معرفی Custom Arcade Stick های ساخته شده توسط بچه‌های بازی سنتر

john rambo

کاربر سایت
Oct 2, 2010
141
نام
رضــا
درسته که بـــِــچـــِــه اِصفوهونــِـس منتها فکر نکنم بتونه یه استیک 150 دلاری رو با همچین قیمتی بخره! (پـُستش هم که صلواتی)

موافقم حمید خان , ولی حالا من که انتظار ندارم استیکم استیک دایگو باشه ( فعلا با دمپایی داریم فوتبال بازی میکنیم مارو چه به استوکهای کریس رونالدو ... ! ) فعلا" باید کتکها بخوریم از محضر شریفتون:weightlift: تا استیک شما اساتید نیازمون بشه

خدمت جناب Leon بزرگوار هم عرض کنم طراحی این استیک به دست مهندسان مجربی در حال انجامه که به زودی و بعد از امتحانات ترم این مهندسان نتیجه ی کار رو خواهید دید .

ولی این استیک که به یاری چند تَن از دوستان داره کارش اوکـــی میشه برای افراد خاصّّّ طراحی شده و از ویژگیهای خاصّّّی بهره منده ,

که از جمله ی مهمترین اونها میشه به:
گیمینگ در شرایط سخت اشاره کرد ...
و شاید هم برای جلب رضایت گیمر های همیشه در حال (( سـفـر )) در سایز میـــنی ارائــه بشه یــــــــــا اینکه برای افرادی که با اضافه وزن مواجه هستند و معمولا" با مشت کــومـبـو میزنن از بدنه ی ضد ضربه ساخته بشه .

اینها رو با اسپانسر باید به توافق نهایی برسیم تا شمارو از قیمت نهایی محصول نیز آگاه کنیم :thumbup:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
من همین جا اعلام می کنم که بنده هیچ نقشی در مراحل تولید این Estik Wannabe جذاب ندارم :d
فقط از الان می تونم روزی رو ببینم که آخرش همین استیکم می افته دست جناب سایلنت برای...اممم...ارضا و اینا ! ( if you know what i mean ) ;))

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
سلام به همگی دوستان.
من دنبال استیک Qanba 4raf هستم.جایی رو سراغ دارین که بتونم سفارش بدم واسم بیاره ؟

<^SIleNT^>

کاربر سایت
Dec 31, 2007
356
نام
Ash
سلام به همگی دوستان.
من دنبال استیک Qanba 4raf هستم.جایی رو سراغ دارین که بتونم سفارش بدم واسم بیاره ؟

سلام
این مدل رو توی ایران نمیتونید پیدا کنید.باید از خارج کشور سفارش بدید بفرستن براتون و این کار خیلی هزینه بر هست چون قیمت خود استیک + قیمت بالای دلار+ هزینه ی ارسال،شاید یه 400 تومن براتون هزینه افتاد.
بنظر من اگه از همون DC بخرید خیلی خیلی خیلی بصرفه تره.ولی خب واسط هایی هستن که این چیزا رو میتون براتون بخرن و به آدرستون بفرستن.لینک نمیتونم اینجا بزارم چون بر ضد قوانینه،براتون پ.خ میکنم.

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
سلام
این مدل رو توی ایران نمیتونید پیدا کنید.باید از خارج کشور سفارش بدید بفرستن براتون و این کار خیلی هزینه بر هست چون قیمت خود استیک + قیمت بالای دلار+ هزینه ی ارسال،شاید یه 400 تومن براتون هزینه افتاد.
بنظر من اگه از همون DC بخرید خیلی خیلی خیلی بصرفه تره.ولی خب واسط هایی هستن که این چیزا رو میتون براتون بخرن و به آدرستون بفرستن.لینک نمیتونم اینجا بزارم چون بر ضد قوانینه،براتون پ.خ میکنم.

ممنون از راهنماییتون.
متاسفانه مدل Madcatz دوال مد نیست.اما Qanba از قبل مد شدست و واسه PS3 , Xbox جواب میده.واسه همین شاید قیمت زیادش هم بصرفه باشه . بازم ممنون .

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
بعد از چند سال دوباره حسّ و حالش به سراغم اومد و یه استیک طراحی کردم و ساختم:

جنس این استیک از پلکسی‌گلاس هست. برای عکسها و اطلاعات بیشتر،به پست اول همین تاپیک راجعه کنید.
توی پست اول علاوه بر عکسها و اطلاعات این استیک، از یه استیک دیگه هم عکس گذاشتم که 4 سال پیش با پلکسی‌گلاس ساخته بودم و هیچ‌وقت فرصت نشد عکسش رو اینجا بذارم. خوشحال می‌شم ببینین و نظر بدین.

• Like
Reactions: amir2100

abtin63

کاربر سایت
Feb 20, 2011
129
نام
آبتین

جنس این استیک از پلکسی‌گلاس هست. برای عکسها و اطلاعات بیشتر،به پست اول همین تاپیک راجعه کنید.
توی پست اول علاوه بر عکسها و اطلاعات این استیک، از یه استیک دیگه هم عکس گذاشتم که 4 سال پیش با پلکسی‌گلاس ساخته بودم و هیچ‌وقت فرصت نشد عکسش رو اینجا بذارم. خوشحال می‌شم ببینین و نظر بدین.

خیلی عالیه حمید. واقعا لذت بردم. دمت گرم!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ضمن تبریک و آرزوی کوفت شدن، انصافا کارت خیلی خیلی پیشرفت داشته:d و همینطوری هم هست دیگه!
بالاخره آدم با هر چیزی که میسازه یه سری ایده های جدید میاد به ذهنش و ظرافت بیشتری توی طراحی به خرج میده/:)
و اینکه Atroxـه من کو!

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما

واقعا زیباست . حتی از ساخته های نمونه خارجی هم خوشگل تره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر