر که سالها در کار تجارت الماس تجربه و کار کرده و در پی یک معامله دستگیر میشه

blooddiamond1.jpg

طرف دیگه داستان یک سیاه پوست هستش که با خانواده خودش در یک روستا زندگی میکنه .
که انقلابی های اون شهر مثل همیشه به کشتار های وحشینانه خودشون به روستای این مرد
حمله میکنند .

blooddiamond5.jpg

و یک دختر خبرنگار که دنبال عاملان قاچان الماس هستش

blooddiamond1.jpg

حال زندگی این سه نفر با هم پیوند میخوره و باید به اون یکی کمک کنند که به مقصود خود برسند .
leonardo_dicaprio16.jpg

فیلم واقعا ریتم تندی داشت و اصلا ثابت نبود و پر از زدو خورد بودش
صدا گذازی افکت های تصویر واقعا عالی و بی نظیر بودش .

djimon_hounsou2.jpg

leonardo_dicaprio1.jpg

بخصوص موسیقی متن فیلم که هم هیجان انگیز و اصیل بودش

تصویر بسه دیگه بزار یک مقدار بیشتر از داستان بگم

یک گروه شورشی که انقلابیون هستند مشغول به کارهای قاچاق الماس در مناطق مختلف افریقا مشغول هستند

و برای نیروی انسانی به روستاها حمله میکنند و مرد ها را برای کار در معدن آموزش میدند و بچه ها
را برای آموزش نیروی ویژه برای کشتار جمعی تحت تعلیم قرار میدند :confused:

خانواده این مرد در به در شده بچه او برای تعلیم بردند و خودش هم به یک معدن برده میشه

شخصیت اصلی فیلم که عشق الماس داره در پی یک معامله در زندان می افتد و در آونجا با مردی
اشنا میشه که یک الماس بزرگ پیدا کرده .

دختر داستان هم سعی داره که سر از کار این مرد در بیاره و بفهمه که چطور الماس ها رو از کشور
خارج میکنند و عاملان این داستان کیا هستند .

بقیش رو خودتون ببیند بهتره .

در کل فیلم واقعا خوبی بودش و به همه توصیه میکنم که نسخه ای از این فیلم رو تهیه کنید
و به حرف اینکه شبکه سه این رو پخش میکنه نمونید که اینها فیلم رو داغون میکنند برای پخش .

تا بعد یا حق

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
میگم کسی دی وی دی این فیلم جدیدا رو نداره ما ازش بخریم:(

بیچاره لئوناردو دی کاپریو راست میگفت من تا 2007 وقت سر خاروندن ندارم .حق داشت:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر