Behind The Rain : Heavy Rain Spoil Topic

GTA 4

کاربر سایت
May 7, 2009
230
نام
دانیال
پاهام خشک شد که اینقدر تو این اداره پلیس چرخیدم باید چکار کنم

اول میری اتاقه بازجویی بعدش میری اتاقه رو به روش لباس میاری میدی به ایتان بعد میری کلید دستبندو از رو میزه همکارت ور میداری فراریش میدی (البته اگه اینجا باشی :D )

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
سلام من چی کار کنم که اخر بازی ایثن توسط پلیس ها کشته نشه ؟؟؟
الان اسپویلر هم چیز خوبیه:d
کاری نداره که ، کافیه مدیسن رو زنده نگهداری ، آدرس شاون رو باش پیدا کنی(از خونه اسکات) بعد سوار موتور شی بری اونجا که شاون هستش ، بعد وقتی میخوای بری پیش شاون و اتان پلیس جلوت رو میگیره باید درست حرکات رو انجام بدی و از دستشون فرار کنی و بری پیش ایثن و شاون بقیش رو هم اسپویل نمیکنم خودت ببینی قشنگ تره;)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
چجوری ایثن رو تو زندان نگه دارم ؟
خوب اونجا که پلیسا میان تو هتل تا بگرینت کاری نکن تا دستگیرت کنن بعد تا ته بازی همونجا میمونه
آخرش خیلی باحاله اگه با مدیسون بری شان رو نجات بدی
زنمون سکانس آخر میاد دست در دستان شان تو زندان و آزادمون میکنه:d

• Like
Reactions: Noirique

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
خوب اونجا که پلیسا میان تو هتل تا بگرینت کاری نکن تا دستگیرت کنن بعد تا ته بازی همونجا میمونه
آخرش خیلی باحاله اگه با مدیسون بری شان رو نجات بدی
زنمون سکانس آخر میاد دست در دستان شان تو زندان و آزادمون میکنه:d

این کار رو کردم ولی جواب نداد !
فکر کنم تو یکبار اون جایی که انگشتتو قطع می کنی دستگیر شده بودی !

ویرایش :

این رو هم امتحان کردم ! باز همون اتفاق تکرار میشه !

آخرین ویرایش:

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
این کار رو کردم ولی جواب نداد !
فکر کنم تو یکبار اون جایی که انگشتتو قطع می کنی دستگیر شده بودی !

ویرایش :

این رو هم امتحان کردم ! باز همون اتفاق تکرار میشه !
نیگا کن دو بار اتان میتونه بیفته زندان:
1.جایی که با مدیسون هستی بعد از قطع کردن انگشت که میتونی بری تو ایستگاه و با مترو فرار کنی یا اصلا گیر پلیس بیفتی
اینجا بعدش کمترل نورمن بهت داده میشه تا بتونی فرار کنی
2.توی هتل که بازم در کنار مدسون هستی و اونجاس که یه دفعه پلیس میریزه تو هتل که کنترل مدیسون رو بهت میده که شماره اتاق اتان رو بزنی و بهش بگی پلیسا دارن میان
اگه میخوای اتان بیفته زندان اینجا شماره اشتباه رو بزن و بعد توی صحنه های qte دکمه ها رو اشتباه بزن تا پلیسا بگیرنت
اینجا دیگه میفتی زندان تا آخر بازی
اووووووووووه امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185
خیلی دیره واسه سوال کردن در مورد داستان بازی !!؟ :d
می خواستم بدونم وقتی اسکات خودش قاتل بود . پس چه دلیلی داشت که اینقدر تحقیقات گسترده واسه پیدا کردن قاتل بکنه ؟ فرض می کنیم یه سری از عمل هاش برای این بود که مدارکی که از خودش به جا مونده رو از بین ببره ولی قضیه کلرمن چی بود ؟ اون بابایی که سر قبر جان گل اورد بعد هم تو خونه اسکات اومدن و انداختنش تو اب و ... کی بود و با اون چیکار داشت اسکات ؟ یا اون پیرمرده رو توی اون وضعیت و در حالی که دو قدم اونطرف تر لورن حضور داره ، بکشه !! کسی می تونه یه توضیح در مورد این نکات بده ؟

ممنون

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
می‌شه یکی‌ به من بگه که مدیسون از کجا شلبی رو میشناخت؟ آخه هیچ جا در بازی رابطهٔ بین اینها نبود؟

منظورتون آخرای بازیه ؟
اگر یادتون باشه با مدیسون رفتیم پیش مادر اسکات یا همون Ann Sheppard . اون اسم اسکات رو به مدیسون گفت !

خیلی دیره واسه سوال کردن در مورد داستان بازی !!؟ :d
می خواستم بدونم وقتی اسکات خودش قاتل بود . پس چه دلیلی داشت که اینقدر تحقیقات گسترده واسه پیدا کردن قاتل بکنه ؟ فرض می کنیم یه سری از عمل هاش برای این بود که مدارکی که از خودش به جا مونده رو از بین ببره ولی قضیه کلرمن چی بود ؟ اون بابایی که سر قبر جان گل اورد بعد هم تو خونه اسکات اومدن و انداختنش تو اب و ... کی بود و با اون چیکار داشت اسکات ؟ یا اون پیرمرده رو توی اون وضعیت و در حالی که دو قدم اونطرف تر لورن حضور داره ، بکشه !! کسی می تونه یه توضیح در مورد این نکات بده ؟

ممنون

تمام این موارد به خاطر جمع کردن همون مدارک بود ، دلیل تمام این جنایت ها پیدا کردن یک پدری بود که برای نجات پسرش ، حاضر باشه هر کاری بکنه ! و اسکات بالاخره این شخص رو پیدا کرد ! :)
اون شخصی هم که اسکات و لورن رو انداخت تو دریاچه ، پدر همون پسری بود که با اسکات و لورن رفتیم خونشون و با نگهباناش دعوامون شد ، همون پسری که خودش رو جای The Origami Killer جا میزد !

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185

اون شخصی هم که اسکات و لورن رو انداخت تو دریاچه ، پدر همون پسری بود که با اسکات و لورن رفتیم خونشون و با نگهباناش دعوامون شد ، همون پسری که خودش رو جای The Origami Killer جا میزد !
ولی :
اسکات که می دونست خودش اوریگامی کیلر هست . پس چه اصراری داشت که بره دنبال Gordi و اون درد سر ها رو بکشه !!؟ بعد هم پدرش چرا اسکات و لورن رو انداخت تو اب و می خواست بکشتشون . من این تیکه داستان که مربوط به Gordi و پدرش می شد رو خوب متوجه نشدم . اگه می شه کلشو توضیح بدید .

ممنون

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
ولی :
اسکات که می دونست خودش اوریگامی کیلر هست . پس چه اصراری داشت که بره دنبال Gordi و اون درد سر ها رو بکشه !!؟ بعد هم پدرش چرا اسکات و لورن رو انداخت تو اب و می خواست بکشتشون . من این تیکه داستان که مربوط به Gordi و پدرش می شد رو خوب متوجه نشدم . اگه می شه کلشو توضیح بدید .

ممنون

خوب اسکات خودش رو یک کارآگاه خصوصی معرفی کرده بود و برای اینکه بقیه باور کنند باید یک کارهایی می کرد یا نه ؟
چون پدر Gordi فکر می کرد که اسکات یک کارآگاهه و ممکنه برای پسرش دردسر درست کنه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر