Battlefield: Bad Company 2 | PC

دیدم تاپیکی از بازی تو بخش PC نیست گفتم افتتاحش کنم.

بخش 1: اطلاعات کلی بازی:
سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
سبک: تیراندازی اول شخص
پلتفرم: PC/PS3/Xbox360
تاریخ انتشار: March 2, 2010

بخش 2: پیش نمایشی از بازی (به نقل از bazicom):

picture.php

بازی Battlefield: Bad Company زمانی که در سال 2008 عرضه شد، جزو آن دسته از بازی هایی بود که در این نسل نو آوری های زیادی را به بازی های اول-شخص اضافه کرد. بعد از موفقیت های بسیار خوبی که این بازی به دست آورد شرکت DICE کار ساخت نسخه دوم این بازی را آغاز کرد. البته این مسئله کاملا هم مشخص بود، چون خط داستانی بازی در نسخه اول ناتمام ماند. به تازگی دموی چند نفره قابل بازی این عنوان برای کنسول PS3 عرضه شده است. البته برای انجام این نسخه باید کدی را داشته باشید که بتوانید از PSN این بازی را دانلود کنید.

در واقع این دمو به صورت عمومی عرضه نشده است. سازندگان بازی این قول را داده اند که نسخه عمومی این دمو چند ماه آینده برای Xbox 360 ، PS3 و PC عرضه کند. دموی قابل بازی این عنوان فعلا یک نقشه بسیار بزرگ به نام Arica Harbour را در بر می گیرد. این نقشه در نسخه نهایی بازی در PC و Xbox 360 نیز وجود خواهد داشت. در نسخه دموی این بازی از 24 بازیکن به صورت همزمان پشتیبانی می شود و بازیکنان می توانند در دو تیم دوازده نفره مشغول بازی شوند. نقشه بازی فضای بسیار بزرگی است که به زیبایی طراحی شده است. وسایل نقلیه نظامی مانند تانک ها، جیپ ها و... تفاوت چندانی با نمونه های واقعی ندارند. در کنار این مسائل بازیکن این امکان را دارد که سلاح خود را به هر صورتی که دوست دارد درست کند.

picture.php

می توانید رنگ آن را عوض کنید یا وسایل مختلف به آن اضافه کنید. همانند نسخه های قبلی چهار کلاس مختلف در بازی وجود دارند که عبارتند از: Medic (امدادگر)، Engineer (مهندس)، Recon (تک تیرانداز) و Assault (نیروهای مهاجم). شما از بین این گروه ها می توانید یکی را انتخاب کنید. این امکان در بازی قرار گرفته است که شما بتوانید ظاهر سربازی را که انتخاب می کنید را هم تغییر دهید و به شکل و شمایل دلخواه خود در آورید. همین مسئله باعث می شود تا ظاهر این سربازان از حالت یک نواخت خارج شود. هر گروه علاوه بر اینکه یک سلاح اصلی دارند یک سلاح مخصوص را هم دارند. به طور مثال گروه امدادگر یک دستگاه شوک به همراه دارند تا افرادی که در حال مردن هستند را نجات دهند. گروه تک تیرانداز می توانند درخواست توپ خانه کنند و منطقه های مختلف را مورد هدف قرار دهند. مهندسین با سلاح مخصوص خود می توانند وسایل نقلیه را تعمیر کنند.

picture.php

تیم حمله کننده در این حالت وظیفه دارد تا مواضع تدافعی تیم مقابل را از بین ببرد تا به پیروزی برسد. تیم مدافع هم باید بر عکس تیم حمله کننده عمل کند. آن ها هم وظیفه دارند تا از پیشروی تیم مقابل جلوگیری کنند. در بعضی مواقع هنگامی که تیم حمله کننده موفق می شود تیم مدافع را شکست دهد، محل جدیدی در نقشه باز می شود. در این حالت بازیکنان باید به آن محل بروند و بازی را به پایان برسانند. اولین بخشی که در این حالت آزاد می شود یک بزرگراه بسیار طولانی است که پایگاه های متعدد تیم مدافع در آن قرار گرفته اند و شما باید آن ها را از بین ببرید. در آخر این بزرگراه یک پادگان قرار دارد که اگر تیم حمله کننده موفق، آن را هم از بین ببرد بازی را برده است. دومین بخشی که در این حالت آزاد می شود یک شهر بزرگ است که تیم حمله کننده برای رسیدن به آن باید از خط لوله های زیادی عبور کند.

picture.php

اگر در این قسمت تیم مدافع یک تک تیرانداز داشته باشد، می تواند آن را در ساختمان های بلند این قسمت قرار دهد تا او بتواند یک حال اساسی به تیم حمله کننده بدهد! همچنین تک تیزانداز می تواند با درخواست توپ خانه نیز به هم تیمی هایش کمک کند. در حقیقت این بازی شما را به معنای واقعی در یک میدان نبرد قرار می دهد. شرکت بازی سازی DICE با ترکیب تکنولوژی های جدید با یک گیم پلی بسیار خوب قصد ساخت یکی دیگر از بهترین بازی های اکشن اول-شخص را دارد. شرکت DICE با تجربه خود تعادل خوبی میان گیم پلی و تکنولوژی ها جدید ایجاد کرده است. بازیکن می تواند از جدیدترین دستاوردهای نظامی در بازی استفاده کند بدون آن که در استفاده از آن ها دچار مشکل شود. این بازی بسیار زیبا در تاریخ 2 مارچ 2010 برای PS3, Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد.

picture.php

آخرین ویرایش:

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
این بازی با کارتهای ATI مشکل داره ؟رو 2 تا سیستم نصب کردم که کارتشون ati بود
موس تو بازی تکون نمیخوره ! مشکل چیه ؟

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
ملت خودشون رو ترکوندن که بتونن رو کنسول هاشون ماوس و کیبرد وصل کنند بعد شما میخواید یه FPS رو با دسته X360 بازی کنی!
موردی نداره!ولی وقتی تو بازی بقیه نایفت کردن و داگ تگت رو برداشتن ناراحت نشی!:D
کلاً تو بازی های FPS خیلی کم تنظیمات واسه گیم پد میزان!
اون JOYSTICK کلا یه چیز دیسگست نه دسته بازی!دسته بازی گیم پد بهش میگن معمولاً !
JOYSTICK رو به زبان ساده بگم میشه همون دسته خلبانی...(مهم ترین دلیل خریدش این میتونه باشه:D)
که این BFBC2 اصلاً بهینه نشده واسه JOYSICK !
شما مثل اینکه از ماوس و کیبورد بیشتر تو زندگیت ندی (البته اگه زندگی کرده باشی تا حالا)
ملت چن تا مثل شمان دیگه
تو سینگل این بازی من تا حالا ندیدم نایف کنن دیگه شما نایفت کردن یه چیزدیگه س
یه سری به تنظیمات بازی بزن ببین چه خبره
یکمم با احترام حرف بزنی بدک نی،فروم خارجیها حداقا احترام و ادب سرشون میشه ولی .....:-*:-*:-*

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
شما مثل اینکه از ماوس و کیبورد بیشتر تو زندگیت ندی (البته اگه زندگی کرده باشی تا حالا)
ملت چن تا مثل شمان دیگه
تو سینگل این بازی من تا حالا ندیدم نایف کنن دیگه شما نایفت کردن یه چیزدیگه س
یه سری به تنظیمات بازی بزن ببین چه خبره
یکمم با احترام حرف بزنی بدک نی،فروم خارجیها حداقا احترام و ادب سرشون میشه ولی .....:-*:-*:-*
عزیزم مگه چی گفتم!؟
یه لحظه فکر کردم خواستی مولتی بزنی!!!:D
تو بازی تنظیمات واسه گیم پد نسیت!حالا نمیدونم شما چی تو تنظیمات دیدی؟!!
اگه توضیح دادن بی ادبیه...چشم توضیح نمیدم دیگه:D :-*

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
سلام به همه ی دوستان

یه سوال داشتم . ببینید من دیروز خط داستانی بازی رو تموم کردم .
میخواستم ببینم راهی هست که به صورت چندنفره البته منظورم مثل Battlefield vietnam هست
یا کانتر offline
منظور دقیقترم اینه که مثل وقتی که داری کانتر تنهایی بازی میکنی با bot_add آدم اضافه میکنی

آیا راهی هست که بدون داستان بشه این بازی رو بازی کرد ؟

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
این بازی با کارتهای ATI مشکل داره ؟رو 2 تا سیستم نصب کردم که کارتشون ati بود
موس تو بازی تکون نمیخوره ! مشکل چیه ؟

مشکل شما با کرک بازی هست !
از اینجا کرکش رو دان کن !
اگه ورژن بازی 1.0 ورژنه 1.0 رو دان کن و....
به کارت گرافیک هم ربط نداره !
رو بعضی سیستم ها اینجوری بود !

سلام به همه ی دوستان

یه سوال داشتم . ببینید من دیروز خط داستانی بازی رو تموم کردم .
میخواستم ببینم راهی هست که به صورت چندنفره البته منظورم مثل Battlefield vietnam هست
یا کانتر offline
منظور دقیقترم اینه که مثل وقتی که داری کانتر تنهایی بازی میکنی با bot_add آدم اضافه میکنی

آیا راهی هست که بدون داستان بشه این بازی رو بازی کرد ؟

نمیشه !
یعنی بازی اصلا قسمت لن یا مود Single برای مپ هاش نداره !
شما فقط می تونید Story mode بازی رو Offline بازی کنید !

vistac

کاربر سایت
Sep 19, 2010
44
اقا من اینجاشم رد کردم..

رسیدم به جایی که سرما میخورم میمیرم...اونجارم رد کردم..رسیدم به جایی که باید اون روستا رو طی کنم برسم به طبقه سوم تا هلیکوپتر سوار بشم..

اینجاشه که یک مشگل دارم...از بازی میاد بیرون موقعی که میرسم به هلیکوپتر و طبقه سوم.

راهنماییم میکنید؟

سلام لطفا هركي كرك razor1911 رو داره بذاره چون مال منمهمونجايي كه سوار هليكوپتر ميشه از بازي ميره بيرون :((:((:((:((

سلام منم همین مشکل رو دارم تا سوار هلی کوپتر میشه از بازی میاد بیرون لطف میکنید راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786

همونجايي كه سوار هليكوپتر ميشه از بازي ميره بيرون
سلام منم همین مشکل رو دارم تا سوار هلی کوپتر میشه از بازی میاد بیرون لطف میکنید راهنمایی کنید
.............

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
سلام بر همگی

واقعا بهترین بازی اکشنی که تا به حال انجام دادم وتموم کردم با گرافیک بسیار زیبا و قدرت تخریب پذیری بالا،گیم پلی زیبا و دوست داشتنی و داستان بسیار زیبا این بازی هست.به دوستانی که تابه حال بازی نکردن توصیه میکنم این بازی زیبا رو حتما تجربه کنن.

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
ولی خداییش خیلی DICE نامرده، سلاح هایی که تو بخش کمپین در دسترسن یک سوم سلاح هایین که تو بخش چند نفره موجودند)x فقط خدا کنه MOH4 اینجوری نباشه:-s

vistac

کاربر سایت
Sep 19, 2010
44

نمیشه !
یعنی بازی اصلا قسمت لن یا مود Single برای مپ هاش نداره !
شما فقط می تونید Story mode بازی رو Offline بازی کنید !

سلام

من هر سه ورژن فایل رو دانلودو هر سه روامتحان کردم

اما باز موقع سوار شدن به هلی کوپتر از بازی میزنه بیرون

یه فروشگاه میگفت باید درایو کارت گرافیکیم رو آپدیت کنم

کارت گرافیکی من

ati r4670 md1g هست

خواهشا کمک کنید

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام