K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
1659a7e6-62ed-41fe-a3f1-2049cf43ee93.jpg

اولین تصاویر از پشت صحنه ساخت فیلم Tenet؛ اثر جدید کریستوفر نولان - زومجی

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
چقدر منتظر موندیم این فیلم After رو ببینیم. دیروز دیدمش و فقط میتونم بگم حیف ترافیک و وقتی که صرف دانلود و دیدن این فیلم مسخره ی تین ایجری شد! :D یه جوری توو داستان After نوشته بودن پسری با رازهای سیاه که ادم خیال میکنه طرف قاتلی چیزیه! :D

دو تا بچه خوشگل 20 ساله رو انداختن وسط فیلم و یا با هم روو تختن یا دارن از هم لب میگیرن، اسمشم گذاشتن فیلم! :D

امتیاز نسبتا خوبشم احتمالا کار همون بچه های زیر 20 سال هست که ریختن توو IMDB و نمره ی بالا دادن! وگرنه از نظر من این فیلم نهایتا نمره ی 4 رو میگیره! اونم نه به خاطر موضوع فیلم، بلکه به خاطر بانو جوزفین لانگفورد که از اول تا اخر فیلم دل آدمو میبره! >:D<:D
کدوم امتیاز‌های نسبتا خوب دقیقا؟
110563
فقط کم مونده گوگل کنار اسم فیلم بزنه، «لطفا نبینید!»

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
justice-league-flash-ezra-miller-slice.jpg

بنا بر اطلاعات منتشر شده، بار دیگر کارگردان فیلم فلش (فکر کنم برا بار پنجم:| ) تغییر کرده است و اعلام شده است که کمپانی برادران وارنر در حال مذاکره با اندی موشیاتی برای کارگردانی این اثر طولانی مدت است.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
knives-out-chris-evans-slice.jpg

اولین تریلر منتشر شده از فیلم پرستاره Knives Out

1080p.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
jacobs-ladder-remake-slice.jpg

اولین تریلر منتشر شده از بازسازی فیلم تحسین شده دهه 90 یعنی عنوان Jacob’s Ladder

1080p.png

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
110584

نیکولاس ویندینگ رفن در مصاحبه با وبسایت کولیدر، اعلام کرد که علاقه مند است کارگردانی فیلم «بت وومن» را برعهده بگیرد. حتی ستاره ای که قرار است نقش این شخصیت را بازی کند در نظر گرفته است. او همچنین افشا کرد که کارگردانی فیلم «واندروومن» را از دست داده است و علت اختلاف آن، سر انتخاب «کریستینا هندریکس» برای نقش «واندروومن» بوده است.

MovieWeb

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
من متاشو ندیده بودم اصن. امتیاز IMDB شم اون موقع 6.5 بود اگه اشتباه نکنم. در کل فیلم بسیار چرتی بود1 :D جالب اینجاست شماره دومش هم قراره سال 2020 بیاد! :))
این فیلم ها مشتری های خاص خودشون رو دارن برای همین ساخته میشن . همین قصیه درباره فاجعه ی fifty shades اتفاق افتاد و فیلم اش امتیاز فاجعه ای داشت ولی خب موفق بود . چند تا ادامه هم براش ساختن . باز این جدیده نکته مثبت اش اینه که داستان اش کلیشه های قدیمی رو نشونه گرفته و یک مشت کثافت کاری روان پریشانه رو به اسم عشق قالب ملت نکرده

• Like
Reactions: " MaMaSaN "

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر