i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
View attachment 116062

میلی بابی براون تهیه کنندگی فیلمی درام با محوریت سرطان برعهده می گیرد. این فیلم از شبکه نتفلیکس پخش می شود.
این فقط ۱۵ سالشه٬ دقیقا چی از تهیه کنندگی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دیگه این شبکه ها زیادی دارن موج سواری میکنن

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,506
نام
سپهر
این فقط ۱۵ سالشه٬ دقیقا چی از تهیه کنندگی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دیگه این شبکه ها زیادی دارن موج سواری میکنن

تو خبر اومده که خانوادگی تهیه کنندگی این فیلم رو برعهده دارند. این فیلم رو می خواد با خواهر کوچیکش تقدیم کنه (نمی دونم سرطان داره یا نه؟!) فیلم قراره سال آینده ساخته بشه.

پ.ن: نمی دونم می دونی یا نه. اما به نظرم سنی خوبی هست که دم و دستگاه سینما را بشناسه. سن معروف شدن تو هالیوود خیلی پایین تر اومده و این مسئله باید قبول کرد.

• Like
Reactions: i am dead

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان این جنبش release the synder cut و من نمیفهمم جریانش چیه
یعنی لیگ عدالت الان ۲ نسخه ازش هست؟ نسخه ای که اکران شد و نسخه synder که هیچوقت بیرون نیومد؟ من شنیدم چند ثانیه شخصیت darkseid و نشون میده یعنی همه به خاطر اون یه صحنه انقدر دارن سر و دست میشکونن؟:-?:-?

جریان اینه که هف-هشت ماه قبل اکران اسنایدر از پروژه کنار میکشه (به گفته خودش بخاطر خودکشی دخترش و نگهداری خانوادش. ولی قطعا مشکل برخورده و بیرون رفته) بعد جاس ویدون میاد و یعالمه ریشوت میکنه و کلا فیلمو عوض میکنه. بخاطر همینم هست که فیلم یک شلم شوربا الکی عه...و خب اسنایدر فیلمی که میخواست تحویل بده خیلی فرق داره قطعا... مثلا دارک سید میاد و ... و خب احتمال قوی یک اسنایدر کاتی وجود داره که احتمالا نصفش اصلا جلوه های ویژش درست نشده و نیمه کارست ولی فن ها دو ساله دارن اعتراض میکنن که اونو رلیز کنین چون قطعا بهتر از اینه :D خود وارنر هم هی میگه همچین چیزی وجود نداره ولی از اون طرف اسنایدر همینطور عکس از ورژن خودش میده و نمک میریزه رو زخم طرفدارا :D )

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
جریان اینه که هف-هشت ماه قبل اکران اسنایدر از پروژه کنار میکشه (به گفته خودش بخاطر خودکشی دخترش و نگهداری خانوادش. ولی قطعا مشکل برخورده و بیرون رفته) بعد جاس ویدون میاد و یعالمه ریشوت میکنه و کلا فیلمو عوض میکنه. بخاطر همینم هست که فیلم یک شلم شوربا الکی عه...و خب اسنایدر فیلمی که میخواست تحویل بده خیلی فرق داره قطعا... مثلا دارک سید میاد و ... و خب احتمال قوی یک اسنایدر کاتی وجود داره که احتمالا نصفش اصلا جلوه های ویژش درست نشده و نیمه کارست ولی فن ها دو ساله دارن اعتراض میکنن که اونو رلیز کنین چون قطعا بهتر از اینه :D خود وارنر هم هی میگه همچین چیزی وجود نداره ولی از اون طرف اسنایدر همینطور عکس از ورژن خودش میده و نمک میریزه رو زخم طرفدارا :D )
فکر کنم طرفدارا ازونجایی آتیشی شدن که Jason MOMOA گفته که اون نسخه رو دیده :D
تعداد کسایی که همچین چیزی و میخوان خیلی زیاده . حتی اگه این نسخه جلوه های ویژس نیمه کاره باشه وارنر میاد کاملش کنه به اسم zack synder's cut بده بیرون؟

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
Airplane With "Release the Snyder Cut" Banner Flies Over Comic-Con
نه اینا بعیده بیخیال شن :)):-?:Shrewd:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
من شنیده بودم که ویلین اصلی Suicide Squad قرار بوده این یارو استپن ولف باشه که اتفاقاتش مرتبط با جاستیس لیگه .بعد تو خود جاستیس لیگ دارک ساید ویلین اصلی هست . ( آخر BvS سکانس لوتر تو سفینه ) . تم جاستیس لسگ هم به شدت تاریک قرار بوده باشه . اون خوابی که بروس وین دید ( و خیلیا اعتقاد دارن که آینده رو دیده ) دقیقا اون تیپی بوده اسنایدر کات...!!!!

• Like
Reactions: Destro

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
فکر کنم طرفدارا ازونجایی آتیشی شدن که Jason MOMOA گفته که اون نسخه رو دیده :D
تعداد کسایی که همچین چیزی و میخوان خیلی زیاده . حتی اگه این نسخه جلوه های ویژس نیمه کاره باشه وارنر میاد کاملش کنه به اسم zack synder's cut بده بیرون؟
وارنر که به خودش باشه عمرن. ولی اگه فشار بیارن روش شاید... ولی خب چیزی که هست اینه که احتمالا با اسنایدر به مشکل خوردن و اصلا فکر نکنم اینکارو بکنن...

• Like
Reactions: Destro

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
واقعا این جوی که سر کات اسنایدره خیلی بیخوده،جوری شده که انگار فیلم قبلی طرف همشهری کین بوده.ملت مارتا رو فراموش کردن:Dوارنر بیخیال dceu شده،اینا نمیشن.از طرفی هر کس حداقل بهره هوشی هم میفهمه که نمیان رو فوتیجای خام،ویژوال کار کنن و نسخه جدید از یه فیلم مرده رو بدن بیرون،ولی خوب ملت رفتن واسه ساخت دوباره فصل هشت گیم اف ترونز هم کلی امضا جمع کردن،دیوونه خونه است رسما:D

• Like
Reactions: _hedayat_

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
وارنر که به خودش باشه عمرن. ولی اگه فشار بیارن روش شاید... ولی خب چیزی که هست اینه که احتمالا با اسنایدر به مشکل خوردن و اصلا فکر نکنم اینکارو بکنن...
من شنیده بودم که ویلین اصلی Suicide Squad قرار بوده این یارو استپن ولف باشه که اتفاقاتش مرتبط با جاستیس لیگه .بعد تو خود جاستیس لیگ دارک ساید ویلین اصلی هست . ( آخر BvS سکانس لوتر تو سفینه ) . تم جاستیس لسگ هم به شدت تاریک قرار بوده باشه . اون خوابی که بروس وین دید ( و خیلیا اعتقاد دارن که آینده رو دیده ) دقیقا اون تیپی بوده اسنایدر کات...!!!!
کلا بدجوری خراب کردن! قبول دارین؟ واقعا اگه عقلشون کار میکرد با یه پلن درست حسابی میتونستن پا به پای مارول بیان بالا...ولی نشد که نشد.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
کلا بدجوری خراب کردن! قبول دارین؟ واقعا اگه عقلشون کار میکرد با یه پلن درست حسابی میتونستن پا به پای مارول بیان بالا...ولی نشد که نشد.
ولی خب اگه خراب نمیکردن،مطمئنن فیلم جوکر الان رو نداشتیم:D
همه نتایج خراب کردنشون زیاد بد نبوده:D

• Like
Reactions: TheGodfather

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
ولی خب اگه خراب نمیکردن،مطمئنن فیلم جوکر الان رو نداشتیم:D
همه نتایج خراب کردنشون زیاد بد نبوده:D
بلی :D جوکر حتی شانس گرفتن اسکار هم داره
اما جوکر فقط یه فیلمه :( برای آینده برنامه ای دارن به نظرت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر