ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
375
یه ورژن خوب از Avengers ENDGAME اومده :
Avengers.Endgame.2019.1080p.FHDRip

تصویر واضحی داره نسبتاً و از همه مهم تر بدون هارد سابه! :D خواستید یه چک بکنید ؛
پیش نمایش بدون اسپویل :

Avengers.Endgame-1080p-FHDRip-ScreenShot2.jpg

Avengers.Endgame-1080p-FHDRip-ScreenShot1.jpg

Avengers.Endgame-1080p-FHDRip-ScreenShot3.jpg
قبلا یه نسخه میومد به اسم HDrip که کیفیت خوبی داشت این الان همونه یا فرق داره؟(البته اون تا جایی که یادمه هاردساب داشت)

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,425
قبلا یه نسخه میومد به اسم HDrip که کیفیت خوبی داشت این الان همونه یا فرق داره؟(البته اون تا جایی که یادمه هاردساب داشت)
این جدیده و مثل این که همین یکی دو روز اخیر اومده.
اون HDRip که شما میگی تا جایی که من یادمه مال همون اوایل اکرانه ؛ قریب به یقین این اون نیست :D

• Like
Reactions: ALI_FURY

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Untitled.jpg
کتاب پیش درآمد مجموعه Hunger Games در راه است و از طرفی دیگر، کمپانی لاینز گیت در حال زدن مخ سوزان کالینز (نویسنده کتاب) برای ساخت عنوانی اقتباسی از این کتاب است.:D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
1.jpg
راد فرگوسن، مدیر استودیو Coalition در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرده است که داستان فیلم Gears of War هیچ گونه ارتباطی با بازی های سری ندارد و به نوعی در یک خط زمانی جدا گونه روایت خواهد شد. راد فرگوسن دلیل اینکار را بازتر شدن دست تولید کنندگان این اثر اعلام کرد.

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
راد فرگوسن، مدیر استودیو Coalition در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرده است که داستان فیلم Gears of War هیچ گونه ارتباطی با بازی های سری ندارد و به نوعی در یک خط زمانی جدا گونه روایت خواهد شد. راد فرگوسن دلیل اینکار را بازتر شدن دست تولید کنندگان این اثر اعلام کرد.
احتمالا میخوان بلک واش کنن شخصت اصلی هم زن باشه و گ-ی اسمش رو م میزارن G4yrs of war :D.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
خبرو خوندم نمیدونم چرا یاد فیلمای resident evil :-& افتادم.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
من شروع کردم به تماشای دوباری ام اس تی تری کی. و بار دومیه که این فیلم/سریال رو میبینم. فیلمهایی که در ام اس تی تری کی نمایش داده میشه بسیار، بسیار، بسیار با ذائقه ی من سازگاره. بگذارید در مورد آخرین اپیزود/فیلمی که دیدم صحبت کنم. و اون I Accuse My Parents هست. این فیلم در اواخر دهه ی 50 با بودجه ی 30000 ساخته شد و باید بگم یکی از بدترین فیلمهاییه که دیدم. و فیلم جفتش، یعنی Teenage Crime Wave دوباره بدترین فیلمیه که من دیدم. بس کنید. به روم نگید بدترین فیلم زمانه. روم فقط بازیگر بدی داشت. من روم رو با ریفترکس و نستلجیا کریتیک دیدم، 1000 بار، و هربار میگم "حداقل قابل تماشاست" اما این فیلمها اعصاب خوردکنن.

این فیلمها به انسانها توهین میکنن. حیف السنه ای که بازیگرها درش صحبت میکنن. حیف دوربینی که فیلمها رو گرفته. حیف بومی که صدا رو ضبط کرده. حیف ستی که توش بودن. حیف بازیگرا! هالیوود نیست حالیبوده! وقتی یک جوون با اشتیاق میره به ایجنتش میگه "برام یک نقش پیدا کن" و ایجینت میگه "باشه، بیا نقش تینیج 1 در تینیج کرایم ویو رو بازی کن!" خوب چی میشه؟! اون بازیگر به فنا میره.

به عنوان یک کانسیور فیلمهای کلاسیک باید بگم فیلمهایی هستن که کنفیکون کردن. مثل سیتیزن کین. مثل کزبلانکا. مثل بربادرفته. مثل فیلادلفیا استوری، مثل یک شب اتفاق افتاد، مثل فالکون مالتیزی، چی بگم؟ مثل گنج سیه را مدره، اولین فیلمی که کاملا (تقریبا کاملا) در لوکیشن فیلم برداری شد.

اما وقتی میای میبیی بی موویهایی مثل تینیج کرایم ویو و آی اکیوز مای پرنتس رو هم از همون صنعتی میاد که تو دوستش داری، قبولش داری، عاشقشی، براش چاک میزنی، براش قمه میزنی، اونوقت به ذهنت میرسه "نکنه این فیلمها همون دلیلی باشن که مردم فیلم سیاه سفید دوست ندارن؟"

و جواب درسته. چرا؟

چون در دهه ی 50 و 60 با باز شدن درب تکنیکالر و سیستمهای رنگی دیگه که خیلی هم زیاد بودن (خیلی، خیلی زیادن. ویکیش رو بخونید) فیلمهای سیاه سفید شدن فیلمهای بی رول. یک زمانی سیتیزن کین سیاه سفید بود، الان دختری در جاده ی عشاق سیاه سفیده. درسته، فیلمهایی بودن مثل استرنج لاو و کی از ویرجینیا وولف میترسه که سیاه سفید بودن. اما کانسنسس این بود که فیلمهای سیاه سفید مزخرفن.

واسه همینه که وقتی پسرخالم میگم "به جان مادرت که خالمه بن هور جدید مزخرفه، نبینش!" میگه "ولی این بن هوری که میگی ببینم قبل از سال 2000 اومده!"

جدی میگم. اگر کات آف پوینت شما سال 2000ـه به هیچجا در دنیا نخواهید رسید. این ظاهرگرایی و پرتنشسنس نیست، این یک اخطاره. به همه ی دوست داران فیلم!

حالا فیلم خوب قدیمی از کجا بیارم؟

اول اینکه حتما ام اس تی تری کی رو ببینید. حتی فیلمهای بد قدیمی هم خوبن. مخصوصا وقتی کرو تی روبوت، جوئل/مایک، و تام سروو مسخره شون میکنن. و اما برید نیشنال فیلم رجیستری و هرچی فیلم فیچر لنث هست ببینید. همش رو. بعدش برید ای اف آی و بی اف آی. تمام فیلماهی دیوید لین رو ببییند. شوخی نمیکنم دیود لین خداست.

و در آخر از اهورامزدا میخواهم که این مملکت را از آدمهای بیسلیقه در امان بذارد. الهی آمین.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
عجب کار داغونی کردن! :D همون‌طور که قبلاً گفتم، منتظر بودم یه اقدامی کنن که فروش فیلم بالاتر بره و رکورد رو بزنه، ولی نه انقدر مسخره که به این فاصله‌ی کوتاه از اکران فیلم چند ثانیه توش بچپونن و دوباره اکرانش کنن! :))

View attachment 109697

انیمیشن جدید پیکسار اکران 2020 کارگردان هم پیت داکتر کبیر .....
برای اون‌هایی که مثل من یادشون رفته، آخرین انیمیشنی که پیت داکتر کارگردانی کرد Inside Out بود که 2015 اومد و از اون موقع خبری ازش نبوده به عنوان کارگردان.
من که خیلی وقته مثل قدیم حال و حوصله کارهای پیکسار رو ندیدم و این چند سال اخیر هم زیاد دنبال‌شون نکردم ولی در کنار Toy Story 4 که برای دیدنش صبر و تحمل ندارم، این یکی هم از الآن رفت توی لیست موردانتظارترین فیلم/انیمیشن‌های بنده.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
یادته گفته بودم این فیلم هر طور شده رکورد اواتارو میشکنه ولی هی مقاومت می کردی :D
حالا هنوزم نظرت همونه ؟ :D

----------
بچه های که عاشق سینما هستن حتما یه سر به سایت زیر بزنن .. مطالب و نقد های جالبی داخلش هست

آرت تاکس Arttalks.ir | آرت تاکس رسانه تصویری فرهنگ و هنر

مثلا رفتن با محمد حسین مهدویان در مورد سینمای ترانتینو مصاحبه تصویری کردن که شامل دو بخشه . خیییلی جالب و قشنگ بود

بخش اول
بخش دوم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر