بحث پیرامون مجله بازیرایانه

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
منحل نشده هنوز که! سایت های فارسی گیمینگ چیه! کارشون فقط ترجمه خبر از این رو از ان ور هست! حتی برای امثال من که زبانش خوبه نیازی نیست! حالا بماند بالاخره برای بعضی ها نیاز هست!

انجمن را حرفشو نزن که به شخصی خیلی گلایه میکنم از اقای رضا چشمی که چرا دست یک سری از افراد خود رای و مغرور بود!

مجله هم 90 درصد مطالبش ترجمه بود از سایت ها گرفته تا مجلات خارجی.
در مورد مغرور بودن برخی از اعضای تحریریه هم 100 درصد موافقم با نظرت .
( فخر فروشی برای چهار کلمه ترجمه، همون بهتر که ادامه پیدا نکرد با این اعضا)

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
دوست خوبم خبر رو جز ترجمه چیکار باید کرد؟
ولی اینکه بگیم 90 درصد دیگه بی انصافیه خداییش اون همه نقد و پیش نمایش رو نمیشه ندید گرفت.
من تو اعضای تحریریه والا غروری ندیدم!
حالا اگه منظورت فرومه که اون بحثش جداست.

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
واقعا بهترین مجله بود
من همه رو میخریدم اما این چیز دیگه ای بود.

خصوصا اون شماره که خود آقای عبداللهی برای اولین بار دعوت شدن به نمایگاه خارجی و فارسی گزارش تهیه کردن
رضا چشمی و ...

بهترین هستید و خواهید ماند و انشاالله برگردید .
بهزاد میرمظفری هم منو فن سونی کرد :D

هاهاها! خندیدم! بهزاد میر مظفری فن هیچ کس نبود! او حقیقت را میدید!:d

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid

خوب پس خدا رو شکر که برچیده شد این بساط کبر و فخرفروشی :)

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
دوست خوبم خبر رو جز ترجمه چیکار باید کرد؟
ولی اینکه بگیم 90 درصد دیگه بی انصافیه خداییش اون همه نقد و پیش نمایش رو نمیشه ندید گرفت.
من تو اعضای تحریریه والا غروری ندیدم!
حالا اگه منظورت فرومه که اون بحثش جداست.
همه مجلات معتبر گیم فقط کارشون ترجمه ست؟
مصاحبه اختصاصی و.....پس چی=کشک!
5 سال یکدفعه یکی رو تو نمایشگاه توکیو گیم شو فلان کارگردان رو ببینن چند دقیقه باهاش مصاحبه کنن از این 10 دقیقه 5 دقیقه ش رو فقط باهاش عکس بندازن.
پیش نمایش و نقد ها هم چیزی نگم در مورد بهتره مخلوطی از ریویو های گیم اسپات و ای جی ان و..... با یکم تغییرات نویسنده.
گرداننده های اصلی فرومشون هم دبیرها و سردبیر مجله بودند.
اسم شخصی رو نمیتونم بیارم مثلا دبیر چند تا از بخش هاشون بدلیل کم ظرفیت بودن و رفاقت با ادمین های اصلی فروم که مساوی است با بن شدن.
تمام...........

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
همه مجلات معتبر گیم فقط کارشون ترجمه ست؟
مصاحبه اختصاصی و.....پس چی=کشک!
5 سال یکدفعه یکی رو تو نمایشگاه توکیو گیم شو فلان کارگردان رو ببینن چند دقیقه باهاش مصاحبه کنن از این 10 دقیقه 5 دقیقه ش رو فقط باهاش عکس بندازن.
پیش نمایش و نقد ها هم چیزی نگم در مورد بهتره مخلوطی از ریویو های گیم اسپات و ای جی ان و..... با یکم تغییرات نویسنده.
گرداننده های اصلی فرومشون هم دبیرها و سردبیر مجله بودند.
اسم شخصی رو نمیتونم بیارم مثلا دبیر چند تا از بخش هاشون بدلیل کم ظرفیت بودن و رفاقت با ادمین های اصلی فروم که مساوی است با بن شدن.
تمام...........
وقتی در مورد چیزی اطلاع ندارید ، بی جهت اظهار نظر نکنید. کدوم از نقد های بازی رایانه ترجمه بود ؟ چرا حرفی رو می زنید که کوچک ترین اطلاعی در موردش ندارید. چرا بی جهت تهمت می زنید وقتی خودتون تجربه اون کار رو نداشتید و مدرکی هم دال بر این موضوع ندارید. در مورد سایت هم بی اطلاعید. 90 درصد نویسنده های بازی های رایانه توی سایت هیچ دخل و تصرفی نداشتند و حتی سه از نویسنده های مجله از فروم بازی رایانه بن شدن. وقتی با سایت مشکل دارید به هر کسی تهمت بی جا نزنید و الکی روی حرفتون پافشاری کنید. چون یک نفر بنتون کرده ، دلیل نمیشه زحمات تعدادی از بهترین نویسنده های بازی ایران رو نادیده بگیرید.

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین

نمیدونم بهت چی بگم. منتقد بیاد اینقدر زحمت بکشه بعد اینجوری تهمت بزنن. متاسفم برات

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
وقتی در مورد چیزی اطلاع ندارید ، بی جهت اظهار نظر نکنید. کدوم از نقد های بازی رایانه ترجمه بود ؟ چرا حرفی رو می زنید که کوچک ترین اطلاعی در موردش ندارید. چرا بی جهت تهمت می زنید وقتی خودتون تجربه اون کار رو نداشتید و مدرکی هم دال بر این موضوع ندارید. در مورد سایت هم بی اطلاعید. 90 درصد نویسنده های بازی های رایانه توی سایت هیچ دخل و تصرفی نداشتند و حتی سه از نویسنده های مجله از فروم بازی رایانه بن شدن. وقتی با سایت مشکل دارید به هر کسی تهمت بی جا نزنید و الکی روی حرفتون پافشاری کنید. چون یک نفر بنتون کرده ، دلیل نمیشه زحمات تعدادی از بهترین نویسنده های بازی ایران رو نادیده بگیرید.

شما دقیقا میتونید بگید آیا ب تحریره به کار خودش ادامه میده یا نه! چون واقعا انتظار سخت هست.
آیا بازی رایانه منتشر میشه یا خیر؟

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
برادر داغ نکن، تهمت چیه چرا همه چی رو با هم قاطی میکنی!
دیدی گفتم جنبه انتقاد ندارید!
نویسندگی تخصص میخواد که بعضی از اعضا نداشتند و فقط به زبان خارجی تسلط تسبی داشتند و شده بودن بقول شما بهترین نویسنده های ایران!
من رو هوا چیزی نمیگم، مریض هم نیستم الکی بخوام کسی یا چیزی رو بکوبونم!
اگر امکانش بود اسم تک تک اشخاص رو میاوردم.
نمیدونم بهت چی بگم. منتقد بیاد اینقدر زحمت بکشه بعد اینجوری تهمت بزنن. متاسفم برات
چیزی لازم نیست بگی چون طرفم شما نیستید.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
دیدی گفتم جنبه انتقاد ندارید!
نمردیم معنی انتقاد رو هم فهمیدیم. گفتم که شما از دست فروم شاکی هستی همه رو اوردی وسط.(البته که من نمی فهمم چرا وقتی از یه مجله بدتون میاد میرید فرومش مگر اینکه یه برهه ای طرفدار مجله بودید) در هر صورت اگه مدرکی مبنی بر اینکه نقد ها ترجمه شده ، ارائه بدید وگرنه ادامه بحث بی فایدست.
شما دقیقا میتونید بگید آیا ب تحریره به کار خودش ادامه میده یا نه! چون واقعا انتظار سخت هست.
آیا بازی رایانه منتشر میشه یا خیر؟
توی پست اول توضیح کامل دادم. در حال حاضر منم به همون مقدار اطلاعات دارم.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بازی رایانه نقد هاش کپی و ترجمه بوده ؟!؟!؟! برید ببینید چند نفر از همین نقد ها کپی میکردن !

یه جوک هایی ادم اینجا میخونه واقعا !

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
بسم الله الرحمن الرحیم

نمیدونم چرا یهو دلم خواست اینجا صرفا چیزی نوشته باشم:)

احساسم تو این تاپیک مثل افرادی هستش که دور یک مزار جمع شدیم و راجع به خاطراتش صحبت میکنیم.
دلم واسه بچه ها خیلی تنگ شده.
واسه وحید چشمی و رضا چشمی ، واسه حامد ایزاک ، واسه محمد بارسا ، واسه ارش رئال(با اون همه دعواهایی که داشتیم :(()و...
اون هم دورانی بود.....:x

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
بنظرت با شینجی میکامی مصاحبه میخوای بکنب تو میای تو مجلت اینگلیسی مینویسی مصاحبتو؟!:-/
در مورد مغرور بودن برخی از اعضای تحریریه هم 100 درصد موافقم با نظرت
در فروم بعضی خودخواهی بود برای بن کردن اعضا ولی فروم از مجله جداست اسمون زمین فرقشونه:(
خوبه.اونایی ک باید خوششون میومد اومد 99 درصد کسانی ک این مجله رو خوندن رضایت دارن

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
سلام را مجله ی بازی رایانه ای رو واسه دانلود نمیزارید ؟ خواهشا بزارید.
مشکل سایت کم بود بودجست یا همون پوله پول
مجله اینترنتی هم ک سودی نداره براشون پس فک نمیمنم البته نظر شخصیه اگه بشه ک عالیه ولی ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر