دانلود بازی های Dreamcast

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
ببخشید این چند روز زیاد نمیرسم بیام نت
خب شما اول باید visual c++ و directX 9 مطابق با ویندوز 32 یا 64 بیتی تون رو حتما نصب کنید. directx 9 باید تاریخ ورژنش از مارس 2009 به اینطرف باشه
بعدش همونطوری که دوستمون احمد آقا توی آموزش ذکر کردن پلاگین هارو انتخاب میکنید. میتونید بجای پلاگین جوی استیک از اولین پلاگین استفاده کنید (none نه ها!)
بعد از مسیر option>maple>port A>config keys for player1 کلید های کیبورد رو براش تعریف کنید. بهمین راحتی

اینم آموزش تصویری از یوتیوب
(Best Tutorial)How to Install Sega Dreamcast Emulator(NullDC) - YouTube

arash8292

کاربر سایت
Dec 11, 2012
27
نام
arash

با تشکر از آقای رضای گل
همین ورژنی که آقا رضا گذاشتند با اینکه قدیمی هستش اما بسیار کاربردیه و حتی گیم پد رو کامل ساپورت می کنه. به احتمال زیاد مشکل این دوستمون با همین ورژن حل میشه.

آقای highlight ازتون ممنونم موفق شدم با ورژن بتاش وارد شم وبازی کنم
---------- نوشته در 09:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:28 AM ارسال شده بود ----------

ببخشید این چند روز زیاد نمیرسم بیام نت
خب شما اول باید visual c++ و directX 9 مطابق با ویندوز 32 یا 64 بیتی تون رو حتما نصب کنید. directx 9 باید تاریخ ورژنش از مارس 2009 به اینطرف باشه
بعدش همونطوری که دوستمون احمد آقا توی آموزش ذکر کردن پلاگین هارو انتخاب میکنید. میتونید بجای پلاگین جوی استیک از اولین پلاگین استفاده کنید (none نه ها!)
بعد از مسیر option>maple>port A>config keys for player1 کلید های کیبورد رو براش تعریف کنید. بهمین راحتی

اینم آموزش تصویری از یوتیوب
(Best Tutorial)How to Install Sega Dreamcast Emulator(NullDC) - YouTube

آقا رضا ازتون ممنونم موفق شدم با ورژن بتاش وارد شم وبازی کنم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alisantori

prof saral

کاربر سایت
Jan 13, 2013
10
نام
سارال
رضا جان کنبع تغذیه تری دی او ضعیفتر از گردش سکتور های هارد دیسک پاراله در نهایت با یه هارد 10 گیگ به پایین ( حتما پارالل ساتا و ای ذی ای نمیاد ) میتونه زازگار باشه خواستی اونم بهتون اگه خواستین اموزش میدم ولی پیدا کردن هاردش کمی سخته
من رو یه پروژه دارم کار میکنم که بصورت نرم افزاری بتونه کپی خور بشه تا 70 درصد هم موفق شدم بزوذی سعی میکنین چیپ مود رو از سالترن حذف کنید دیروز پشت شهرداری یه وی یو رو 2 میلیون قیمت گذاشتن با هز انچه دارید بسازید بچه ها امروز دلار دوباره رسید به مرز 4000

میتونم بگم فقط کارتون درست وحرف نداره بی صبرانه منتظر نتیجه کارم منم خسته شدم از بس دنبال بازی ارجینال گشتم واسه ساترن.. خسته نباشید فقط همینو می تونم بگم

• Like

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
میتونم بگم فقط کارتون درست وحرف نداره بی صبرانه منتظر نتیجه کارم منم خسته شدم از بس دنبال بازی ارجینال گشتم واسه ساترن.. خسته نباشید فقط همینو می تونم بگم
ممنون دوست گلم دوستانی که ساترن شکلاتی دارن لطفا بندازنش دور چون نه ایسی میخوره نه روش هک سکیورتی رینگ روش عمل میکنه دوستانی که ساترن جی یا سفید دارن و ایسی هم ندارن لطف کنن خبر بدن من بازی رزیدنت اویل 1 رو براشون بفرستم که ایشالله اگه رو دستگاهشون جواب داد بریم سراغ دستگاه سیاه و بازی های دیگه

• Like

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
ممنون دوست گلم دوستانی که ساترن شکلاتی دارن لطفا بندازنش دور چون نه ایسی میخوره نه روش هک سکیورتی رینگ روش عمل میکنه دوستانی که ساترن جی یا سفید دارن و ایسی هم ندارن لطف کنن خبر بدن من بازی رزیدنت اویل 1 رو براشون بفرستم که ایشالله اگه رو دستگاهشون جواب داد بریم سراغ دستگاه سیاه و بازی های دیگه

حمید رضا واقعا خسته نباشی. به نتیجه رسیدین ان شاا...؟
ممکنه مختصر بگی هکی که انجام دادین بر چه اساسیه و چجوری باهاش بازی رو اجرا کنیم

• Like

ak343522

کاربر سایت
Sep 21, 2010
53
نام
امیر
با سلام و خسته نباشید
آقا من یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی بازی ورونیکا رو با chankast بازی می کنم بعد از گذشت از اولین در (هر جای بازی) بازی بیصدا میشه
وقتی هم که میخوام با nulldc (چه ورژن قدیم چه جدید) صفحه به صورت cd صوتی میاد
دیگه دارم خسته میشم
شما بگید چکار کتم
با تشکر

• Like

mohsen_csharp

کاربر سایت
Feb 25, 2012
30
سلام برادر. می دونم این تایپیک خیلی خیلی قدیمی و مال سال ها پیش هست ولی الان که چند روش واسه اجرای بازی های رایتی وجود داره مانند سی دی قفل شکن و اکشن ریپلی و آیسی کپی های جدید. حالا بازهم میگید که ساترن شکلاتی رو بندازن دور؟

• Like

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
mmnu_dc_2674.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر