i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
به ترتیب سال تولید ببین
چون خط زمانی تغییر میکنه بازگر پرفسور ایکس عوض میشه
یادمه من یه نسخه از wolverine 2009 دیدم پرده سبز کامل مشخص بود (فک کنم نسخه دزدی از استدیو بود) ولی در کل فیلم داغونی بود.
زرشک
منم یه نسخه دیدم نه تنها پرده سبز که تمام تجهیزات بازیگرا هم مشخص بود
کابلهایی که به پشت ولوورین بسته بودن مدلهای سه بعدی خام و همه چیز
برای اولین بار بود که همچین چیزی میدیدم توی فیلم
برام سوال بود که جریان چیه که الان شما گفتی ظاهرا نسخه دزدی از استدیو هستش

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
این ها ول کن نیستن . باید گند همه چیز رو در بیارن . یک بلید رانر فقط موفق بود تو این موج ادامه سازی و نبش قبر کارهای قدیمی . همین امروز بازسازی child play رو دیدم که واقعا فاجعه بود . نسخه اصلی که مال 30 سال پیشه از نظر جلوه ویژه و داستان و همه چیز چند لول از این جدیده جلوتر بود . واقعا دیگه ایده کم آوردن و به هیچ چیز رحم نمی کنن . حالا ببینیم این جدیده یا دو تا زن جاشون عوض میشه یا دو تا سیاه پوست که یکی اشون هم همجنس گراست

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بعد مدت ها سری X men رو شروع کردم و دارم طبق این تایملاین جلو میرم ( درسته دیگه ؟) از یه سایت برداشتم
X-Men: First Class (primarily 1962)

X-Men: Days of Future Past (largely 1973)

X-Men Origins: Wolverine (primarily late 1970s)

X-Men: Apocalypse (1983)

Dark Phoenix

X-Men (early noughties)*

X2: X-Men United (mid-noughties)

X-Men: The Last Stand (mid-noughties)

The Wolverine (2013)

Deadpool(2016)

Deadpool 2 (2018)

Logan(2029)

و سومین فیلم رو دیدم و به شدت ضعیف تر از دومی بود از هر لحاظ. مثل اینکه نسخه های بعدی هم از لحاظ جلوه های ویژه همینطوری هستن !

این چه جلوه ویژه ای هست ؟ اونم واسه فیلمی که 2009 ساخته شده :D انگار دادن واحد جلوه های ویژه یکی از شبکه های استانی صداوسیما.خیلی تو ذوق میزد :D

یه سوال دیگه در مورد پروفسور ایکس
تو فیلم سومی X-Men Origins: Wolverine پروفسور ایکس میاد، ولی هم پیره هم کچل در حالی که در فیلم دومی جوونه :D و این دو فیلم فاصله زمانی چندانی با هم ندارن ! شایدم من اشتباه متوجه شدم:D

نه اشتباه نکن بقیه شبیه این نیستن. اصولا این نسخه یک وصله ناجور برای این سری هست و ایده عوض کردن تایملاین که باعث از هم گسستگی روایت این سری شده سر همین شروع شد که خواستن این فیلم رو کلا نادیده بگیرن و حذفش کنن . برای همین از نو کوبیدن و همه رو گیج کردن .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
میشه یکی همزمان هم تو یه فیلم مارول بازی کنه هم یه فیلم DC ?
بازی کردن رو که نمی دونم . ولی خب می دونم این قضیه که یک نفر با دو کمپانی کار کنه تو بخش کارگردانی اتفاق افتاده . جیمز گان که داره قسمت دوم سویساید رو کارگردانی میکنه قراره گاردینز 3 رو هم بسازه

• Like
Reactions: Destro

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
Watch Christian Bale React To New Batman Robert Pattinson
christian bale و matt damon هر دو از بتمن robert pattinson راضین و فکر میکنن عالیه برای این نقش

خبر بعدی خیلی مسخرست ولی میزارم todd phillips کارگردان joker تایید کرد که هیچ کراس اوری از جوکر joaquin phoenix تو بتمن robert pattinson درکار نخواهد بود
Todd Phillips Says Joaquin Phoenix’s Joker Won’t Meet Robert Pattinson’s Batman

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
خبر بعدی خیلی مسخرست ولی میزارم todd phillips کارگردان joker تایید کرد که هیچ کراس اوری از جوکر joaquin phoenix تو بتمن robert pattinson درکار نخواهد بود
Todd Phillips Says Joaquin Phoenix’s Joker Won’t Meet Robert Pattinson’s Batman
همون اول که خبر ساخت فیلمش اومد ، اعلام شد که این فیلم تو دنیای سینمایی دی سی در جریان نیست و جدای اون هست .

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
همون اول که خبر ساخت فیلمش اومد ، اعلام شد که این فیلم تو دنیای سینمایی دی سی در جریان نیست و جدای اون هست .
منم واسه همین گفتم مسخرس دیگه چون قبلا گفته بودن و الان کارگردان دوباره تاکید کرد........

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
منم واسه همین گفتم مسخرس دیگه چون قبلا گفته بودن و الان کارگردان دوباره تاکید کرد........
شاید چون اون فیلم جوکر و هارلی کوئین فعلا پا در هواست و این چند وقت خبری از جوکر جرد لتو نبوده ، طرفدار ها خیال کردن جوکر فینیکس قراره جایگزینش بشه و سر همون کارگردان دوباره این موضوع رو مطرح کرده. :-?

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
دوستان این جنبش release the synder cut و من نمیفهمم جریانش چیه
یعنی لیگ عدالت الان ۲ نسخه ازش هست؟ نسخه ای که اکران شد و نسخه synder که هیچوقت بیرون نیومد؟ من شنیدم چند ثانیه شخصیت darkseid و نشون میده یعنی همه به خاطر اون یه صحنه انقدر دارن سر و دست میشکونن؟:-?:-?

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,503
نام
سپهر
116062

میلی بابی براون تهیه کنندگی فیلمی درام با محوریت سرطان برعهده می گیرد. این فیلم از شبکه نتفلیکس پخش می شود.

آپدیت: بازیگر اصلی فیلم هم هست.

Attachments

• 1568187266929.png
    1568187266929.png
    92.1 KB · مشاهده: 8
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر