sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
من باب فروش کاپیتان مارول، این توییتا جالب بود!

View attachment 102862

و حتی این سایت!
https://boundingintocomics.com/2019...-at-captain-marvel-add-to-movies-controversy/
نظرتون چیه؟ به نظرم از دیزنی بعید نیست اینکار و خب خیلی توییت دیگه راجع بهش هست که ملت رفتن ببینن و با سینما های نیمه خالی مواجه شدن در صورتی که بلیط ها همه SOLD OUT شده بود.

این توییت هم به نظرم واقع بینانه ترین نظر راجع به این فیلمه :
View attachment 102864
آره، به نظر منم یه سری توئیت از آدمای ناشناخته حقیقت محضه و دیزنی آمار دروغی منتشر کرده و برای خودش بار مالیاتی مضاعف ایجاد کرده که یه وقت جماعت incelهای جهان موفق نشن
8-|

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
دوستان، فیلم‌های MCU همگی خوب می‌فروشند. بعضی‌ها مثل Black Panther، می‌ترکونند و بعضی‌های دیگه هم مثل Ant-Man، فروش قابل قبولی دارند. Captain Marvel اولین ابرقهرمانِ زنِ MCU هم هست که همین نکته باعث می‌شه انتظارات برای دیدنش بیشتر از قبل هم بشه (ناسلامتی 50 درصد جهان رو زنان تشکیل می‌دند؛ هرچند که 55 درصد بینندگان این فیلم رو مردان تشکیل دادند و فیلم‌های ابرقهرمانی همون‌طور که می‌دونید، نَرخیز تر هستند :D). Captain Marvel داره مطابق پیش‌بینی‌ها عمل می‌کنه. Wonder Woman بود که برخلاف پیش‌بینی‌ها عمل کرد و به یه فروش عالی در دنیای نیمه‌ زنده‌ی DCEU در اون زمان، رسید. به‌نظرم بهتره که بیخیال این تئوری‌های توطئه‌ی بی‌پایه و اساس بشیم \m/

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
یعنی اصلا این جو به راه افتاده در مقابل CM رو درک نمی‌کنم. دقیقا یه نفر درست توضیح بده چرا اینقدر این فیلم باید کوبیده شه بخاطر مسائل غیر فنی و غیرداستانی.
یعنی یه نفر ندیدم بیاد بگه فیلم مشکل داره به فلان دلیل منطقی که ادم خنده‌ش نگیره.

• Like
Reactions: saphire

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
یعنی اصلا این جو به راه افتاده در مقابل CM رو درک نمی‌کنم. دقیقا یه نفر درست توضیح بده چرا اینقدر این فیلم باید کوبیده شه بخاطر مسائل غیر فنی و غیرداستانی.
یعنی یه نفر ندیدم بیاد بگه فیلم مشکل داره به فلان دلیل منطقی که ادم خنده‌ش نگیره.
خوب به مارول بگو اینجا هم اکرانش کنه تا در باره خودش بحث کنیم :D فیلم در بهترین حالتش چیزی که ازش بر میاد ی فیلم متوسط تو دنیای مارول حالا همه اینا باعث شده اینجا حداقل بیشتر به فیلم هیت داشته باشیم تا مثلا بخوایم در مورد خود فیلم بحث کنیم

• Like
Reactions: Albis

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
درود! :)

من چند روز پیش تونستم Captain Marvel رو ببینم و بنظرم بر خلاف تصورم باهاش حال کردم :D البته من تقریبا سعی هم کرده بودم تریلر ها و اخبارشو دنبال نکنم تا کاملا برام تازگی داشته باشه ولی خب به نسبت بنظرم فیلم اوکی یی بود... فیلم بنظرم اصلا هم شعاری نبود :D شعار و تبلیغات و بحث خارج از اکرانش خیلی خیلی بیشتر از خود فیلمه :D
خود فیلم هم کم نقص نیست. مخصوصا از نظر داستانی و فیلمنامه که بنظرم پله ها از پتانسیلش عقبتر بود و یک سری پل هاییو هم برای مجموعه ی مارول خراب کرد بنظرم :D و جدای اینا خود کاراکتر کاپیتان مارول اصلا جذاب نیست :D به عنوان کسی که قراره رهبری MCU رو بعد از EndGame به عهده بگیره واقعا بنظرم باید بهتر و بیشتر بهش میپرداختن و یکم کاراکتر میدادن بهش :D

در کل فیلم ضعف هایی داره، ولی به عنوان سرگرمی بنظرم اوکی بود...

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
خوب به مارول بگو اینجا هم اکرانش کنه تا در باره خودش بحث کنیم :D فیلم در بهترین حالتش چیزی که ازش بر میاد ی فیلم متوسط تو دنیای مارول حالا همه اینا باعث شده اینجا حداقل بیشتر به فیلم هیت داشته باشیم تا مثلا بخوایم در مورد خود فیلم بحث کنیم
متوسط بودن فیلم رو نسبت به چی می‌سنجی؟ من دقیقا بحثم همینه که فیلم و ندیدی شما و دقیقا ۴ ۵ صفحه اخیر رو تلاش خیلی زیادی برای کوبیدنش کردی.
ریویو‌های فیلم که عموما خوب بودن. از کسایی که دیدن هم پرسیدم عمدتا راضی بودن. هیچ دلیلی نداره به یه فیلم رو به خاطر کوبیدن sjw ها هیت داشته باشی بدون دلیل واقعی.

• Like
Reactions: saphire and Destro

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
آره، به نظر منم یه سری توئیت از آدمای ناشناخته حقیقت محضه و دیزنی آمار دروغی منتشر کرده و برای خودش بار مالیاتی مضاعف ایجاد کرده که یه وقت جماعت incelهای جهان موفق نشن
8-|
من نگفتم اینا حقیقت محضه یا نیست فقط بازنشر دادم و گفتم همچین حرکتایی از استودیویی مثل دیزنی با توجه به سابقه درخشانش بعید نیست همین :))

قبل CM اینهمه کاراکتر و سوپرهیرو زن توی MCU بودن مثل واندا، بلک ویدو، Gamora و با اینکه هیچکدومشون فیلم مخصوص خودشونو نداشتن اما MCU فن ها عاشقشون بودن و هیچ کدومشون هیچ پیغام SJW یا فمنیستی مزخرفی نداشتن!
چیزی که باعث راه افتادن همین جوا میشه فورس کردن همین عقاید توی فیلمای نامربوطه هست. شما همین Incredibles 2 رو نگاه کن طبیعتا یه فیلم کودک هستش و به طور دیفالت برای رده سنی مخصوصی ساخته میشه بعد میان توش پیغام SJW میذارن که "Dont leave the world saving to men" یا خیلی موارد دیگه مثل Ralph Breaks the Internet و ...
MCU هم دقیقا همین شده. من با اصل کاپیتان مارول مشکلی ندارم همونطور که با واندر وومن مشکل نداشتم و به نظرم حتی بهترین فیلم dc بوده و هست اما مشکل با مفاهیم مزخرف فمنیستی پشت CM هست. حالا پس فردا بعید نیست توی Endgame دیالوگای مزخرف SJW گونه ببینیم یا حتی بدتر، CM بیاد به تنهایی تانوس رو شکست بده :))

بماند که سایتایی مثل RT میان ریویوو های منفیو پاک میکنن. از شخصیت و مصاحبه های بری لارسون هم که نگم بهتره.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,465
نام
Nightwing
اینجا با اختلاف یکی از ضعیفترین و بدترین تاپیک های بازی سنتر
همه توش پروردگار فیلمن ! اسکار اینجا میشه بول شت گلدن گولوب میشه پفک
یکی از آزادی مواد تو یه جای دیگه ناراحته یکی از زن بدش میاد اینجا ناله میکنه:D بهمونم میگن جهان سوم به همه برمیخوره! کلا ۲ دقیقه تریلر میاد جوری با خاک یکسان میشه که انگار ۵ بار فیلم و کامل دیده:D
اول فکر میکردم فقط تاپیک فوتبال اینطوریه اینجارو دیدم به تاپیک فوتبال خیلی امیدوار شدم:D

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
اینجا با اختلاف یکی از ضعیفترین و بدترین تاپیک های بازی سنتر
همه توش پروردگار فیلمن ! اسکار اینجا میشه بول شت گلدن گولوب میشه پفک
یکی از آزادی مواد تو یه جای دیگه ناراحته یکی از زن بدش میاد اینجا ناله میکنه:D بهمونم میگن جهان سوم به همه برمیخوره! کلا ۲ دقیقه تریلر میاد جوری با خاک یکسان میشه که انگار ۵ بار فیلم و کامل دیده:D
اول فکر میکردم فقط تاپیک فوتبال اینطوریه اینجارو دیدم به تاپیک فوتبال خیلی امیدوار شدم:D
واقعا فکر میکنی فقط توی مملکت ما اینجوریه؟
بیشتر این بحث ها و کوبیدن ها و یا طرفداری کردن ها بر اساس شناخت و داده های قبلی کاربراس
طرف حالا به هر دلیلی مثل رفتارهای قبلی یه شرکت یه بازیگر یا کارگردان یا ...... یه دیدگاهی نسبت به ماجرا داره و حالا هم بر اساس همون داره بحث میکنه و چیز چندان عجیبی نیست
اینجور هم نیست که کلا همه رو باد هوا حرف بزنن٬ خیلی ها نظرات کسانی که این ور یا اون ور درباره موضوع اگاهی دارن و نظری میدن رو میخونن و بر اساس اون ها نظر میدن٬ اینجور نیست که تمام شناخت کاربر از مثلا یه فیلم یه تریلر باشه
نمیتونیم بگیم شما یه کلمه حرف نزن چون خودت ندیدی
با این منطق کسانی که طرفداری هم میکنن نباید نظری بدن چون اونها هم هنوز ندیدن خوب و بد قضیه رو

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
از صبح تا حالا JK Rowling داره تو توئیتر ترند میشه اسمش رو سرچ کنید تا بفهمید واسه چی داره ترند میشه :)) برید داخل توئیتر تا بفهمید ملت چه جوری بهش واکنش نشون دادن :))
خوشم اومد از خودش یه دلقک ساخته. احمق نفهم. خیلی سخته بخوای گند بزنی به شاهکارت و رولینگ با موفقیت این کارو انجام داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر