mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
من‌ اگر بشینم فیلمای قدیمیم رو چند بار ببینم عمرا از این سرویس های درپیت داخلی استفاده نمیکنم. خلاصه بد وضعیه:/
یعنی خائن به ملت و کشور و مردمشه اگه کسی با این وضع بره از این سایتهای دزد و رانت خوار استفاده کنه...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,989
نام
آریا
خب به سلامتی دیگه باید برگردیم به دوران شیرین(!) تورنت. یادش بخیر (البته یادش بخیر رو بیشتر برای چیزهای مثبت میگن، ولی به هر حال...) تا همین چند سال افرادی مثل من یه جورایی ساقی فیلم بین دوست و آشناها بودیم. :D یعنی زمانی که خبری از این همه سایت داخلی نبود که آدم خیلی راحت اسم هر فیلم و سریالی رو بزنه و 65 تا لینک با کیفیت‌های 360p تا 8k برات بیاره، اون هم مفت و مجانی و با سرعت دانلود بالا!
باید توی سایت‌های تورنت می‌گشتی و تازه اگه دنبال یه چیز قدیمی بودی، باید قبلش کلی دست به دعا و نماز می‌بردی که تورنته اوضاع خوبی داشته باشه و بی‌خانمان نشده باشه که اون‌طوری امکان دانلود هم وجود نداشت. یه مدت هم کارم با سایت‌هایی مثل warez-bb جور می‌شد و یه اکانت رپید داشتم و شیک و راحت می‌رفتم هرچی می‌خواستم دانلود می‌کردم و هم خودم بهره می‌بردم و هم توی CD و DVD می‌رسوندم دست تشنگان فیلم و سریال! :D
واقعاً امیدوارم این قضیه‌ای که برای سایت‌های دانلود پیش اومده برطرف بشه و دوباره برگردن سر جاشون، چون خیلی ظالمانه هست که به خاطر شکایت دو تا دونه سایت که خودشون هم دزد هستن و محصولات خارجی‌ها رو بدون پرداخت یه ریال می‌فروشن، کلی سایت دانلود منهدم بشن. ولی اگه برنگردن هم ملت به تدریج با راه‌های دیگه مثل همین تورنت آشنا میشن و خلاصه کسی کارش لنگ نمی‌مونه. فقط احتمالاً این وسط یه عده دلال هم از راه می‌رسن (ماشاالله در هر زمینه‌ای پتانسیل تولید دلال داریم!) و به بهانه‌های جالب از ملت پول می‌گیرن که نسخه‌ی باکیفیت و خفن فیلم و سریال‌ها رو برسونن دستشون. مثلاً طرف بهانه میاره که امکان دانلود هیچ فیلم و سریالی به صورت طبیعی وجود نداره و من باید دلار خرج کنم(!) و برای همین باید بهم پول خوبی بدین تا اینا رو برسونم بهتون. یه چیزی تو مایه‌های «آقا فیلمی»های قدیم که با چمدون VHS می‌اومدن توی خونه، ولی این‌بار به صورت دیجیتالی! :D

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
خب به سلامتی دیگه باید برگردیم به دوران شیرین(!) تورنت. یادش بخیر (البته یادش بخیر رو بیشتر برای چیزهای مثبت میگن، ولی به هر حال...) تا همین چند سال افرادی مثل من یه جورایی ساقی فیلم بین دوست و آشناها بودیم. :D یعنی زمانی که خبری از این همه سایت داخلی نبود که آدم خیلی راحت اسم هر فیلم و سریالی رو بزنه و 65 تا لینک با کیفیت‌های 360p تا 8k برات بیاره، اون هم مفت و مجانی و با سرعت دانلود بالا!
باید توی سایت‌های تورنت می‌گشتی و تازه اگه دنبال یه چیز قدیمی بودی، باید قبلش کلی دست به دعا و نماز می‌بردی که تورنته اوضاع خوبی داشته باشه و بی‌خانمان نشده باشه که اون‌طوری امکان دانلود هم وجود نداشت. یه مدت هم کارم با سایت‌هایی مثل warez-bb جور می‌شد و یه اکانت رپید داشتم و شیک و راحت می‌رفتم هرچی می‌خواستم دانلود می‌کردم و هم خودم بهره می‌بردم و هم توی CD و DVD می‌رسوندم دست تشنگان فیلم و سریال! :D
واقعاً امیدوارم این قضیه‌ای که برای سایت‌های دانلود پیش اومده برطرف بشه و دوباره برگردن سر جاشون، چون خیلی ظالمانه هست که به خاطر شکایت دو تا دونه سایت که خودشون هم دزد هستن و محصولات خارجی‌ها رو بدون پرداخت یه ریال می‌فروشن، کلی سایت دانلود منهدم بشن. ولی اگه برنگردن هم ملت به تدریج با راه‌های دیگه مثل همین تورنت آشنا میشن و خلاصه کسی کارش لنگ نمی‌مونه. فقط احتمالاً این وسط یه عده دلال هم از راه می‌رسن (ماشاالله در هر زمینه‌ای پتانسیل تولید دلال داریم!) و به بهانه‌های جالب از ملت پول می‌گیرن که نسخه‌ی باکیفیت و خفن فیلم و سریال‌ها رو برسونن دستشون. مثلاً طرف بهانه میاره که امکان دانلود هیچ فیلم و سریالی به صورت طبیعی وجود نداره و من باید دلار خرج کنم(!) و برای همین باید بهم پول خوبی بدین تا اینا رو برسونم بهتون. یه چیزی تو مایه‌های «آقا فیلمی»های قدیم که با چمدون VHS می‌اومدن توی خونه، ولی این‌بار به صورت دیجیتالی! :D
دزد؟؟!!
در سطح جهانی آبروریزی کردند!!!!!!!:
118743

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,243
نام
سروش
یعنی خائن به ملت و کشور و مردمشه اگه کسی با این وضع بره از این سایتهای دزد و رانت خوار استفاده کنه...

من حاضرم از دست فروشای کنار خیابون فیلم بگیرم ولی اشتراک این سایتا رو نخرم :D در ضمن این سایت ها به ارگانهای بالا وصل هستن جهت اطلاع

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,462
نام
Nightwing
متاسفانه یکی از دوستان سابق من تو یکی از همین سرویس های درپیت کار میکنه...حالمون گریه داره

• Like
Reactions: TheGodfather

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,231
نام
Matthew
یه سوال، اینکه این دو تا سایت شکایت کردند جایی ثابت شده ؟ آخه اکانت اینستای نماوا به یکی از پیج ها دایرکت داده بود کامل تکذیب کرده بود.

• Like
Reactions: TheGodfather

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
یه سوال، اینکه این دو تا سایت شکایت کردند جایی ثابت شده ؟ آخه اکانت اینستای نماوا به یکی از پیج ها دایرکت داده بود کامل تکذیب کرده بود.
انتظار داشتی بیاد تایید کنه؟

فقط امیدم به دارندگان سایت هاست وگرنه از ملت بخاری بلند نمیشه.داستان انهدام سایت ها رو که می بینم وام خرید خوردوی 95 و تاینی و آپارات و ... از جلوی چشمام رژه میرن

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
نه.
چند وقت پیش نماوا یک شکایتی از دیبا کرده بود که مربوط به استفاده از صوت دوبله هاشون بود و بعدا به توافق رسیدن که دیبا دوبله های نماوار رو برداره و اونا هم از شکایتشون صرف نظر کنن.الان هم چیزی از شکایت شرکت خاص گفته نشده.فقط ادمین دیبا پستی گذاشته بود و نماوارو متهم کرده بود که بعدا برداشت.این جریان رو کاربرا راه انداختن به این دلیل که تنها جاهایی که سود میبرن از این اتفاق امثال فیلیمو و نماوان و خوب با توجه به ماهیت رانتی این شرکتا مردم میخوان یه جور "انتفام" بگیرن که دلشون خنک شه.تنها چیزی که اومده همون دستور دادستانی به سرویس دهنده هاست.بالاخره یک جایی شکایتی کرده که اینطور شده ولی هرکی و هرچی که هست بعیده گردن بگیره.

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,419
به نظر نمیاد شکایت نماوا و فیلیمو باعث این وضعیت شده باشه. انگار شکایت دادستانی و دستورش به FSP ها عامل اصلیه :
photo_2019-10-02_08-24-18.jpg
این چیزیه که بررسی ها نشون می‌ده فعلاً حدس من اینه که به زودی درست بشه :D
چون به هر حال این حجم عظیم فایلی هم که سایت ها آپلود می‌کنن به نفع FSP هاست و اونا هم ضرر می‌کنن تو این قضیه.
درست می‌شه نگران نباشید :D

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
به نظر نمیاد شکایت نماوا و فیلیمو باعث این وضعیت شده باشه. انگار شکایت دادستانی و دستورش به FSP ها عامل اصلیه :
photo_2019-10-02_08-24-18.jpg
این چیزیه که بررسی ها نشون می‌ده فعلاً حدس من اینه که به زودی درست بشه :D
چون به هر حال این حجم عظیم فایلی هم که سایت ها آپلود می‌کنن به نفع FSP هاست و اونا هم ضرر می‌کنن تو این قضیه.
درست می‌شه نگران نباشید :D
تو این 40 سال چی درست شد که این بشه
آروم آروم دارن محدود میکنن...2 روز دیگه برای گیمرها شلاق بریدن تعجب نکنید...چرا نرفتم از این...

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
الان عکسه نکته ی خاصی داره؟
ant-man (مرد مورچه ای) رو نوشته aunt man (مرد عمه ای)
paul rudd (اسم بازیگر) رو هم نوشته paul rud
فکر کنم کنایه ای از انحصار و این حرفا باشه...مثل بازی pes که قبلا نمی تونست بعضی اسم هارو بدلیل انحصار درست بنویسه مثل north london

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
نماوا و فیلیمو به درد فیلم بازای حرفه ای نمیخورن،به این دلایل:
امکان دانلود و جابه جایی که ندارند!
کیفیت نداره فیلماشون،حتی فول اچ دی هاشون!
آرشیو کاملی ندارن،لیست هاشون شلخته،به هم ریخته و به درد نخوره!
مدیاپلیرهاشون مخصوصاً روی اندروید تی وی ها و تلویزیون های هوشمند افتضاح،ساده و عقب موندست!
فیلماشون سانسور شدست!
کیفیت دوبله و زیرنویساشون هم چنگی به دل نمیزنه!
ووو...
تنها خوبیشون اینه که مصرف اینترنتشون از بیشتر آی اس پی ها رایگانه،همین و بس...(که اونم ماهی ۳۰ هزار تومن بابت دسترس به فیلمهاشون ازت میگیرن!)
«فقط به درد کسایی میخورن که فیلم و سریال های آشغال وطنی رو می بینند!»
حتی به درد انیمیشن و انیمه بین ها هم نمیخوره سایت هاشون!!!
خلاصه که حتی اگر تو این قضیه بسته شدن سایت های دانلود فیلم دست هم نداشته باشند ، باز هم جایگزین مناسبی به حساب نمیان...!!!

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,389
نام
مسلم
کیفیت دوبله و زیرنویساشون هم چنگی به دل نمیزنه!

حتی به درد انیمیشن و انیمه بین ها هم نمیخوره سایت هاشون!!!
همین الان دوبله نماوا سریال Better Call Saul رو دیدم و داشتم بالا می آوردم از بس کیفیت دوبله آشغال بود. بعد از عمری میخواستم این سریال رو ادامه بدم که اینطوری شد.

اتفاقاً اونایی که انیمه و انیمیشن میبینن از جاهایی میگیرن که نسخه های با کیفیت، زبان اصلی بدون هارد ساب و سانسور نشده برای دانلود میزارن و سراغ این سایت های وطنی اصلاً نمیرن.:>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر