Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
راستی کل تیزر هم نیز لیک شده:D

1080p.png

:D

=============================================================================

gretel-and-hansel-poster-405x600.png

اولین تریلر منتشر شده از فیلم Gretel and Hansel؛ وقتی که The Witch و The Village رو باهم قاطی میکنی:D

1080p.png

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
گزارش ها حاکی از این است که پس از پایان فیلم متری شیش و نیم، اهالی سالن به مدت 3 دقیقه برای عوامل فیلم دست زدند!
سلام...من دیروز این فیلمو دیدم..دو تا سوال ولی پیش اومد..
وسط فیلم وقتی پیمان معادی کنار خیابون اجازه داد نوید محمد زاده بره..چرا نوید محمد زاده د نرفت و برگشت؟
و اینکه قسمت های سانسور شده چیو از داستان اصلی کم کرده بود؟

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,502
نام
سپهر
سلام...من دیروز این فیلمو دیدم..دو تا سوال ولی پیش اومد..
وسط فیلم وقتی پیمان معادی کنار خیابون اجازه داد نوید محمد زاده بره..چرا نوید محمد زاده د نرفت و برگشت؟
و اینکه قسمت های سانسور شده چیو از داستان اصلی کم کرده بود؟

از همان دستگیری ناصر خاکزاد، صمد (پیمان معادی) او را وارد بازی یا بهتر بگویم جنگ روانی می کند. از پر کردن زیاد سلول ناصر خاکزاد گرفته تا آزاد کردنش در خیابان و حتی جوش دادن قضیه مرگ سرگرد حمید به خاکزاد. کاری که در نیروی پلیس همه ی کشورها برای رسیدن به اهدافشون و به حرف آوردن مظنون انجام میدن. ناصر همان موقع فهمید که یک جایه کار می لنگه. نسخه قاچاق متاسفانه زودتر اومد بیرون و اگه تونستی پیداش کن. چند سکانس خوب هست که می تونه فیلم رو از حالت شعاری در بیاره؛ سکانس شرح زندگی فروپاشی صمد به رییسش پس از اینترو فیلم. پلان پخش سیگار در سلول خاکزاد. گیر افتادن صمد و کمک گرفتن از زندانی که موبایل داشت (محمد علی محمدی) که یکی از سکانس های جالب فیلم است و سکانس استعفای صمد و دیالوگ های آن که فیلم را از این مسئله شعار زدگی خارج می کند.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,412
نام
مسلم
Bad Boys - 1995
Bad Boys II- 2003
Bad Boys III - 2020

خدا بیامرزه کسانیکه برای تماشای دنباله های این سری صبر کردند!!!
خدا رو شکر میکنم که دنباله ای هست و تبدیل به Bad Girls نشده:D
پ.ن: یادش بخیر شماره های اول رو از کلوپ گرفتم:D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
JUST STOP
یعنی این هالیوود هیچوقت نمیخوادبه راه راست هدایت شه،،مثل جریان فیلم های RE شده که خودشون میدونن گند زدن ولی از رو نمیرن:/
اون قدر هم بد نبود . توهین به این فیلمه اگه کنار سری رزیدنت اویل قرارش بدیم. به نظر من توی اقتباس های سینمایی از روی بازی ها این یکی جزو خوباس. حال و هوای بازی رو زنده کرده بود . داستانش هم کشش داشت . حالا ویکندر از نظر بدنی شبیه لارا نبود می شد تحمل کرد .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خدا رو شکر میکنم که دنباله ای هست و تبدیل به Bad Girls نشده:D
پ.ن: یادش بخیر شماره های اول رو از کلوپ گرفتم:D
بعید نیست بسازن . تو یک سکانس این جدیده تو تریلر که من رو قشنگ یاد فاجعه قسمت سوم سه ایکس می انداخت این ها داشتن با سه تا نیروی جوون اسکل که آواز می خوندن بحث می کردن . یکی اشون زن بود . امیدوارم مثل سه ایکس قرار نباشه رو یک تیم جدید که لوس بازی در میارن مانور بدن . بعدش هم شروع کنن به اسپین اف سازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر