Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
به قول شاعر که میگه ما دیگه آب از سر گذروندیم دیگه به چی میخوایم اعتراض کنیم :D
پ.ن : به نظرم باید Zendaya رو انتخاب میکردن , حد وسط نه سیخ میسوخت نه کباب :D
جالبه کارگردان بعد کلی گشتن انتخابش کرده ولی الان اومده گفته از همون اول هم همین انتخابم بود برا نقش اریل ! :|

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
پری دریایی ؟ لایو اکشن میخوان بسازن؟ شخصیت سیاه پوست به جاش گذاشتن؟ اخرالزمان شده ؟

خداییش کلیدواژه های بحث یکجورایی "چندش" عه :D
دیزنی نمیدونم چه گیری داده از تمام انیمیشن های قدیمی و کلاسیکش میخواد لایو اکشن بسازه ! :|
شیر شاه یه نمونه اش ، بقیه دوستان رو کار ندارم ولی برای من تریلرش هیجان و حس خاصی نداشت ، بیشتر به مستند حیات وحش میخورد .
حالا باز باید فیلم بیاد و ببینم تا نظر نهاییم رو بدم .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
دیزنی نمیدونم چه گیری داده از تمام انیمیشن های قدیمی و کلاسیکش میخواد لایو اکشن بسازه ! :|

پول، دلیل از این واضح تر؟:D

اتفاقا فیلم های خوبی هم میسازه. علی الدین رو دیدم تو سینما، خیلی باحال بود.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر

نمیگم که همه رو بد میسازه نه ولی خب یکسریشون خیلی نمیخوره بهشون لایو اکشن داشتن ، نمونه اش شیر شاه .
_____
لایو اکشن مولان هم سال دیگه میاد (بازیگرای خوبی داره ) و اعلام شده که اون اژدها تو انیمیشن تو فیلم نیست و با یه ققنوس جایگزین شده .

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206

اتفاقا بیشترشون اصلا خوب نبودن:D علائدین هم همینطور. یه سری بخشهاش خوب بود ولی در کل ضعیف بود. بخصوص جعفر که افتضاح بود :D

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
24285094001.jpg
:|
رسما به ... کشیده شده
طرف با موآنا برابری می کنه انتخابش کردن برای lm دیگه چی.راب مارشال که اختمالا با بر امواج بیگانه استارت گند به دزدان دریایی کارائیب رو زد هم سر این انتخاب یکسری مضخرفات تحویل داده فقط.کم مونده بیان قسمت دوم B&B و سیندرالا رو شروع کنن به ساختن وسط هردو نتیجه بگیرن نه آقا الا دیگه خر کیه؟؟بل؟؟نمیشناسم پس برید دوتا سیاه پوست از تو جوب بردارید بیارید جاشون
احمقا

آخرین ویرایش:

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
من فیلم اسیایی نمیبینم ولی به توصیه شما اینو امروز دیدم و میتونم بگم بهترین فیلم جنایی بود که دیدم و بعد هم تحقیق کردم و مثل اینکه داستان فیلم هم واقعی هستش :|
به نظر منم 10 از 10 هستش نمره این فیلم . این از اون فیلم های کمتر شناخته شده به قول غربی ها هیدن جم هستش . مشابه این فیلم رو فقط میتونم مینی سریال and then there were none رو مثال بزنم که اونم شاهکاری بود ولی این فیلم یه چیز دیگست :| بیشتر چیزی نمیگم که اگر کسی ندیده حتما ببینه این شاهکار رو .

من با این فیلم زندگی کردم با سکانس به سکانسش
بیشتر از ده بار دیدمش سکانس آخرش خداست
دوست عزیز پیشنهاد میکنم یه سری به سینمای شرق آسیا مخصوصا کره بزنید سینمای مریض و عجیب و فوق العاده ای داره مثل سه گانه انتقام یا مادر از کارگردان همین خاطرات قتل که خیلیاشون منبع الهام فیلمای هالیوودی بودن یا عینا از روشون فیلمو ساختن که بیشتر شبیه جک بوده من خیلی وقته سینمای هالیوود رو گذاشتم کنار البته گه گداری میبینم فیلم ازش ولی به نظرم سینمای امریکا دهه نود تموم شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
عجیبه این‌جا هیچ صحبتی از انتخاب بازیگر برای نقش آریل تو لایو اکشن پری دریایی کوچولو نشده! :D:-?:-?

مثل این‌که خیلی اعتراض کردن به انتخاب بازیگر و میگن چرا باید نقش یه کاراکتر سفید پوست با موهای قرمز رو یک سیاهپوست بازی کنه (انصافا اینجا رو دیگه بیراه نمی گن و نمیشه ربطش داد به نژاد پرستی ) !
کدوم لایو اکشنی خوب بوده که دومیش بخواد خوب باشه:-" (ستاد مخالفت با تمام لایو اکشن های ساخته شده از روی انیمه،انیمیشن،مانگا و بازی:-" )

در اینکه انتخاب فعلی افتضاحه که شکی نیست...ولی هرکی هم انتخاب میکردن باز به نظرم افتضاح بود:-" اریلی که من میشناسم همونیه که تو انیمیشن بود و بس:p

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
من با این فیلم زندگی کردم با سکانس به سکانسش
بیشتر از ده بار دیدمش سکانس آخرش خداست
دوست عزیز پیشنهاد میکنم یه سری به سینمای شرق آسیا مخصوصا کره بزنید سینمای مریض و عجیب و فوق العاده ای داره مثل سه گانه انتقام یا مادر از کارگردان همین خاطرات قتل که خیلیاشون منبع الهام فیلمای هالیوودی بودن یا عینا از روشون فیلمو ساختن که بیشتر شبیه جک بوده من خیلی وقته سینمای هالیوود رو گذاشتم کنار البته گه گداری میبینم فیلم ازش ولی به نظرم سینمای امریکا دهه نود تموم شد

من زیاد فیلم نمیبینم اخیرا ( دیگه سن میره بالا حوصله هر چرت و پرتی رو ادم نداره ) تنها فیلمی که بیشتر از یک بار دیدم requiem for a dream بوده ولی الان این حس رو دارم که بازم این فیلم رو ببینم . چیزه عجیبی بود این فیلم :| اگر منظورت از انتقام همون grudge ترسناکس من خیلی وقت پیش دیدمشون اون مادر هم الان سرچ کردم باید چیز خوبی باشه اونم میبینم چند ماه قبل یه فیلم به اسم shoplifters هم دیدم ژاپنی بود که اونم خیلی خوب بود توصیه میکنم اگر ندیدی اونم ببین .
من بیشتر اینجا سر میزنم از رو نظر بقیه فیلم ببینم که اکثرا نظرات درباره این فیلمای ابکی مارول و تینیجری و ترسناک و این دری وریاس که من اصلا حوصلم نمیگیره ببینم ولی خوب این دفعه یه چیز خوب پیدا کردیم اینجا :D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
من فیلم اسیایی نمیبینم ولی به توصیه شما اینو امروز دیدم و میتونم بگم بهترین فیلم جنایی بود که دیدم و بعد هم تحقیق کردم و مثل اینکه داستان فیلم هم واقعی هستش :|
به نظر منم 10 از 10 هستش نمره این فیلم . این از اون فیلم های کمتر شناخته شده به قول غربی ها هیدن جم هستش . مشابه این فیلم رو فقط میتونم مینی سریال and then there were none رو مثال بزنم که اونم شاهکاری بود ولی این فیلم یه چیز دیگست :| بیشتر چیزی نمیگم که اگر کسی ندیده حتما ببینه این شاهکار رو .
کمتر شناخته شده!؟:|
جزو بهترین و معروف ترین فیلم های تاریخ ژانر جنایی و سریال کیلره

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن
چشم حضرت والا از این به بعد قبل اهمیت دادن به چیزی با جنابعالی هماهنگ میکنم تا خاطر مبارکتان مکدر نشود و مجبور به مزه پراندن نشوید ! :|:|:|
خاطر من مکدر نشده ولی قطعا خاطر شما شده با این لحن پستت. ناراحت شدی عذر میخوام ولی همچنان برای من عجیبه و فقط همین، نه خاطرم مکدر شده نه لازم به هماهنگی با من هست قبل از اهمیت دادن!

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
View attachment 110647
10/10
پیشنهاد میکنم اگه ندیدین حتما بزارید تو لیست دانلود فیلمنامه فوق العاده قوی با بازی های خارق العاده.
روند فیلم با توجه به مدت زمانش حالت صعودی داره اوایل فیلم حتی درون مایه های طنز هم به فیلم تزریق میشه و میرسه به تراژدیک ترین صحنه ها و پیچش های فیلمنامه و اون سکانس پایانی به یاد موندنی حتما اگه دنبال فیلم های درام جنایی و معمایی فوق العاده هستید نگاش کنید
با اینکه طرفدار فیلمای فینچرم ولی زودیاک فینچر جلو این فیلم یه شوخی بیش نیس
اون خانومه از سمت چپ نفر دوم هم چند روز پیش خودکشی کرد تو هتلش

درود
اصلا یه فیلم خاصه این - چند وقت پیش دوباره خواستم یکی دو تا از صحنه هاش رو ببینم . یهو به خودم اومدم دیدم فیلم تموم شده ... تیم بازیگریش شدید خوبه و جو خیلی خفنی داره محیط های فیلم برداری .... صحنه بازجوری از اون پسره تو زیر زمین :) تو عکسه هم هنوز اون مشتیه دور کفشاش پارچه پیچیده لعنتی :))

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
کدوم لایو اکشنی خوب بوده که دومیش بخواد خوب باشه:-" (ستاد مخالفت با تمام لایو اکشن های ساخته شده از روی انیمه،انیمیشن،مانگا و بازی:-" )
فیلم سایلنت هیل انصافا خوب بود دیگه :D ، شاهزاده ایرانی هم نصفه و نیمه خوب بود .
در کل اگه لطف کنن دیگه از رو بازی نخوان فیلم بسازن لطف بسیار بزرگی به جامعه گیمر ها کردن .

• Like
Reactions: Squidward

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
فیلم سایلنت هیل انصافا خوب بود دیگه :D ، شاهزاده ایرانی هم نصفه و نیمه خوب بود .
در کل اگه لطف کنن دیگه از رو بازی نخوان فیلم بسازن لطف بسیار بزرگی به جامعه گیمر ها کردن .
نمیگم از POP لذت نبردم، ولی خوب من بازی هاش رو درست بازی نکردم، و از اونطرف چون کلا شخصیت ثابتی نداشته و چندین بار ریبوت شده میشه تا حدی کنار اومد! اگر میومدن میگفتن مثلا این فیلم از فلان سریش هست، اون موقع نع...!

مثلا برای AC دستشون بازه فیلم خفن بسازن...تا وقتی که نخوان این کاراکترهای بازی ها رو فیلم کنند:p از الطایر تا بایک بخوان هر کدوم رو تبدیل به فیلم کنند، کلاهمان میرود تو هم:| :-" ولی همین فیلم که یه شخصیت جدید بود، بسیار حرکت مثبتی بود! :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
نمیگم از POP لذت نبردم، ولی خوب من بازی هاش رو درست بازی نکردم، و از اونطرف چون کلا شخصیت ثابتی نداشته و چندین بار ریبوت شده میشه تا حدی کنار اومد! اگر میومدن میگفتن مثلا این فیلم از فلان سریش هست، اون موقع نع...!

مثلا برای AC دستشون بازه فیلم خفن بسازن...تا وقتی که نخوان این کاراکترهای بازی ها رو فیلم کنند:p از الطایر تا بایک بخوان هر کدوم رو تبدیل به فیلم کنند، کلاهمان میرود تو هم:|:-" ولی همین فیلم که یه شخصیت جدید بود، بسیار حرکت مثبتی بود! :D
POP کلا یکبار ریبوت شده اونم نسخه 2008 بود ، البته قبلا با شن های زمان هم ریبوت شده بود منتهی اصل محبوبیت این کاراکتر با همین سری شن های زمان بود . چهار نسخه هم بر اساس همین خط داستانی دادن و یه نسخه 2008 بود که کلا همه چیز رو تغییر دادن (که متاسفانه ادامه اش ندادن هنوز ! :| ) .
فیلمش هم خیرسرشون براساس خط داستانی شن های زمان بود منتهی با کلی تغییرات .

فیلم اساسینز کرید رو من نصفه نیمه ازش خوشم اومد ، یه جاهاییش حال داد ولی یکسری مواردش ضد حال زد .
قسمت های گذشته خوب بود به نظرم ، زمان حال ولی خیلی نتونسته بودن جالب در بیارن .
از موارد ضد حالش هم اون‌موقع وصل شدنش به انیموس بود که سر مبارزاتش همش پرش داشت بین زمان گذشته و زمان حال و به بیننده هی انیموس رو نشون میداد .
اون پرش ایمانش رو ولی خوشم اومد ، درسته یجورایی ناقص اجرا شد ولی بازم خوب بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر