Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
صحنه های اضافی Endgame واسه دوستانی که فیلم رو دیدن :

یه نکته راجع به صحنه های اضافه.

یه صحنه دیگم هست که تونی استارک موهای راکتو میزنه :)) اونم متاسفانه همونطور که میبینید کامل رندر نشده و تو نسخه نهایی سینما نبود.

کاش اون صحنه زانو زدن رو میذاشتن. واقعا احساسی و خوب در اومده بود.
بجاش توی نسخه نهایی که میگفتن چند ثانیه بیشتر داره یه سکانس مسخره و رندر نشده مربوط به هالک رو نشون دادن که توش چند نفرو نجات میده :| !!!
صحنه پست کردیت هم مربوط به تریلر اسپایدرمن بود. عملا گول زدن مردمو :D

اگه اونجرز رو دیدین این دو تا ویدیو HISHE رو هم ببینید. عالین :))

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
کلا فیلم های معروف در دو استیج باید ادم دوج های پی در پی بده که اسپویل بهش نخوره. یبار استیج اوله که فیلم تو سینما رلیز میشه و دوم وقتیه که نسخه ی با کیفیت اش میاد! تو چه گرفتاری افتادیم!!

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
درود.. از اونجایی که فعلا تب EndGame بالاست ، این لیست برای کسایی که فیلم های مارول رو تاحالا ندیدن و تصمیم دارن ببینن ولی نمیدونن از کجا شروع کنن !! :D (به ترتیب خط داستانی و این صحبت ها :D)
Marvel timeline: How to watch every Marvel movie and show in order

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,029
نام
مصطفی
دوستان یکی‌لطف میکنه بگه قضیه این فازهای مارول چیه؟
الان فتز بعدی دیگه درمورد این شخصیتای این فاز فیلم نمیسازن؟
کلا چی میشه به فاز تموم میشه یکی دیگه شروع میشه؟

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
دوستان یکی‌لطف میکنه بگه قضیه این فازهای مارول چیه؟
الان فتز بعدی دیگه درمورد این شخصیتای این فاز فیلم نمیسازن؟
کلا چی میشه به فاز تموم میشه یکی دیگه شروع میشه؟
بعضی از شخصیتا مثل کاپیتان فمنیست (:D) ، اسپایدرمن، بلک پنتر و ... تو فاز بعدیم حضور خواهند داشت. دکتر استرنج هم هستش و فیلم بعدیش تایید شده که اولین فیلم ترسناک MCU هست.
بعضی از کاراکترا شخصیتشون عوض میشه. برای مثال ثور قراره تبدیل به She-Thor شه که احتمالا ناتالی پورت من هست. کاپیتان آمریکا تبدیل به Falcone میشه و آیرون من هم احتمالا نقششو پپر بگیره. :|
کلا پلن مارول واسه فاز بعد مشخص شده. سرچ کنی همراه با تایملاین میاره. ولی از این اونجرز خوب سودی گیرشون اومده و 4 تا فیلم اونجرز که منتشر شده توی Top 10 Grossing Movie هست. بعیده دیزنی به این راحتیا بیخیالش شه :))

پ.ن :
یه نکته ای که رفته رو مخم دکتر استرنج مگه میتونست از تایتان به زمین پورتال باز کنه؟ اگه میتونست خب چرا توی IW نکرد و از زمین کمک نگرفتند؟! پس چرا تاکید داشت که سفرشون به تایتان One Way Trip هست؟!
اگه نمیتونست هم که الان توی اندگیم پورتال زد که :))

کلا بین اندگیم و IW اونطور که باید پیوستگی داستانی وجود نداره.

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,425
بعضی از شخصیتا مثل کاپیتان فمنیست (:D) ، اسپایدرمن، بلک پنتر و ... تو فاز بعدیم حضور خواهند داشت. دکتر استرنج هم هستش و فیلم بعدیش تایید شده که اولین فیلم ترسناک MCU هست.
بعضی از کاراکترا شخصیتشون عوض میشه. برای مثال ثور قراره تبدیل به She-Thor شه که احتمالا ناتالی پورت من هست. کاپیتان آمریکا تبدیل به Falcone میشه و آیرون من هم احتمالا نقششو پپر بگیره. :|
کلا پلن مارول واسه فاز بعد مشخص شده. سرچ کنی همراه با تایملاین میاره. ولی از این اونجرز خوب سودی گیرشون اومده و 4 تا فیلم اونجرز که منتشر شده توی Top 10 Grossing Movie هست. بعیده دیزنی به این راحتیا بیخیالش شه :))

پ.ن :
یه نکته ای که رفته رو مخم دکتر استرنج مگه میتونست از تایتان به زمین پورتال باز کنه؟ اگه میتونست خب چرا توی IW نکرد و از زمین کمک نگرفتند؟! پس چرا تاکید داشت که سفرشون به تایتان One Way Trip هست؟!
اگه نمیتونست هم که الان توی اندگیم پورتال زد که :))

کلا بین اندگیم و IW اونطور که باید پیوستگی داستانی وجود نداره.

یه نکته کلی درباره منطق تمام داستان های سینمایی مارول :
از وقتی MCU وارد فاز های کیهانی و استفاده از تخیلات شد ، عملاً منطق آنچنانی پشت حوادث نیست :D
اصلاً خاصیت المان های تخیلی اینه که کلی Plot Hole و سوراخ سنبه تو داستان ایجاد می کنن :D تازه اینا اومدن Time Travel رو هم اضافه کردن دیگه هیچی :D
دنبال این که حوادث غیر منطقی داستان رو بفهمید یا سوتی هاش رو بپرسید ، نباشید به نظرم میشه یه لیست بلند بالا از سوتی های MCU گرفت .

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
یه نکته کلی درباره منطق تمام داستان های سینمایی مارول :
از وقتی MCU وارد فاز های کیهانی و استفاده از تخیلات شد ، عملاً منطق آنچنانی پشت حوادث نیست :D
اصلاً خاصیت المان های تخیلی اینه که کلی Plot Hole و سوراخ سنبه تو داستان ایجاد می کنن :D تازه اینا اومدن Time Travel رو هم اضافه کردن دیگه هیچی :D
دنبال این که حوادث غیر منطقی داستان رو بفهمید یا سوتی هاش رو بپرسید ، نباشید به نظرم میشه یه لیست بلند بالا از سوتی های MCU گرفت .
آخه سوتی نیست، به نظرم وقتی Endgame ادامه IW هستش و با یه سال و تو یه فاز عرصه میشن باید پیوستگی داستان وجود داشته باشه.
مشکل اینه که اینفینیتی وار به قدری خوب و عالی بود، که از لحاظ داستانی به بن بست رسید. یعنی عملا بجز این Time Travel (که کاش واردش نمیشدن) هیچ راه دیگه ای برای ادامه داستان نداشت. مگه اینکه نصف مردم جهانو بکشن و بگن آقا همینطوری موند و همه به فنا رفتن :D
بحث دیگه ایم که هست Time Travel شما تو هر فیلم و فرانشیزی وارد کنی ناخواسته پلات هول و پارادوکس به وجود میاد. از ترمیناتور و فلش و ... گرفته تا کلی فرانشیز دیگه.
ولی به نظرم IW به اندازه اندگیم پلات هول نداشت. مثلا وقتی آیرون من مرد، چرا استرنج از سنگ زمان استفاده نکرد که اونو دوباره زنده کنه؟ (کاری که تانوث با ویژن کرد!) یا مثلا چرا تانوث سنگا رو تونی کش رفت نفهمید یا همین قضیه پورتال و اینا.

پ.ن : هیچکدوم از اینا چیزی از ارزش Endgame کم نمیکنه. واقعا هرچقدرم بهش ایراد وارد شه یکی از بهترین کارگردانی های تاریخ سوپرهیرویی رو داره. صحنه ها و سکانسا به قدری خوب طراحی شدن که کمتر کسی میتونه سر سکانس مرگ تونی یا اون مونولوگ بعدش اشک نریزه. :|

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

به انتخاب وبسایت ایندی وایر، سکانس آدیشن فیلم «درون لوییس دیویس» برادران کوئن به عنوان برترین سکانس دهه انتخاب شد.​
این فیلمو من یماه پیش دیدم. و به خودم فقط فوش میدم که چرا زودتر ندیدم. واقعا جواهری بود. مخصوصا برای منی که عاشق اهنگای Folk هستم یجور ارضا روحی روانی بود فیلم :D

راجب پایان فیلم. من هر کس که دیدم میگفت فیلم پایانش زیادی باز بود ولی به نظر من نه. قشنگ اروم اروم لویین دیویس رو برد تو فاز دوستش که خودکشی کرده بود و یجور گفت الان قراره خود کشی کنه...
حتی اخر فیلم اهنگ های خداحافظی میزاشت. خود لویین هم بعد دعواش با اون مرده توی خیابون باهاش خداحافظی کرد :)
تو سایت های خارجی هم خوندم راجب پایان کمتر کسیو دیدم که مثل من فکر میکرد... :D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
منم اونجرز دیدیم و بنظرم خوب بود شما رو نمیدونم ولی بعد این فیلم و اسپایدرمن ترجیح میدم دیگه فیلمای مارول نبینم و امیدوارم که ملت هم نبینن و با سر بخورن زمین دلیلشم مشخصه ات و آشغالای حال حاضر تو هالیوود که حتی تو این فیلم هم اثراتش میشد دید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر