درخواست راهنمایی جامع در مورد راه اندازی کامل یک گیم نت

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
سلام..
من کافی نت دارم میخوام طبقه بالای مغازم رو گيم نت بزنم ..به نظرتون چيزه جالبی از آب دار مياد؟
5 تا xbox360 بزارم 3 تام ps3..
کلاً چون کافی نت محيطش کاملاً آرومه میخوام بدونم میشه در کنار اين کار گيم نت زد؟

potter_plasma

کاربر سایت
Jan 22, 2008
17
لطفا اگه ممکنه میتونید یه قیمت برای گرفتن پی سی و همینطور لوازم جانبیش (مثل میز و صندلی و غیره به من بدید)

من اگه بخوام 10 تا پی سی بگیرم باید چقد هزینه کنم (اگه ممکنه قیمت سیستم ها رو جدا بگید)

همینطور اگه طرح توجیهی برای گیم نت دارید ممنون میشم بزارید

potter_plasma

کاربر سایت
Jan 22, 2008
17
از دوستان عزیز کسی نیست کمک کنه؟

درخواست : آموزش و لوازم لازم برای گیم نت
لطفا یکی از دوستان که به این مسئله اشراف دارند در مورد هزینه لازم و لوازم مورد نیاز برای راه اندازی گیم نت با 10 کامپیوتر شبکه شده توضیح بدهد خیلی میتونه مفید باشه

من کلا از صفر تاصد این کار رو خواستم

مثلا کامپیوتری که مناسب این کار باشه چقدر هزینه داره؟

آیا باید کامپیوتر ها یکسان باشه یا مهم نیست ؟

در مورد بازیهای این کار

درمورد دسته های بازی

درمورد این که کامپیوتر های این کار نیاز به کدوم قطعات دارند و شاید هم ندارند

درمورد چگونگی محاسبه تایم در مورد قیمت یک ساعت بازی و.............

کلا هزینه این کار فقط ازلحاظ امکانات فنی چون من مغازه دارم

و ازنظر تجهیزات لازم اضافه ای که این کار لازم داره

از مدیران دیگه هم که تو این کار ماهرند کمک کنن
از مدیریت کل سایت
یه همچین آموزشی اگر جامع باشه خیلی خیلی جذابه

ممنون ممنون ممنون

لطفا اگر حوصله دارید یک آموزش کامل بدید از صفر تا صد

تسلط به چه نرم افزارهایی میتونه بهم کمک کنه؟

DELTA1387

کاربر سایت
Oct 7, 2010
160
نام
داود
از دوستان عزیز کسی نیست کمک کنه؟

درخواست : آموزش و لوازم لازم برای گیم نت
لطفا یکی از دوستان که به این مسئله اشراف دارند در مورد هزینه لازم و لوازم مورد نیاز برای راه اندازی گیم نت با 10 کامپیوتر شبکه شده توضیح بدهد خیلی میتونه مفید باشه

من کلا از صفر تاصد این کار رو خواستم

مثلا کامپیوتری که مناسب این کار باشه چقدر هزینه داره؟

آیا باید کامپیوتر ها یکسان باشه یا مهم نیست ؟

در مورد بازیهای این کار

درمورد دسته های بازی

درمورد این که کامپیوتر های این کار نیاز به کدوم قطعات دارند و شاید هم ندارند

درمورد چگونگی محاسبه تایم در مورد قیمت یک ساعت بازی و.............

کلا هزینه این کار فقط ازلحاظ امکانات فنی چون من مغازه دارم

و ازنظر تجهیزات لازم اضافه ای که این کار لازم داره

از مدیران دیگه هم که تو این کار ماهرند کمک کنن
از مدیریت کل سایت
یه همچین آموزشی اگر جامع باشه خیلی خیلی جذابه

ممنون ممنون ممنون

لطفا اگر حوصله دارید یک آموزش کامل بدید از صفر تا صد

تسلط به چه نرم افزارهایی میتونه بهم کمک کنه؟
آقا پولتون رو بابت راه اندازی گیم نت اونم از نوعه pc نزارید
من با 7 سال سابقه کار گیم نت تجربه ام اینه:
تمام وقتتو باید پاش بزاری
در طولانی مدت مثل من اعصاب ضعیف میشه و گوش هم سنگین :discussion:
در ضمن با اینکه از 365 روز سال حداقل 360 روزشو بصورت روزی 12 ساعت کار میکنم چیزی به پای زحمتتون دستتون رو نمیگیره
چون هر سال باید برای اینکه دله مشتریاتو بدست بیاری باید خرج سیستما کنی
توصیه من برای کسی که میخواد گیم نت بزنه اینه که:
1.به جز این کار کاری دیگه بلد نباشی و به عنوان آخرین گزینه انتخاب کنی
2. مغازه و سرمایه از خودت باشه
3.کمتر از 3 سال نباشه

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بیخیال گیم نت pc بشو
من 4 سال گیم نت داشتم واقعا به صرفه نیست ، اعصاب خورد کنه و دائما ً باید به سیستمات برسی !
ولی با گیم نت ایکس باکس کاملا ً موافقم . به نظر من شما اینکارو بکن :
1- شش تا آرکید بخر دونه ای 230 - 240 هزار
2- شش تا تبدیل دسته ی بی سیم به سیمی بگیر
3- شش تا تبدیل کابل مانیتور
4- شش تا مانیتور 19 الجی بگیر
5- شش تا دسته ی با سیم بگیر
6- کابل cat-6 خوب برای شبکه بگیر
7- سوئیچ 8 پورت 10-100-1000 بگیر همین مدلای d-link هم خوبه

بعد از یه مدت ان شاء الله کارت که گرفت چندتا ps3 هم اضافه کن .

Omid_

کاربر سایت
Nov 6, 2010
1
سلام دوستان من مغازه خدمات کامپوتری دارم و میخوام توش گیم نت بزنم. الآن دیدم چندتا از دوستان نوشتن که pc نذارین. چی بذارم پر سود تره؟ xbox؟ ps؟ من خیلی عجله دارم. حتی همین امروزم میخواستم برم دنبال خرید pc ولی منتظر جواب شما دوستان میمونم. لطفا کسانی که تجربه دارن جواب بدن. ضمناً 2تا گیم نت درب و داغون هم در نزدیکی من هست که همیشه پر هستن. ولی من میخوام یه چیز شیک بزنم با حداکثر 6 دستگاه. چی پیشنهاد میکنین؟ بیشتر 2 میلیون هم خرج سیستم ها نمیخوام بکنم. مرسی. راستی من همیشه مغازه نیستم چون دانشجوام و با دوستم 3 روز 3روز وای میسیم. فکر کنم از نظر عصاب زیاد بهمون فشار نیاد! اگر هم میگید pc بذارم لطفاً بگید تو حد چه سیستمی باید تهیه کنم. راستی اگر هزینشم بالای 2 تومن میشه بگید. هرچی لازمه بگید شاید جورش کردم. یه سوال دیگه. اگر pc نذارم و کنسول بذارم چون شبکه نیست مشتریا نمیپرن یا کنسول هم شبکه میشه؟ چون فکر کنم گرایش بیشتر به شبکه بازی کردنه.ممنونم. منتظرتونم

آخرین ویرایش:

شومینه

کاربر سایت
Jan 18, 2011
2
با سلام به دوستان عزیز

این اولین پست من در این انجمن هست و امیدوارم بتونم از تجربه شما بزرگان نهایت استفاده را ببرم.

بنده تصمیم به راه اندازی یک گیم نت گرفته ام و بخاطر موقعیت مکانی که در اختیار دارم و بعضی مزیتها این بیزینس را می خواهم استارت بزنم اما تجربه اینکار را ندارم و سووالاتی برای من پیش آمده که خواهشمندم از پاسخ دادن دریغ نکنید...

من تصمیم گرفتم فعلا" با سیستم های زیر شروع کنم

تعداد پی سی ها 10 عدد
تعداد کنسولهای ایکس باکس 5 تا
برای پلی استیشن هنوز تصمیمی نگرفته ام

بفرمایید از چه سیستم کامپیووتری استفاده کنم؟ یعنی config سیستم ها چی باشند؟ ram mother board hard mouse case monitor etc etc etc

برای ایکس باکس ها چطور؟ ارکید الایت etc etc
چه تلویزیون یا مانیتوری را توصیه میکنید؟

اگر لطف کنید مقداری بنده را راهنمایی کنید تا سووالات بعدی را بپرسم

با تشکر

mamadp2010

کاربر سایت
Aug 15, 2011
24
نام
محمد
گیم نت

با سلام خدمت دوستان
من میخوام گیم نت از نوع pc بزنم با 8 سیستم و یه سرور لطفا دوستانی که میتونن تو این کار به من کمک کنن ممنون میشم چون من باره اولمه و هیچی از گیم نت داری بلد نیستم خواهش میکنم از صفر تا صد کارو بهم یاد بدین و طوری توضیح بدین که من بتونم بفهمم:-/
تازه تمام مطالب بالا رو خوندم میگین ماله pc خوب نیستو ..... سود نداره ...... و از این حرفه ها لطفا چیزایی که بدردم میخوره بگید:d
راستی یه حسابی بکنید ببینم برا شروع تا چقدر پول باید خرج کنم در این گرونی بازار
با تشکر :)

colop

کاربر سایت
Sep 24, 2011
36
مثکه کلا سرزمین ارواح شده این انجمن های گیمنت .منم می خواستم یکی بزنم بین پی سی یا کنسولش موندم ، کسی هم نیست یه جواب درست درمون به آدم بده

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
مثکه کلا سرزمین ارواح شده این انجمن های گیمنت .منم می خواستم یکی بزنم بین پی سی یا کنسولش موندم ، کسی هم نیست یه جواب درست درمون به آدم بده

اولا بستگی به محل سکونتتون داره
دوما به نظر من همون طور که دوستان هم در پستهای بالایی گفتن گیم نت x360 بهتره

haftir

کاربر سایت
Oct 9, 2012
4
بچه ها من میخوام گیم نت ایکس باکس بزنم با این وضع بازار به نظرتون چیکار کنم / صبر کنم تا ارزون شه یا بخرم که گرونتر نشه / گیج شدم :d

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان اگه گیم نت xbox بزنیم فقط شبکه آفلاین برای بازیهای مولتی پلیر و آنلاین نزنم بنظرتون کار میگیره یا حتما آنلاینشم باید باشه؟آنلاینش خیلی هم هزینه بره هم پول پوینت باید بدی هم اینترنتشو

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
ببینید دوستان من هم نظرم رو با اجازه بگم
به نظر من هم گیم نت PC نزنید.چرا؟چون واقعا ارزش نداره اصلا ارزش نداره دلیل هم میارم شما باید یه سیستم بخری کم کم 800 هزار تومن اگه 10 تا بخری میشه 8 میلیون تومن.بازی ها هم که روز به روز ماشا الله زیاد میشند و گرافیک های PC هم پیشرفت میکنه و حالا بماند بازی هایی که اصلا مجوز نمیدند برای گیم نت.
الان راحت ترین کار یه گیم نت X360 هست.اگه میتونید 8 تا X360 بگیرید و ارکید هم باشه یه هارد 120 هم میندازید روشون و JTAG میکنید دیگه نیازی نیست تند تند بازی بزارید داخل دستگاه.بابت هر x360 هم 2 تا صندلی بزارید(برای شروع صندلی بزارید تا هزینه هاتون زیاد نشه)
و 8 تا هم LCD 32 اینچ بگیرید
به نظرم خیلی سودش بیشتر از کلوپ هستش.توی کلوپ شما باید کلی سر و کله بزنید هر از گاهی ویندوز رو عوض کنید نمیدونم کیس ها وردارید چسب بزنید که درایو رو از بین نبرند و ....
گیم نت افلاین برا شروع بزنید بهتره نزدیک به یک سال شما گیم نت افلاین بزن بعد ببین چقدر پول دراوردی چقدر سود کردی چقدر خرج کردی بعدش ببین ارزش داره انلاین راه بندازی یا نه.انلاین راه بندازی باید حساب یپول اینترنت پر سرعت بدی که چند تا دستگاه رو خوب ساپورت کنه که خیلی سخت و هزینه بر هست مگر اینکه واقعا سرمایه درشتی رو بزاری توی اینکار.بماند پول ماکروسافت پوینت و گلد و ....؟ بن هم که بشی اونوقت چی میکنی؟افلاین میشه دستگاهات

در مورد دوست دیگمون حتما که نباید X360 نو مدل اسلیم بخری.برای شروع چند تا ارکید دست دوم بخر یه تر و تمیزش کن درایوشون رو چک کن تا بعد یک سال ببینی وضعت خوب راه بیوفته و بعد دستگاه اضافه کنی

برای شروع دوست عزیزمون میگند چقدر خرج و اینا داره.شما اگه واقعا سرمایه زیادی میخوای بزاری توی این کار برو 12 تا x360 بگیر و یه مغازه بزرگ رو اجاره کن مبل بزار و 30 تا هم دسته بگیر.که به نظرم بیاید با دستگاه کار کرده کار کنید مثلا دستگاه های قدیمی بخرید برای شروع و از صندلی استفاده کنید.
چیز های خوب راستش رو بخوای نیست.من کار نکردم اما دیدم که یارو بدبخت سر و کله میزنه وحشتناک.گیم نت PC که واقعا دیوانه کننده هست.گیم نت x360 یه لحظه دسته میوفته زمین قلب صاحل گیم نت میاد تو چشم هاش و چند بار سکته میکنه.دسته رو در روز 10 نفر دستشون میگیرند و کلی کثیف و لکه میشه و دکمه ها پاره میشه و ....

دوست عزیز من به هیچ وجه بلای کافی نت.گیم نت راه ننداز مگه اینکه صدای هیچ جوره به پایین نیاد و پله خورش هم بیرون از مغازه باشه چون هرکی میره گیم نت تکی نمیره معمولا چند نفری میرند و هی در مغازه باز و بسته میشه اعصاب کسایی که پای اینترنت هستند خورد میشه و بدتر کافی نت هم از دستت میره

بگردید توی شهرتون ببینید که کجا فضاش خوبه از نظر رفت و امد از نظر دانش اموزان دبستان و دبیرستان و ... ببینید کجا گیم نت نداره یا اگه داره درست حسابی نیست و محیطش اشغاله.بعدش شما یه گم نت بزنید

اقا امید به نظرم گیم نت X360 بزن بعدش بهش دستگاه و PS3 اضافه کن.2 میلیون؟والا الان دستگاه ارکید 300 کم کم هست به نظرم ببین میتونی 3 تومن جور کنی؟حالا هزینه های تلویزیون و کولرگازی(ایشا الله سیگار نکشند) بماند.
راحت برید چند تا گیم نت شلوغ ببینید که چه چیزهای خوبی دارند که مشتری رو جذب میکنه و چه چیزهایی هستکه باعث میشه مشتری توی مغازه ناراحت باشه اذیت بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر