Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
شزم رو دیدم، چه باحال بود :D

پوکمون رو هم دیدم
مانورش روی شخصیت پیکاچو کم بود، کسایی که انیمه رو دیده بودن میدونن چی میگم
ولی انتخاب رایان رینولدزش عالی بود

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
خبری از بازخوردها در مورد Joker نیستش ؟
مثله اینکه قرار بوده تو جشنواره فیلم تورنتو اکران بشه اگه اشتباه نکنم.
بازخوردها که همه مثبت بوده حتی کارگردان ونیز گفته این فیلم مستقیم میره برا اسکار اما خوب از تعریف و تمجیدها زیاد بوده باید دید تو جشنواره ونیز و تورنتو چیکار میکنه

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
خب بالاخره avengers endgame اومد و ماهم دیدیمش ، فیلم در نهایت خوب بود منتهی اگه بخوام مقایسه کنم infinity war به نظرم بهتر بود .

یه سوال ، درسته که ادامه اونجرز اند گیم به نوعی توی spider-man far from home هستش ؟ لامصب چجوری واسه این صبر کنیم ، تازه 1 ماهه منتشر شده و فک کنم تا انتشار کامل یه یکی دو ماهی باید صبر کنیم ، درسته ؟

فروش spider-man FFH هم بسیار عالی بوده و فروش 1 بیلیون رو زد ، به نظرتون تو مدت زمان باقی مونده چقدر میتونه بفروشه ؟ میتونه رکورد امثال BLACK PANTER و فیلمهای پاینتر مثل IRON MAN3 و دیگران رو بزنه ؟ در واقع از این لحظه بعد میتونه 300 میلیون دیگه بفروشه ؟

• Like
Reactions: bayern_vahid

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
آقا این نسخه Web-DL که از Avengers: Endgame اومده، دیگه نهایت کار هست؟ :D
کاری به اون نسخه‌های خیلی سنگین و 4K و فلان و چنان ندارم، منظورم فقط محتواش هست. یعنی دیگه توی هفته‌های بعدی چیزی نمیاد که بگن چمیدونم Extended Edition و فلان و چنانه و 15 دقیقه اضافه داره و این حرفا؟ :D

• Like
Reactions: arash1996

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
کاری به اون نسخه‌های خیلی سنگین و 4K و فلان و چنان ندارم، منظورم فقط محتواش هست. یعنی دیگه توی هفته‌های بعدی چیزی نمیاد که بگن چمیدونم Extended Edition و فلان و چنانه و 15 دقیقه اضافه داره و این حرفا؟ :D
چیزی که معرفی نکردن و به طبق سنتی همیشه گی شون باشه هم بیرون نمیدن چیزی از این نظر اون قسمت اضافه که تو سینماها نمایش دادن هم همین الان میشه رو اینترنت به صورت انلاین دید بعدا اگه چیزی بیرون بیاد مثل گذشته صحنه های اضافه هست که رو Blu-ray به صورت کلیپ و جداگونه بیرون میاد (صحنه های بدون جلوه ویژه و این صحبتا)

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
من دیشب web-dl 720 از فردا دانلود گرفتم و هیچکدوم از صحنه های اضافه رو نداشت و همون نسخه اولیه سینمایی بود. حالا نمیدونم برا این سایت اینطوری بوده یا کلا همینه

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
من دیشب web-dl 720 از فردا دانلود گرفتم و هیچکدوم از صحنه های اضافه رو نداشت و همون نسخه اولیه سینمایی بود. حالا نمیدونم برا این سایت اینطوری بوده یا کلا همینه
کلا همینطور بوده اگه اون صحنه های اضافی رو میخواید باید extra ها رو بگیرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر