امتیاز اعضای بازیسنتر به عناوین Wii

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
مطمئنی داری در مورد ویند ویکر صحبت می کنی؟!:D اصلا توی کل این بازی نهنگ نداریم!:D ویند ویکر اینه ها
اگه می تونی از صفحه تی وی یه عکس بنداز همین جا بده بهت توضیح بدم. همه بازی توی ذهنمه ولی این چیزی که شما می گی اصلا برام آشنا نیست. شاید یه مرحله فرعی باشه چون هنوز همه مراحل فرعی رو نرفتم

windwaker.jpg

من قاطی کردم zack and wikki منظورم بود:d

اره این زلدا هم رفتم فوق العاده هست دو نسخه ی ds هم رفتم البته نسخه ی gc با pc رفتم یه جاش صفحه سیاه شد منتظر نسخه ی جدید هستم بشه ردش کرد:d
re 0 هم تموم شد چه حالی داد اخرش هم یه ماموریت می ده 96 تا گرفتم

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
re 0 هم تموم شد چه حالی داد اخرش هم یه ماموریت می ده 96 تا گرفتم
این قضیش چیه؟ من تمومش کردم گذاشتمش کنار.
@ wander

پیشنهاد میکنم majora mask رو شروع کنی.

این بازی بهترین سیستم side quest رو در کل سری داره. ضمن اینکه سخت ترین زلدای 10 سال اخیرم هست.
بعدا میرم ولی الان نه . چون نزدیک انشار Skyward Sword هست و میخوام برام تازگی داشته باشه. حتی من شنیدم خیلی ها معتقد هستن بهترین شماره سری majora mask هست. شایدم برای 3ds ریمیک شد و روی اون کنسول رفتم

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
شاید جاش نباشه
ولی چندتا zelda رو wii هست؟
یعنی چندتاش ارزش بازی کردن داره؟
داستان هاش هم به هم ربط داره؟من که تا الان بازی نکردم یهو از wii شروع کنم هیچی از داستان نمیفهمم؟

• Like
Reactions: che-jaleb

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
راستش فعلا یه دونه twilight princess که از gamecube پورت شده(انصافا خوب پورت شده)
یه دونه دیگه هم توراهه skyward sword
زلدا های gamecube هم هستن که میتونین رو wii بازی کنین که نمیدونم چند تاس!
کلا هر چی زلدائه ارزش بازی کردن داره فقط قدیمیاش (nes و snes و ...) چون دوبعدی و گرافیک اون موقع شاد به مزاجت سازگار نباشه

• Like
Reactions: che-jaleb and u.T.a

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
راستش فعلا یه دونه twilight princess که از gamecube پورت شده(انصافا خوب پورت شده)
یه دونه دیگه هم توراهه skyward sword
زلدا های gamecube هم هستن که میتونین رو wii بازی کنین که نمیدونم چند تاس!
کلا هر چی زلدائه ارزش بازی کردن داره فقط قدیمیاش (nes و snes و ...) چون دوبعدی و گرافیک اون موقع شاد به مزاجت سازگار نباشه

پورت که نبود با هم عرضه شدن کلا سیستم وی با gc فرقی نداره:d

این قضیش چیه؟ من تمومش کردم گذاشتمش کنار.

باید یه بار دیگه اخرین سیوت رو بازی کنی یه گزینه extra بهت اضافه شده اگه خوب کار کنی بهت جوایز ارزنده می ده

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
شاید جاش نباشه
داستان هاش هم به هم ربط داره؟من که تا الان بازی نکردم یهو از wii شروع کنم هیچی از داستان نمیفهمم؟

روی وی که یدونه ولی اکثر شمارهاش روی این کنسول قابل بازی هست. حتی نسخه های nes چون که روی گیم کیوب یه نسخه کالکشن داره که کلی از شماره های بازی توش هست.
اگه یه دسته گیم کیوب و مموری داشته باشی این شماره ها 100 درصد ارزش رفتن داره
Ocarina of Time روی 3ds اومده اگه میخوای بخری این کنسول رو که نرو ولی اگه نمی گیری حتما بازی کن چون یکی از بهترین بازی های تاریخه
Majora's Mask هم که 100 درصد ارزش رفتن داره البته بازی ماله نینتندو 64 هست و باید انتظار یه گرافیک در حد بازی های وی ازش نداشته باشی ولی گیم پلی توی این سری هیچ موقع کهنه نمی شه بخصوص نسخه های سه بعدی که کاملا گیم پلی استانداردی دارن و الانم قابل بازی کردن هستن
Wind Waker هم که دیگه مشخصه
در مورد داستان هم باید بگم که اونجوری نیست که چیزی نفهمی چون همین ارتباط بین شماره های تا حدودی مجهول هست و هر کسی یه نظری داره و بعضی ها می گن داستان هر شماره ربطی به شماره های دیگه نداره و بعضی ها کاملا مرتبط بهم می دونن

• Like
Reactions: che-jaleb and u.T.a

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
شاید جاش نباشه
نو

نه فکر نکنم ربطی‌ داشته باشن، هر شماره روز از نو روزی از
، ganon رو میکشیم داخل یه شماره دیگه زنده می‌شه
هر بار هم که با زلدا ملاقات می‌کنیم اولین باره که میبینیمش خلاصه اینکه من که رابطه خاصی‌ ندیدم بینشون

راحت بازی کن لذتشو ببر.

• Like

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
نو

نه فکر نکنم ربطی‌ داشته باشن، هر شماره روز از نو روزی از
، ganon رو میکشیم داخل یه شماره دیگه زنده می‌شه
هر بار هم که با زلدا ملاقات می‌کنیم اولین باره که میبینیمش خلاصه اینکه من که رابطه خاصی‌ ندیدم بینشون

راحت بازی کن لذتشو ببر.
رابطه دارن. گیم تریلرز یه ویدئو داره که این ارتباط رو توضیح میده
چون توی بازی تایم شیفتینگ زیاد هست و تا حدودی هم به ارتباط های بین نسخه ها اشاره شده میشه نتیجه گرفت که بازی تایم لاین داره و هر شماره توی زمان خاص خودش اتفاق میفته

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
این Monster hunter رو سعی کنید با ویموت و نانچاک بازی نکنید:d
من می خواستم خرد کنم کنترل ها رو ازبس اعصابم به هم ریخت سرش:d
من خیلی کم بازیش کردم ولی بعدا شاید برم سراغش.راستی راهی نیست یه ذره این نوشته هاشو بزرگتر کنم.اصلا پیدا نیست تو تلویزیون:(

مگه wii دسته دیگه غیر از دسته کنترل شکلش هم داره؟

Mario galaxy 1 : واقعا شاهكاره 10/10

تعریفشو خیلی شنیدم اما بازی نکردم تا حالا
چطوریه؟ آخرین بازی ماریو که بازی کردم برای زمان ها خیلی قدیمه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر