The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

goodgodhero

کاربر سایت
May 17, 2011
120
دوستان من بازي رو قبلا يك بار با انتخاب يوروف تموم كردم حالا دارم با انتخاب روچ بازي ميكنم ولي بعد از اتمام quest ه blood curse وقتيكه quest ه assissins of the kings دوباره اپديت ميشه بايد به پيش دتموث برم و با خوردن محلول gadwall به خاطرات قاتل مرده برم و محل اختفاشونو پيدا كنم ولي تا وارد به غار ميشم خاطره ناقص ميمونه و دوباره از اول مياد به نظرتون باگه؟ اگه باگه چيكار كنم ؟

Last edited by a moderator:

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
سلام .
دوستان من رفتم یه سری بازی گرفتم . که هنوز قصد بازی کردن هیچکدوم رو ندارم . در این بین Witcher 2 ی عادی وجود داره با 3 دی وی دی و witcher 2 EE با 4 دی وی دی ...
الان تو این EE همون بازی اصلی هست + یه سری چیزای جدید ؟ یا EE فقط چیزای جدیده و به بازی اصلی ربطی نداره ؟
یعنی Witcher 2 رو رد کنم بره و EE رو بازی کنم ؟

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
سلام .
دوستان من رفتم یه سری بازی گرفتم . که هنوز قصد بازی کردن هیچکدوم رو ندارم . در این بین Witcher 2 ی عادی وجود داره با 3 دی وی دی و witcher 2 EE با 4 دی وی دی ...
الان تو این EE همون بازی اصلی هست + یه سری چیزای جدید ؟ یا EE فقط چیزای جدیده و به بازی اصلی ربطی نداره ؟
یعنی Witcher 2 رو رد کنم بره و EE رو بازی کنم ؟
سلام
EE شامل داستان اصلی با مراحل اضافه + کلیه پچهای بازی + گرافیک بهتر هست

siamaksakety

کاربر سایت
Nov 26, 2010
61
نام
سیامک
سلام توضیحاتی برای داستان بازی میخوام

ویچر یعنی چی؟ چرا به گرالد میگن ویتچر آیا کینگ اسلیر و تریس هم ویتچرن؟

ینی فر کیه و ارتباطش با گرالد چیه؟

کینگ اسلیر کیه؟ و چرا پادشاه ها رو میکشه؟

ارتباط کینگ اسلیر با اروین ( همون یارو چشم بند داره رفیقش) چیه؟

اون روحی که تریس احضار میکنه تا جای کینگ اسلیر رو ازش بپرسه کیه؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
سلام توضیحاتی برای داستان بازی میخوام

ویچر یعنی چی؟ چرا به گرالد میگن ویتچر آیا کینگ اسلیر و تریس هم ویتچرن؟

ینی فر کیه و ارتباطش با گرالد چیه؟

کینگ اسلیر کیه؟ و چرا پادشاه ها رو میکشه؟

ارتباط کینگ اسلیر با اروین ( همون یارو چشم بند داره رفیقش) چیه؟

اون روحی که تریس احضار میکنه تا جای کینگ اسلیر رو ازش بپرسه کیه؟

ویچر به افرادی گفته میشه که با طی کردن کارهایی و مراحلی در کشتن هیولاها خبره میشن و ویژگیهایی دارن که انسانهای عادی ندارن!!
کینگ اسلایر یا همون لتو هم مثل گرالت ویچر هست ولی تریس نه,اون ساحرست!
ینیفر یه ساحر دیگست که قبلا با گرالت ارتباط داشته و سعی کرده جونش رو نجات بده ولی بعدا توسط Wild hunt دزدیده میشه و الانم تو نیلفگارد هست,حداقل گرالت فکر میکنه اونجاست!!
کینگ اسلایر یا همون لتو یه ویچر از مدرسه افعی هست که گرالت قبلا جونش رو نجات داده و به خاطر اینکه از امپراطور نیلفگارد دستور داره شاههای سزمینهای شمالی رو میکشه و آشوب ایجاد می کنه که راه واسه حمله نیلفگارد باز کنه!!
اگه منظورت یوروت هست لتو از اون و دار و دسته ی آشوب گرش سو استفاده میکنه که به اهدافش برسه!!
این تیکش رو یادم نیست که تریس روح احضار میکنه اگه منظورت اواخر اکت 1 هست اون زنه فیلیپا هست و یه ساحر دیگه مثل تریس هست!!

siamaksakety

کاربر سایت
Nov 26, 2010
61
نام
سیامک
با تشکر از silent assassin

سوالاتی درباره داستان چیتر 2 بازی دارم ممنون میشم جواب بدین

چرا سابرینا اعدام شده بود و ماجرای نفرین چه بود؟

چرا ویتچر به کینگ هنسل کمک کرد؟

اون دو سربازی که شب به چادر هنسل حمله کردن که بودن؟

چرا دندلاین (دوست گرالد که از اعدام نجاتش داده بود) احساس خطر میکرد و فرار از اون شهر الودین فرار کرد؟

دلتمود که بود؟

چرا کینگ هنسل و دلتمود با گرالت بد شدن و همه افراد روچ رو کشتن؟ و چرا در این بین وس رو نکشته بودن؟؟

چرا sile همون زن جادوگره دوست تریس به اونها خیانت کرد؟

مگه لتو و تریس به شهر آلودین نیامده بودن پس چرا خبری ازشون نبود؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر