mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
فک کنم ته دیگ بحث سر تریلر ویچر رو هم خوردن.

تریلر به نظر من فوق العاده بود.
ینی به عنوان یه طرفدار سوپر هاردکور بازی، الان همه جوره برا سریال هایپم.
مبارزات فوق العاده بود و کاملا حس بازی رو القا میکرد.
نظرم راجب بازیگرا برگشته و همه خوب به نظر میان
طراحی الغول هارو دیدید؟ عالی بودن و شبیه بازی.
افکت آراد ساین همه خیلی خوب بود.

قشنگ میتونه بیاد و افتضاح مطلق ۲ فصل آخر گات رو بشوره ببره...
البته کلا این جهان ویچر، اصلی ترین المان هایی که باعث شد عاشق گات بشیم رو نداره. نوع دیگه از حماسه رو میخواد بیان کنه ولی بازم میتونه یه سرسال فوق العاده بشه.
یه تیکه تریلر هم دیالوگی گفت گرالت که ادای دین مستقیم به بازی و اون تریلر سینماتیک معروفش بود. اگه زیاد اون تریلر رو دیده باشید مثل من، درجا متوجه میشید.
خلاصه هایپ لول چسبیده به سقف...

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
امروز اول نوامبر 2019 بود. 37 سال پیش بلید رانر نوامبر 2019 لس آنجلس رو به تصویر کشید. یکی از بهترین فیلمهای عمرم و یکی از آیکونیک ترین شاهکارهای تاریخ سینما.

بلید رانر برای من بهترین فیلم دهه ۸۰ و بهترین فیلم علمی تخیلی تاریخه. همچنین یکی از بهترین، و یکی از تحسین برانگیز ترین دنباله های ۲۰ سال اخیر هم به نظرم بلید رانر ۲۰۴۹ بوده.
میشه ساعت ها نشست و راجب بلید رانر حرف زد.

دیشب نشستم The Prestige نولان رو دیدم. بسیار لذت بردیم. کل 120دقیقه فیلم میخکوب بودم.

البته که فیلم ایراداتی داره، ولی زیبایی فیلم پوشوندتشان.

اره واقعا فیلم مشکلاتی داره ولی پلات توییست های فک براندازی داره اخرش و کلا هم روایتش جذابه. در کل حستو درک میکنم چون به منم واقعا حال داد بار اول که دیدمش.

امروز تولد 45 سالگی واکین فنیکس بوده که این روزها در نقش جوکر ترکونده ولی خب پیش تر با مستر توماس اندرسون و سالها قبل در نقش منفی کمودوس فیلم گلادیاتور ریدلی اسکات شناخته شده بود
هنوزم بازی فینیکس تو the master به نظرم یکی از ۳ بازی برتر قرن حاضره.
اون صحنه مصاحبه رو در روش با فیلیپ سیمور هافمن جزو بهترین صحنه های بازیگری حتی در تاریخ سینماست به نظرم. جفتشون نفسگیر و فوق العاده بودن اونجا.
خوشحالم به واسطه جوکر بیشتر تو دید قرار گرفته چون واقعا اندازه لیاقتش قدرش دونسته نشده تا الان.

پ.ن: دیدن خانه پدری برا من یه آرزو شده...
امیدوارم اگه از پخش درستش قطع امید کرد،
حداقل خودش پخشش کنه فیلمو تا بتونیم ببینیم هرچند میدونم فدا کاری بزرگیه از سوی کیانوش عیاری...

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
من این چند روز نسخه های اصلی جنگ ستارگان رو دیدم به ترتیب اکران (4 و 5 و 6 بعد 1 و 2 و 3 بعدم 7 و 8)
داستان و شخصیت های نسخه های قدیمی انقدر خوب بود که قابل تحمل میکرد جلوه های ویژه و کلا کیفیت تصویر رو
تنها موردی که در مورد ترتیب فیلم ها به نظرم میرسه اینه که به لحاظ داستانی فکر کنم بهتر و جذاب تر باشه اگر 6 رو بعد از 5 تای اولی ببینیم یعنی 4 و 5 بعد 1 و 2 و 3 آخرم 6)
تنها چیزی که زیاد برام جالب نبود شخصیت کایلو رن بود. هیچ انگیزه قوی ای برای این همه نفرت (به خصوص در مورد پدرش) وجود نداره واقعا. چیزی که در مورد لوک نقل میشه انقدر نفرت رو توجیه نمیکنه به نظرم
توی کتاب هایی که بعد از فیلم ها اومدن درباره نحوه رفتن به دارک سایدش بیشتر توضیح داده شده. اولا کلا اسکای واکر ها چه لوک چه اناکین (و لیا) همیشه خشم رو درون خودشون داشتن. مثلا لوک توی ۶ یدفعه خشمگین میشه و به دارث ویدر حمله میکنه بعد اروم میشه و ...
اناکین هم که خشم درونش رو دیدیم چی شد!
کایلو هم نوه اناکینه و این خشم درونش وجود داره. تو کتاب ها توضیح داده شده که اسنوک همیشه تحریکش میکرده. بعد هم بهش گفتن که پدربزرگش ویدر بوده و یه حس قدرت برای خودش گرفت، اینکه دید لوک هم میخواد از بین ببرش ضربه نهایی بود که باعث شد کامل بره دارک.
حالا تو اپیزود ۹ بیشتر بررسی میکنن.

• Like
Reactions: mohsen_mzh

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
درود

راستش میخواستم بدونم به جز سری فیلم های blade ، underground ، twilight و سریال های originals و vampire diaries فیلم و سریال بدرد بخور دیگه ای هم موجوده با این مضمون؟

گوگل سرچ کردم بله بود همچین فیلم هایی با پوسترهای قشنگ ولی میخواستم نظر شما دوستان رو بدونم. از رو پوستر و نمره نمیشه تشخیص داد
Penny Dreadful رو هم یه نگاهی بندازید!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
داستان و شخصیت های نسخه های قدیمی انقدر خوب بود که قابل تحمل میکرد جلوه های ویژه و کلا کیفیت تصویر رو
من جلوهای ویژه تمام فیلمهای ده 70-80 رو ترجیح میدم و بارهای بیشتر دوست دارم از چشم بند CGI و تفنگ CGI و شنل CGI :D.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
چیزی که تا الان من از نقد های ترمیناتور متوجه شدم اینه دیویس مکنزی همونجوری که پیش بینی میشد تو نقشش عالی ظاهر شده لیندا همیلتون هم نکته مثبت اکتینگ بوده حضور ارنولد هم نه عالی بوده نه بد متوسط از طرفی هم اکشن فیلمی به خاطر تیم میلر عالی از آب در اومده ولی تو داستان فیلم نامه به شکل وحشتناکی تر زدن دوباره همون داستان تکراری دوباره همون پلات تکراری رو درجا زدن یعنی اینکه میگقتن داستان ادامه نسخه دوم ـه چرت و پرت محض ـه فیلم دقیقا همون نسخه دوم ـه که دوباره یـ پوسته جدید با چهار تا تغییر روایتش کردن خلاصه همون بهتر که پارامونت بکشه از این فیلم بیرون بزاره خاطره خوشی که از نسخه دوم داریم بیشتر از این ترمال نشه .....

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
وقتی از چند روز قبل گفتم این فیلم یه بول شته محضه ، گفتم اقا جان منتقدهای مشهور هم شیر فلکه باز کردن روش ، ولی باز هم یه عده گفتن تو ادم بی هویتی هستی . حالا تحویل بگیرید :-j

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
یکی از گزینه هایی که مت ریوز برای ایفای نقش بتگرل/باربارا گوردون در نظر داره.(طبق شایعات جدید)

View attachment 121496
والا این بنده خدا پتانسیلش رو داره ولی خوب وقتی جیم گوردون سیاه پوسته چطوری اخه؟:-"فرزند خواندگی؟!:D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
یکی از گزینه هایی که مت ریوز برای ایفای نقش بتگرل/باربارا گوردون در نظر داره.(طبق شایعات جدید)

View attachment 121496
اگه این آپشن انتخاب شه احتمالا تیموتی شالامه رو هم برای نقش رابین در نظر میگیرن

• Like
Reactions: Barcelona FC

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر