درخواست راهنمایی جامع در مورد راه اندازی کامل یک گیم نت

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
ببینید دوستان من هم نظرم رو با اجازه بگم
به نظر من هم گیم نت PC نزنید.چرا؟چون واقعا ارزش نداره اصلا ارزش نداره دلیل هم میارم شما باید یه سیستم بخری کم کم 800 هزار تومن اگه 10 تا بخری میشه 8 میلیون تومن.بازی ها هم که روز به روز ماشا الله زیاد میشند و گرافیک های PC هم پیشرفت میکنه و حالا بماند بازی هایی که اصلا مجوز نمیدند برای گیم نت.
الان راحت ترین کار یه گیم نت X360 هست.اگه میتونید 8 تا X360 بگیرید و ارکید هم باشه یه هارد 120 هم میندازید روشون و JTAG میکنید دیگه نیازی نیست تند تند بازی بزارید داخل دستگاه.بابت هر x360 هم 2 تا صندلی بزارید(برای شروع صندلی بزارید تا هزینه هاتون زیاد نشه)
و 8 تا هم LCD 32 اینچ بگیرید
به نظرم خیلی سودش بیشتر از کلوپ هستش.توی کلوپ شما باید کلی سر و کله بزنید هر از گاهی ویندوز رو عوض کنید نمیدونم کیس ها وردارید چسب بزنید که درایو رو از بین نبرند و ....
گیم نت افلاین برا شروع بزنید بهتره نزدیک به یک سال شما گیم نت افلاین بزن بعد ببین چقدر پول دراوردی چقدر سود کردی چقدر خرج کردی بعدش ببین ارزش داره انلاین راه بندازی یا نه.انلاین راه بندازی باید حساب یپول اینترنت پر سرعت بدی که چند تا دستگاه رو خوب ساپورت کنه که خیلی سخت و هزینه بر هست مگر اینکه واقعا سرمایه درشتی رو بزاری توی اینکار.بماند پول ماکروسافت پوینت و گلد و ....؟ بن هم که بشی اونوقت چی میکنی؟افلاین میشه دستگاهات

در مورد دوست دیگمون حتما که نباید X360 نو مدل اسلیم بخری.برای شروع چند تا ارکید دست دوم بخر یه تر و تمیزش کن درایوشون رو چک کن تا بعد یک سال ببینی وضعت خوب راه بیوفته و بعد دستگاه اضافه کنی

برای شروع دوست عزیزمون میگند چقدر خرج و اینا داره.شما اگه واقعا سرمایه زیادی میخوای بزاری توی این کار برو 12 تا x360 بگیر و یه مغازه بزرگ رو اجاره کن مبل بزار و 30 تا هم دسته بگیر.که به نظرم بیاید با دستگاه کار کرده کار کنید مثلا دستگاه های قدیمی بخرید برای شروع و از صندلی استفاده کنید.
چیز های خوب راستش رو بخوای نیست.من کار نکردم اما دیدم که یارو بدبخت سر و کله میزنه وحشتناک.گیم نت PC که واقعا دیوانه کننده هست.گیم نت x360 یه لحظه دسته میوفته زمین قلب صاحل گیم نت میاد تو چشم هاش و چند بار سکته میکنه.دسته رو در روز 10 نفر دستشون میگیرند و کلی کثیف و لکه میشه و دکمه ها پاره میشه و ....

دوست عزیز من به هیچ وجه بلای کافی نت.گیم نت راه ننداز مگه اینکه صدای هیچ جوره به پایین نیاد و پله خورش هم بیرون از مغازه باشه چون هرکی میره گیم نت تکی نمیره معمولا چند نفری میرند و هی در مغازه باز و بسته میشه اعصاب کسایی که پای اینترنت هستند خورد میشه و بدتر کافی نت هم از دستت میره

بگردید توی شهرتون ببینید که کجا فضاش خوبه از نظر رفت و امد از نظر دانش اموزان دبستان و دبیرستان و ... ببینید کجا گیم نت نداره یا اگه داره درست حسابی نیست و محیطش اشغاله.بعدش شما یه گم نت بزنید

اقا امید به نظرم گیم نت X360 بزن بعدش بهش دستگاه و PS3 اضافه کن.2 میلیون؟والا الان دستگاه ارکید 300 کم کم هست به نظرم ببین میتونی 3 تومن جور کنی؟حالا هزینه های تلویزیون و کولرگازی(ایشا الله سیگار نکشند) بماند.
راحت برید چند تا گیم نت شلوغ ببینید که چه چیزهای خوبی دارند که مشتری رو جذب میکنه و چه چیزهایی هستکه باعث میشه مشتری توی مغازه ناراحت باشه اذیت بشه.

ps3 که بهتر هست جای ایکس باکس ! کپی خورم که شده...10 تا ps3 با قابلیت شبکه شدن...بهتر نیست ؟

l3al3ak

کاربر سایت
Feb 18, 2013
114
با سلام خدمت دوستان
یکی از دوستان بنده قصد راه اندازی گیم کلوپ داره
خودش که چیزی از کنسول سرش نمیشه
من هم مثل اون

لطفا دوستانی که اطلاع کافی دارند به این سوالات جواب بدن

ابتدا عرض کنم که قرار نیست کنسولها آنلاین بشن
1 . پی اس تری واسه گیم کلوپ بهتر جواب میده یا ایکس باکس؟
2 . کدوم یکی رو میشه برای ساعات متوالی (10-12 ساعت مثلا) استفاده کرد بدون نگرانی از خرابی و این چیزها ؟
3 . تعداد گیمهای قابل شبکه کردن به قدری هست که راه اندازی شبکه توجیه پذیر باشه ؟ واسه هر دو کنسول
4 . گیمهای 360 میبینم که به وفور تو همین انجمن به صورت کپی به فروش میرسه . گیمهای پی اس تری هم مثل 360 به صورت کپی موجود هستند ؟
5 . تایم اینا رو چجوری محاسبه میکنند تو گیم کلوپها ؟ واسه pc برنامه مخصوص این کار وجود داره . کنسول رو چجوری تایم میندازن ؟ رو کاغذ که فکر نکنم جواب بده !
6 . از نظر خرابی دسته قابل توجیه هست اینکار ؟ شنیدم میشه توسط تبدیل دسته پی اس تری رو واسه 360 هم استفاده کرد و همچنین دسته پی اس 2 رو واسه پی اس تری . میشه دسته پی اس 2 رو واسه ایکس باکس هم استفاده کرد ؟ لطفا واسه معضل دسته هرراهکاری میدونید بگید
7 . از بین مدلهای مختلف این دو کنسول از نظر سخت افزاری و کرک و این چیزها کدوما پیشنهاد میشه واسه اینکار (کنسول دست دوم هم باشه مشکلی نیست) ؟

لطفا دوستان هر نکته به درد بخور دیگه ای که به ذهنشون میرسه دریغ نکنند
ممنون

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
سلام دوستان.

آقا منم يه مغازه برام رديف شده ، ميخوام گيم نت كنسول بزنم.
يكمي هم سرمايه دارم.
6 تا كنسول ميخوام بگيرم، 3تا اين 3 تا اون .

فقط چندتا سوال ذهنمو درگير كرده
1- آيا مجوز لازمه؟ اصن همچين مجوزي هست؟ يه وقت نيان بگيرن ببرنمون آبرو مون بره :d
2- ساعتي چند بگيرم؟
3- ليست براي بازي ها لازمه؟ من حدودا 10-12 سالي هست كلوپ نرفتم قديما ليست ميزدن در و ديوار :d
4- براي شبكه كردن و لن چه لوازمي نياز هست؟

ممنون

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سلام دوستان.

آقا منم يه مغازه برام رديف شده ، ميخوام گيم نت كنسول بزنم.
يكمي هم سرمايه دارم.
6 تا كنسول ميخوام بگيرم، 3تا اين 3 تا اون .

فقط چندتا سوال ذهنمو درگير كرده
1- آيا مجوز لازمه؟ اصن همچين مجوزي هست؟ يه وقت نيان بگيرن ببرنمون آبرو مون بره :d
2- ساعتي چند بگيرم؟
3- ليست براي بازي ها لازمه؟ من حدودا 10-12 سالي هست كلوپ نرفتم قديما ليست ميزدن در و ديوار :d
4- براي شبكه كردن و لن چه لوازمي نياز هست؟

ممنون

وقت بدی خودم کمکت می کنم اوس مهدی :D

پ.ن : sixpack لازمه :D شاگرد هم خواستی خودم 9کرتم !

l3al3ak

کاربر سایت
Feb 18, 2013
114
سلام
دوستان واسه گیم نت چه گیمهایی بیشتر استفاده میشن ؟
واسه پلی استیشن و ایکس باکس

البته خودم هم بازی خواهم کرد
پس بازیهای باخال هم معرفی کنید :D

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
سلام دوستان
سوال من در مورد گیم کلوب هستش
میخام چند تا ps3 و xbob بزارم تو یه مغازه و شروع کنم به کار کردن
اما سوال اصلیم اینه که این کار مجوز میخاد ؟؟؟؟ یا نه؟؟
و این که اگه مجوز نگیرم چی میشه

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
سلام
دوستان واسه گیم نت چه گیمهایی بیشتر استفاده میشن ؟
واسه پلی استیشن و ایکس باکس

البته خودم هم بازی خواهم کرد
پس بازیهای باخال هم معرفی کنید :D
برای شبکه کردن کنسول ps3 یا 360 فقط و فقط سری COD و دیگر هیچ....................

سلام دوستان
سوال من در مورد گیم کلوب هستش
میخام چند تا ps3 و xbob بزارم تو یه مغازه و شروع کنم به کار کردن
اما سوال اصلیم اینه که این کار مجوز میخاد ؟؟؟؟ یا نه؟؟
و این که اگه مجوز نگیرم چی میشه
آره عزیز مجوز که صددرصد میخاد
اگه نگیری وقتی دیدنش دوسه تا اخطار که بیا بگی جواز رو اگه نرفتی مرتبه سوم پلمپ
تو شهر ما که اینطوریه بعدم به نظرم بعد از اخطار اول یا دوم کمو کسری برو دنبال کاراش و این پروسه گرفتن جواز دو سالی طول میکشه و بعد خاستی ادامه بدی بگیر نخاستی که هیچ تعطیل کن برو دنبال زندگیت

l3al3ak

کاربر سایت
Feb 18, 2013
114
دوستان واسه گیم کلوپ چه گیمهایی مجازه ؟
فکر کنم از بین صدها گیم تعداد گیمهای مجاز اونقدی کم هست که شمردنشون آسون تر از شمردن گیمهای غیرمجاز باشه !!!
همه چی غیرمجازه . البته طبق شنیده هام
تکن و کومبات و جی تی ای و بتلفیلد و قاد آو وار و . . . .

کنسولها هم ایکس باکس و ps3 هستند
اگه اماکن بیاد ببینه تو کلوپ گیمهای غیزمجاز (به زعم خودشون) بازی میشن عکس العملشون چیه ؟

id_nabood

کاربر سایت
Jul 7, 2008
84
نام
امید
دوستان...با شرایط فعلی به نظرتون باز کردن یه گیم نت xbox چقدر هرینه داره؟

آیا ارزش داره صبر کنم تا نسل جدید بیاد و شروع کنم یا نه؟

آیا با سرمایه حدود 20 میلیون میشه کاری کرد؟!

مرسی

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان...با شرایط فعلی به نظرتون باز کردن یه گیم نت xbox چقدر هرینه داره؟

آیا ارزش داره صبر کنم تا نسل جدید بیاد و شروع کنم یا نه؟

آیا با سرمایه حدود 20 میلیون میشه کاری کرد؟!

مرسی

اين شكل از گيم نت ها تنها وقتي پيشنهاد ميشه كه شما pc رو هم در كنارش داشته باشي چون امروزه تب واركرافت همه رو گرفته

S.brother

کاربر سایت
Nov 28, 2014
5
نام
S@dr@_ Z.P
سلام دوستان عزیز

دوستان من تا به حال بازی زیاد کردم ولی در گیم نت تا به حال بازی نکردم و حالا قصد ایجاد یک گیم نت به قصد درامد و سود دهی هستم.صد البته علاقه و میل به این کار در من شدیدا زیاد هست یعنی خسته نمیشم.

حالا میخوام یک سری سوال بکنم و ممنون میشم از همه دوستان مخصوصا اونایی که واقعا با گیم نت و بازی تحت شبکه سر و کار داشتن که به سوالاتم پاسخ بدن تا بتونیم اینکارو بکنیم.

1 - ابتدا جواز لازمه...برای گرفتن جواز چقدر باید بدوم دنبال وزارت ارشاد و چقدر خرج داره؟

2 - سیستم ها حدود چه قیمتی باید خریداری بشه و حداقل چه تعداد سیستم بخرم؟

3 - آیا ارزش داره که از بازی هایی آنلاین در گیم نت استفاده کنیم ؟

4 - با 8 یا 10 سیستم در ماه در شرایط استاندارد یعنی راه افتاده باشی و نرمال باشه کاسبی حدودا چقدر میشه در ماه سود دهی کرد؟ لطفا دقیق اینو بگید...ذهنی نگید چون میخوام سرمایه بذارم.

5 - بازی های اصل کاری چیا هستن؟ باید چه بازی هایی داشته باشم؟

6 - گیم نت باید در چه محیطی باشه؟ نزدیک دانشگاه ؟ دبیرستان؟ کجا؟

7 - شما فکر میکنید سیستم ها و کلا همه چیزش چقدر خرج بر میداره؟ به غیر از رهن و اجاره مغازه.

8 - به نظر شما کار سختی هستش یا فقط به یک مدیریت خوب و کار امد احتیاج داره؟

ممنون میشم اگر لینک توضیحات خاصی داشتید برام بذارید.توضیحات در مورد سوالاتم هم ممنون میشم.

اگه سوال دیگه ای هم هست که من نکردم ممنون میشم شما راهنماییم کنید تا بلکه گیم نتی با تمام امکانات راه اندازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر