Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
نسخه Bluray فیلم Dumbo هم اومد.:D (جالبه، Dvdrip فیلم همین دو روز پیش اومده بود.)

خب، بریم ببینم همکاری دوباره دنی دویتو و مایکل کیتون :x بعد از این همه سال، چطور از آب در اومده:D
این بلوری ریبوت پسر جهنمی چطور هنوز نیومده؟ :-? اینکه از هر جهت تر زد ، هم نمرات منتقد ها ، هم نظرات بیننده ها و هم فروش !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
  • Like
Reactions: arash1996

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
این بلوری ریبوت پسر جهنمی چطور هنوز نیومده؟ :-?

این سوالیه که بعد از سالها همچنان جواب مناسبی براش پیدا نکردم!:D چرا بعضی از فیلم ها اینقدر دیر نسخه بلوریش عرضه میشن:D

Hellboy will be released on digital HD on July 9 and on 4K Ultra HD, Blu-ray, and DVD on July 23

تاریخ اکران دامبو: March 29
تاریخ اکران ریبوت پسر جهنمی: April 12

ببین چقدر زمان اکرانشون بهم نزدیکه:D ولی بازهم هکرهای عزیز تو بعضی از موارد کوتاهی میکنن:D

• Like
Reactions: arash1996

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
این سوالیه که بعد از سالها همچنان جواب مناسبی براش پیدا نکردم!:D چرا بعضی از فیلم ها اینقدر دیر نسخه بلوریش عرضه میشن:D

Hellboy will be released on digital HD on July 9 and on 4K Ultra HD, Blu-ray, and DVD on July 23

ببین چقدر زمان اکرانشون بهم نزدیکه:D ولی بازهم هکرهای عزیز تو بعضی از موارد کوتاهی میکنن:D
بحث هکر نیست بحث عرضه نسخه فیزیکی هست

• Like
Reactions: mgs4

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
بحث هکر نیست بحث عرضه نسخه فیزیکی هست

اتفاقا بحث دوستان هکره.:D یه زمانی بود که نسخه دیجیتالی یه فیلم، با فاصله حدودا 1.5 تا 2 ماه (شایدم بیشتر:D) از انتشار زمان عرضه رسمی عرضه میشد و متاسفانه اون روزها دیگه تموم شده:|

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

تا جایی که من میدونم به خاطر سطح گستردگی اکران فیلم تو کشورهای مختلف هست

به هکر ها ربطی نداره، فیلم که قانونی ریلیز بشه (چه وب و چه فیزیکی) یک ساعت بعدش برای دانلود میاد

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
اتفاقا بحث دوستان هکره.:D یه زمانی بود که نسخه دیجیتالی یه فیلم، با فاصله حدودا 1.5 تا 2 ماه (شایدم بیشتر:D) از انتشار زمان عرضه رسمی عرضه میشد و متاسفانه اون روزها دیگه تموم شده:|
شما گفته بودی بلوری منم گفتم به هکر ها ربطی نداره

الانم شما میگی نسخه دیجیتالی

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
برا پنگوئن تو اینترنت اندی سرکیس رو دیدم که طرفدار خیلی مایل بودن بازیگرش باشه

ما که همین طور از اندی سرکیس با اون تون صدای خفنش خوشمون می یاد:D، چه برسه ببینم تو نقش خفن ترین شخصیت DC بازی کنه\m/

ولی خودمونیما، این مت ریوز جوکر رو هم اضافه کنه، احساس می کنم یکی از منابع الهامش سری بازی های Batman: Arkham میشه:D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,505
نام
سپهر
ما که همین طور از اندی سرکیس با اون تون صدای خفنش خوشمون می یاد:D، چه برسه ببینم تو نقش خفن ترین شخصیت DC بازی کنه\m/

ولی خودمونیما، این مت ریوز جوکر رو هم اضافه کنه، احساس می کنم یکی از منابع الهامش سری بازی های Batman: Arkham میشه:D

اگه می خوای فیلم درست و درمون از کامیک Arkham Asylum: The Serious House on Serious Earth ساخته بشه، قطعا کارگردانش باید دیوید لینچ یا همین نیکولاس وندینگ رفن که بتونه در فضاسازی Odd و استرنجی را مثل کامیکش به وجود بیاوره!

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
قطعا کارگردانش باید دیوید لینچ یا همین نیکولاس وندینگ رفن که بتونه در فضاسازی Odd و استرنجی را مثل کامیکش به وجود بیاوره!

not so fast my friend :D

دیوید لینچ خو اگر برگشت به صندلی کارگردانی بیا با هم در موردش حرف بزنیم سپهر جان:D ولی در مورد نیکولاس وندینگ رفن، به شدت دوست دارم یه عنوان کامیکی رو بسازه (مخصوصا براساس شخصیت های DC) و واقعا عاشق تمام فیلم های این مردک ام:D ولی از طرفی دیگر هم، انصافا به کار مت ریوز ایمان دارم و مطمئنم که عنوانی در خور شخصیت به معروفی و محبوبی بتمن رو میسازه.

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر