تاپیک Xbox 360 داران شیراز

23-zeros

کاربر سایت
Nov 16, 2010
9
نام
سینا
میگم برو بچ کسی dmc بازی کرده؟؟؟

اصن من گ بکوفتم . خب یه چیزی بگین(درباره 360 باشه که به تاپیک هم بوخوره)

من بازی کردم، اولش نامید شدم خیلی، ولی الان بهتر شده روند بازی:) کلاً بازیسازایه ژاپنی سال 2012 حرفی واسه گفتن نداشتن، امیدواریم در نسل بعد جبران کنند...

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
دید اسپیس 3 بازی کنید و نظر بدین (من هنوز نگرفتم)
میگم دد اسپیس نگیری دیگه میخوای چی بگیری و مگه کلا این ایکس باکسو چندتا بازی خوب داره کاکو و دوتا دیسک داره بازی و در کل بازی بدی نیست:d

23-zeros

کاربر سایت
Nov 16, 2010
9
نام
سینا
میگم دد اسپیس نگیری دیگه میخوای چی بگیری و مگه کلا این ایکس باکسو چندتا بازی خوب داره کاکو و دوتا دیسک داره بازی و در کل بازی بدی نیست:d

واقعاً همینطور هست که میگین، مگه چند تا بازی خوب دیگه تا پایان این نسل مونده، نسل بعد هم که دیگه ما توان خرید نداریم با این وضعیت گرونی! :( میریم هفت سنگ بازی میکنیم :d

Cexx

کاربر سایت
Jan 14, 2012
149
نام
ضادق
سلام
واسه خرید بازی برنر مکس کدوم مغازه برم ؟ من کیفیت خیلی خیلی خیلی برام مهمه . هم کیفیت رایت و هم کیفیت قاب . قاب بلوری و اینا ;;)
قیمتش هم 10-12 تومن باشه . میشناسین ؟ ادرس بدین ممنون میشم .

هیچ کس نمیدونه ؟

آخرین ویرایش:

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
سلام
از هر جا خریدی مهم نیست
فقط اون عکس پرنده زرد رنگ که علامت سپسنود هست رو داشته باشه
کیفیت بازی هایشون خوب است

kingwar

کاربر سایت
Aug 10, 2010
8
سلام دوستان
من ایکس باکسم هم بن شده هم نیاز به آپدیت به lt3 داره ( آخه خیلی وقته باهاش بازی نکردم)
برای تعمیرات کی تو شیراز هست که کارش از همه بهتر باشه؟
لطفا اسم و آدرس دقیق مغازشو بدید
با تشکر

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
سلام به همگی
بازی tomb raider رو که میزارم تو دستگاه و اجراش که میکنم صفحه سیاه میشه ذیگه هیچی نمیاد هیچ دکمه ای هم کار نمیکنه
کسی میدونه چیکار باید بکنم؟
ممنون

shahriyar e

کاربر سایت
Feb 19, 2012
49
سلام دوستان عزیز بچه ها کسی میدونه بازی Dark Souls Prepare To Die Edition کجا شیراز به صورت بورنر مکس گیر میاد؟دوستان این بازی همون dlc بازی dark souls به نام atorias of the abyss هست؟من dark sols تا الان نگرفتم بخوام بخرم باید هر دو بازی dark soul و Dark Souls Prepare To Die Edition بخرم یا دومی کفایت میکه لطفا راهنماییم کنید

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام.اقایون تو شیراز جایی کسی میشناسه که ایکس باکس اورجینال و بلک اپس 2 اورجینال بفروشه؟
اگه جایی برا تاق زدن بازی اورجینال هم میشناسید بگید.
با تشکر

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سلام.آقا یه نفر پیدا میشه منو از گیجی در بیاره؟!؟!
من میخوام کنسول فت رو بدم جیتگ کنم.میشه یه نفر که وارده واسم توضیح بده که چه جوریه؟راجع به مزایا و معایبش میدونم ولی خیلی چیزای دیگش واسم گنگه.
تو تاپیک مربوط به جیتگ هم رفتم ولی از همون صفحه اول یه سری اصطلاحاتی رو به کار بردن که هیچ آدم تازه کاری سر در نمیاره.
و در آخر کسی که تو شیراز دستگاهشو برده واسه جیتگ و راضی بوده به من هم اسم مغازه رو پ خ کنه تا منم برم پیش همون فرد.ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر