JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
همون طور که دوستمون میگن. اکثر زیرنویس ها با سایت های دانلود کار میکردن و الان وضع اونا هم رو هواست احتمالا.
اتفاقا دیشب یکیو دیدم توی توییتر میگفت بدون اجازش توی نماوا از زیرنویسش استفاده کردن (چه برای زیر نویس و چه برای متن دوبله!!) و بدون هیچ کردیت دادنی... و این یعالمه پیگیری کرده و اوناعم گفتن شما اولین کسی هستین که اعتراض دارین :)) و میان بهونه میارن (متن دقیق توییت: "میگن از ترجمه‌ت کمک گرفتیم برای همین اسمت رو برداشتیم، بعد می‌فهمی منظورش از کمک، کپیه") و ... بعد چند روزم (همین دیروز) گویا میان زنگ میزنن که شرمنده و ببخشید مارو. ازین به بعد هم اسمتونو میاریم و هم حقی اگه قراره پرداخت شه بگین و ...
اینقدر بی شرفن که فیلما به کنار، حتی زیر نویس رو هم رایگان کپی میکنن و اینقد انحصار طلبی دارن...

یاد اون موقع بخیر که فیلم Jack and the giant slayer رو تلوزیون گذاشت و زیرش نوشته بود tinymoviez :D

مدیر دیبا موویز هم گویا متنی منتشر کرده که خیلی درد آوره... فکر میکنم اینجا نزارمش بهتره...

پ.ن. سایت 30نما گویا سرورهاش توی خارجه. دوستانی که اکانت داشتن، هنوز درسته لینکاش؟؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
همون طور که دوستمون میگن. اکثر زیرنویس ها با سایت های دانلود کار میکردن و الان وضع اونا هم رو هواست احتمالا.
اتفاقا دیشب یکیو دیدم توی توییتر میگفت بدون اجازش توی نماوا از زیرنویسش استفاده کردن (چه برای زیر نویس و چه برای متن دوبله!!) و بدون هیچ کردیت دادنی... و این یعالمه پیگیری کرده و اوناعم گفتن شما اولین کسی هستین که اعتراض دارین :)) و میان بهونه میارن (متن دقیق توییت: "میگن از ترجمه‌ت کمک گرفتیم برای همین اسمت رو برداشتیم، بعد می‌فهمی منظورش از کمک، کپیه") و ... بعد چند روزم (همین دیروز) گویا میان زنگ میزنن که شرمنده و ببخشید مارو. ازین به بعد هم اسمتونو میاریم و هم حقی اگه قراره پرداخت شه بگین و ...
اینقدر بی شرفن که فیلما به کنار، حتی زیر نویس رو هم رایگان کپی میکنن و اینقد انحصار طلبی دارن...

یاد اون موقع بخیر که فیلم Jack and the giant slayer رو تلوزیون گذاشت و زیرش نوشته بود tinymoviez :D

مدیر دیبا موویز هم گویا متنی منتشر کرده که خیلی درد آوره... فکر میکنم اینجا نزارمش بهتره...

پ.ن. سایت 30نما گویا سرورهاش توی خارجه. دوستانی که اکانت داشتن، هنوز درسته لینکاش؟؟
حتی تگ صوتی دوبله "ایـران فیلم" هم من یک مستند پخش آزمایشی "شبکه HD" شنیدم.
و همینطور همین تگ tiny پایین انیمیشن سینمایی های یکی از همین سرویس ها امثال نـماوا و غیره بود که بعد زدن معلقش کردن.
-
قصه آپارات و یوتیوبه که تکرار میشه.

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد

خیر 30نما هم ب چیز رفته

من نمیدونم اینا از تجربه تاینی درس نگرفتن سرور ها را باید تو یک کشور دیگه قرار میدادن (درسته که تو اون کشور کپی رایت و ... اذیت میکنه ولی انقدر پست نیستن)
5 روز نبود اشتراک را تمدید کرده بودم

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
سایت نایت مووی بعد از تایید قطعی سروراش توی چنلش یه عکسی گذاشته با این نوشته که خبر هایی تو راهه :Balloon:
گویا وضعیت همین طور باقی نمی مونه و برخواهند گشت این سایت ها

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,487
نام
سپهر
اینکه جوکر کم کم دارد امتیازهایش پایین می آید، به نظر من احساس نمی کنم که فرامتنی باشد. در این نقدهایی که در ظرف چند روز گذشته در همین راتن و متاکریتیک ثبت شد، خیلی هاشون فقط گفتند که این فیلم فقط روی انگشت خواکین فینیکس می چرخد؛ نحوه ترنفسوفرمیشن آرتور فلک به جوکر، در کلیشه ها غوطه ور است. چند نقد منفی تا حالا که دیدم به نظرم قابل تامل و تحمل بوده است. حالا خودم ببینم که با چه چیزی طرف هستم!

@JohnnySilverhand: نمی دانم که سر منشا مشکلت با جوامع سیاه پوست چی هست اما می خواهم بدونم این تنفر از سیاه پوستان صرفا فقط به حال و هوای سینمای امروز هالیوود مربوط می شود یا حتی از قبل فیلم هایی که ستاره های سیاه پوست در آن نقش آفرینی می کردند هم بوده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر