Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
این جور وقت‌ها همیشه برام سوال میشه که چرا یه کاری نمی‌کنن که اون رکورد شکسته بشه. :D درسته که کامل دست خودشون نیست، ولی میشه یه برنامه‌هایی ریخت که این اتفاق بیفته. نمی‌دونم قیمت بلیت توی فرنگ چنده و یه سرچی زدم، مثل اینکه میانگینش حدود 10 دلار هست، یعنی 5.7 میلیون نفر باید برن Avengers: Endgame رو ببینن تا رکورد Avatar شکسته بشه. یه بخشی از این تعداد که خب خودشون میرن در روزهای آینده و اختلاف کمتر میشه، ولی برای بخش دیگه هم من جای دیزنی بودم هر کاری می‌کردم تا این اتفاق بیفته، چون به هر حال کم چیزی نیست ثبت اسم فیلم به عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ. مثلاً بیانیه می‌دادم و یه جَو خفنی درست می‌کردم که «می‌خوایم به زودی جشن رکوردزنی رو بگیریم و اگر طرفدار اونجرز هستید، بشتابید!» :D این فیلم‌های کمیکی هم کم طرفدار ندارن و بعضی‌هاشون خیلی متعصب هستن و کافیه مثلاً 1 میلیون نفر از این متعصب‌ها برن هرکدوم چند تا بلیت بخرن و تمام! :D
کلاً برای ما که فرق خاصی نمی‌کنه کدوم فیلم رکورد بزنه و خودم هم با اینکه عاشق فیلم‌های مارول هستم، مشکلی با اول بودن Avatar ندارم و اتفاقاً جالبه که یه فیلم جدید (نه دنباله) اول هست، ولی یه جورایی حرص می‌خورم وقتی عددها رو می‌بینم که تا چه حد نزدیک هستن! یعنی اگه مثلاً اختلاف 300 میلیون بود برام مهم نبود، ولی 50 میلیون...
یه داستانی هست آریا این وسط که آواتار هم مال خود دیزنیه...اینا با 2 قسمت کردن پارت آخر حسابی گیشه رو دوشیدن(قسمت اول قرار بود آخری باشه و پایان این 10 سال و فاز اول کلی باهاش مانور تبلیغاتی دادن بعد گفتن نه یکی دیگم هست و آخرش اونجوری تموم شد ملت برن تو کف و وایسن واسه آخریش!) الانم ترکوندن و کلی روکورد زدن .از چند وقت دیگه دیزنی میخواد بره واسه تبلیغات آواتار 2 و اینکه یجورایی اون هایپ #D و سینماهای Imax قسمت اول پشتش نیست.پس چی بهتر از ادامه پرفروش ترین فیلم دنیا!؟ :D

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
به عنوان یه فن داستان اسباب بازی ها یه نسخه جدید فوق العاده است !
امیدوارم انقدری که میگن شماره 4 عالی باشه ؛
ولی :

پایان Toy Story 3 یکی از بهترین پایان های کل ِ تاریخ فیلم و انیمیشن بود .

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
Untitled.jpg
حاجیمون، کوئنتین تارانتینو در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرده است که اگر زمانی هوس کنم عنوانی جدید در سری Star Trek بسازم، مطمئنا فیلم را با درجه سنی R خواهم ساخت.:D

---------------------------------------------------------------------------------

1.jpg
لیست کامل ویلن های احتمالی فیلم بتمن به کارگردانی مت ریوز

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر