Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
بنظرم جوکر جدای از فضای فیلم که تو دهه ی 70 80 هست و همون حال و هوای 2 فیلم رو میده ، خود شخصیت فیلم هم مثل تراویس تاکسی درایور سعی داره خودش رو با جامعه ای همرنگ کنه که بنظر هیچ تعلقی بهش نداره بهمین خاطر بعد از چند تلاش به بن بست میخوره و وقتی متوجه میشه جامعه اون رو نمیپذیره راه رستگاری رو نه در همراه شدن با جامعه بلکه به نوعی در تضاد و جنگ با جامعه میبینه. جوکر هم تاحدودی به همین صورته البته اون نوع رستگاری رو توی ایجاد هرج و مرج میبینه. از طرفی جوکر تد فلیپس هم بنظر مثل شخصیت فیلم king of comedy ، سعی داره هنرش که خندوندنه رو به نمایش بذاره و دوست داره "دیده" بشه. شخصی که با تمام بی استعدادیش توی این زمینه، بخاطر پسزمینه ی ناراحت کننده ای که داشته سعی داره تجربه خندوندن رو برای مردم به ارمغان بیاره. البته باید فیلم بیاد و ببینیم ولی خیلی این حس ها رو از جوکر تدفلیپس میگیرم و بنظرم این شباهته هست. یه نکته دیگه اینکه خود خواکین فنیکس هم چندسال پیش یه فیلم بازی کرد به اسم u where never really here که شخصیتش توی اون فیلم هم خیلی شبیه تروایس تاکسی درایور بود.
در جریان اینکه کارگردان گفته از King of Comedy الهام گرفته هستم؛ بیشتر منظورم به خود اون تصاویر بود که دو تا کلوس‌آپ صورت رو به عنوان مدرک «کپی کردن» گذاشته بود

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
این دارک فئونیکس گند کدومشون بوده انصافا ! واقعا باورم نمیشه کل میراث ایکس من رو چال کردن ،روش آهک ریختن !

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg

تصاویری از تیزر فیلم مورد انتظار Birds of Prey منتشر شد. خو خیالم راحت شد که بانو رابی به قولش عمل کرده و ظاهرا فیلم درجه سنیش Rع:D راستی کل تیزر هم نیز لیک شده:D

الان تیزر دیدم و متوجه یه چیز جالب شدم:D

تیکه اول تیزر، مال تریلر فیلم It 2 عه:| (WTF)

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
این دارک فئونیکس گند کدومشون بوده انصافا ! واقعا باورم نمیشه کل میراث ایکس من رو چال کردن ،روش آهک ریختن !

سایمون کینبرگ:D

مشکل من با این فیلم اینه که چیزی به اسم داستان اصلا توش وجود نداره:|

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
کسی نسخه سانسور نشده متری ۶.۵ رو دیده؟:D چی میشه تو اون ده دیقه؟
حالا من دقیق دو نسخه رو کنار هم ندیدم تا ببینم کدوم قسمتاش دقیقا حذف شده. اما یه قسمت مهمش که حذف شده پایان فیلم بعد از صحنه اعدام هست که پیمان معادی که رئیس بخشش شده از سمتش استفاء میده و تو این حین با دوستش بحث و جدل می کنه که اره این همه ادم رو گرفتیم و اعدام کردیم اما چرا مصرف مواد کمتر که نمیشه بیشتر هم شده و اینکه دستای بزرگتری بالاتر قرار دارند که دست ما بهشون نمیرسه.

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
View attachment 115016View attachment 115017View attachment 115018View attachment 115019View attachment 115020View attachment 115021View attachment 115022View attachment 115023

تصاویری از تیزر فیلم مورد انتظار Birds of Prey منتشر شد. خو خیالم راحت شد که بانو رابی به قولش عمل کرده و ظاهرا فیلم درجه سنیش Rع:D راستی کل تیزر هم نیز لیک شده:D

الان تیزر دیدم و متوجه یه چیز جالب شدم:D

تیکه اول تیزر، مال تریلر فیلم It 2 عه:| (WTF)
دلیلش اینه تیزر قراره تو سینما قبل یا بعد از فیلم it2 نشون داده بشه
--------------
واکنشها نسبت به فیلم جوکر در فستوال ونیز هم کم کم داره میاد و همه میگند ترکونده

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
احساس می کنم مثل سال 2015، با فیلم های خوبی و غیر از حواشی SJW همراه هستیم:

Joker
El Camino
The Report
Irishman
Marriage Story
Ad Astra
Bombshell
The Wasp Network
Goldfinch
Knives Out

احتمالا میانگین نمراتش بیشتر از اینم بشه

منظورم اسکار خواکین هست. اسکار بعیده به به فیلم ابرقهرمانی جایزه اصلی رو بده!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arash1996

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر