Quantum Theory | Xbox360

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
درود . سرچ کردم دیدم تاپیک این بازی نیست گفتم بزنم !:biggrin1:

نام:Quantum Theory
ناشر:Tecmo
سازنده : Team Tachyon
پلتفرم : PS3 , Xbox 360
سبک: TPS
رده بندی سنی: M
تاریخ عرضه: TBA

با تشکر از
619 .

مدير Team Tachyon ( يكي از زيز مجموعه هاي Tecmo ) , و تهيه كننده بازي هايي همچون Fatal Frame و Rygar در حال كار كردن بر روي Quantum Theory بازي انحصاري جديد PS3 است.

وي طي مصاحبه با Gamasutra اعلام كرد Quantum Theory از همان تكنولوژي Ninja Gaiden Sigma استفاده مي كند. وي مي گويد : " Team Ninja قبل از اين , بازي Ninja Gaiden Sigma براي PS3 عرضه كرده است. ما در داخل Tecmo به تبادل اطلاعات و دانش هامون مي پرداختيم و ما مي دانيم انها از چه تكنولوژي استفاده كرده اند"

Quantum Theory قرار است در سال 2009 عرضه شود. اين بازي بسيار شبيه Gears of War است , چيزي كه خود Keisuke Kikuchi هم ان را قبول دارد. وي ادامه ميدهد:" ما فكر مي كنيم با Quantum Theory مي تواينم وارد مرحله بعدي بشويم. اين گونه به نظر نميرسد كه ما دوباره از صفر شروع كرده باشيم. مطمئنا وجود تيمي كه قبلا براي PS3 بازي ساخته به نفع ما خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خدایش نباید اینقدر بازی رو یکی بسازند!ولی برای طرفداران GOW خوبه- یک پیش غذا یا دسر حساب میشه:D

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
اینقدر منتظر موندیم سازنده زمان انتشار رو تابستون امسال اعلام کرد:((

در حالی که قرار بود سال 2009 عرضه بشه:evil:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یک افتضاح به تمام معنا. تریلر رو منم دیدم . فقط یک کلمه به ذهنم رسید. فاجعه!!!!!!!!!!
یعنی تنم کهیر میزد وقتی تریلرش رو میدیدم ! من نمیدونم چه فکری کردن برای ساختن این بازی ... آخه دیگه انقدر تقلیدی ؟! تمام انیمیشن ها ، شکل و شمایل کرکتر و دشمنا و ... همه کپی خالص از GeOW بود ! بعد ملت به Dante's Inferno گیر میدن ...

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
همین که اسم بازیو دیدم ( نظریه کوانتومی ) با کله اومدم ببینم با چه بازی توپی روبرو هستم! :wow:

اما من قبل از دیدن هر تصویر یا تریلری نام سازنده و ناشرو که دیدم ناامید شدم ( چون ژاپنی ها اصلا توی خط بازیهای تخیلی که با علم توجیه بشن نه جادو جمبل و شفتالو و آلبالو نیستند! :lol: )

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
بابا اینا مرض که نداشتن تا تابستون عقب انداختن تاریخ انتشار رو داشتن؟ تریلر هایی که شما دیدن واسه چند ماهه پیشه واسه همین عقب انداختن تا تغییر توش ایجاد کنن
من به این بازی ایمان دارم :biggrin1:

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
بابا اینا مرض که نداشتن تا تابستون عقب انداختن تاریخ انتشار رو داشتن؟ تریلر هایی که شما دیدن واسه چند ماهه پیشه واسه همین عقب انداختن تا تغییر توش ایجاد کنن
ولی به نظر من انچنان موفق نخواهد شد و البته انچنان هم نخواهد فروخت
یکبازی سراسر تقلید با گرافیکی مضخرف

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
آره منم از عکساش فکر میکنم بازی قشنگی باشه. حالا یکمم اگه تقلیدی باشه چطور میشه؟؟؟!!! من که تریلر رو ندیدم ولی منم امیدوارم. از اسمش هم خوشم اومد! "نظریه ی کوانتومی":laughing:
حالا کم بازی تقلیدی داریم که گیر دادین به این بدبخت!:laughing:
دانته که کلش تقلید بود از 3-4 تا بازی این همه تعریف تمجید ازش شد حالا این که هنوز نیومده:eek:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آره منم از عکساش فکر میکنم بازی قشنگی باشه. حالا یکمم اگه تقلیدی باشه چطور میشه؟؟؟!!! من که تریلر رو ندیدم ولی منم امیدوارم. از اسمش هم خوشم اومد! "نظریه ی کوانتومی":laughing:
حالا کم بازی تقلیدی داریم که گیر دادین به این بدبخت!:laughing:
دانته که کلش تقلید بود از 3-4 تا بازی این همه تعریف تمجید ازش شد حالا این که هنوز نیومده:eek:
ببخشید ولی DI بازی یه چیزایی داشت . این هیچی نداره ! سر تا پاش کپی GeOW هست . شما که تریلر رو ندیدی نگو که مگه چی میشه . حالت بهم میخوره . انقدر که افتضاحه بازی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر