چه سبک هنری رو در ساختار گرافیکی دوست دارید؟

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
با سلام و صد درود خدمت همه بچه های خوب بازی سنتر.
من این نظر سنجی رو در مورد سبک هنری بازی ها زدم که بیشتر با سلایق شما ها و همین طور شما با سلیقه ی بقیه ی دوستانتون در مورد سبک های هنری در گرفیک اشنا بشید.
در مورد چگونگی انتخاب هم باید بگم که موضوع سره ساختار گرافیکیست نه کمیت یا کیفیت گرافیکی اگر بتونید به صورتی که من انتخاب می کنم انتخاب کنید ممنون میشم چون هر چه تاپیک نظم بیشتری داشته باشه بازدید از اون راحت تره.
مثال برای انتخاب
من از سبک گرافیکیه بازی Mass Effect خیلی خوشم میومد که یه نوع بسیار زیبا در زمانی تقریبا اینده رو به تصویر کشیده بود
148968-4-1.jpg
بازم برای هزارمین نفر و برای هزارمین بار تقاضای عاجزانه دارم از بحث های مقایسه ای تا جای ممکن بپرهیزید و فقط نظر خودتون را با احترام به یکدیگر بیان کنید.
پیشاپیش از همه ی دوستان کمال تشکر رو دارم.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من کلا از هر سبکی که بگی خوشم میاد فقط پسندم بیشتر سوم شخص هستش گرافیک هم زیاد مهم نیست سبکش چی باشه مهم اینه که بازی خوب باشه. گرافیک نسبت به زمان خودش با گیم پلی بازی بخوره .

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
گرافیک FF VERSUS XIII ........ بخترین گرافیکی که طول تاریخ بازی ها به خودشون دیدن ... همون طوری که امر حسین گفت تاریک و تمیز ...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
گرافیک FF VERSUS XIII ........ بخترین گرافیکی که طول تاریخ بازی ها به خودشون دیدن ... همون طوری که امر حسین گفت تاریک و تمیز ...
خوب گرافیک Versus چه ربطی به سبک هنری داره؟

من از سبک Gothic، گروتسک و مینیاتور ژاپنی خیلی خوشم میاد.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوستان هنوز این بازی منتشر نشده چجوری میگید Versus ؟! تریلر HD خفنی هم که در نیومده که بشه نظر قاطع داد ! ولی خب مطمئنا بهترین خواهد شد !

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
خوب گرافیک Versus چه ربطی به سبک هنری داره؟

من از سبک Gothic، گروتسک و مینیاتور ژاپنی خیلی خوشم میاد.

منظورم از تاریک این بود که از این چرت و پرت ها مثل Tales Of Vesperia خوشم نمیاد ( رنگ بندی شاد و رنگارنگ )
و منظورم از تمیز هم این بود که مثل Dead Space یا GEOW پر از لجن یا سطوح لذج نباشه و یک فضای مدرن داشته باشه :-"
دوستان هنوز این بازی منتشر نشده چجوری میگید Versus ؟! تریلر HD خفنی هم که در نیومده که بشه نظر قاطع داد ! ولی خب مطمئنا بهترین خواهد شد !

منظور از این تاپیک گرافیک هنری هست نه سطح گرافیک .
گرافیک هنری هم که از اسکرین شات ها و تریلر ها تا حدودی معلوم میشه .

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
من از سل شید خوشم میاد و فکر کنم آخرین بازی ای که با این سبک گرافیکی به بازار اومده سرزمین های مرزی باشه
از مینیاتور های ژاپنی هم خوشم میاد

ویلسنت

کاربر سایت
Oct 27, 2008
111
اون وقت مثلا کرایسیس نقش گوسفند رو داره !!!:laughing:
لااقل میگفتی تو کنسول ها البته من اونم رو هم شک دارم

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
اون وقت مثلا کرایسیس نقش گوسفند رو داره !!!:laughing:
لااقل میگفتی تو کنسول ها البته من اونم رو هم شک دارم

crysis سبک گرافیکیش ریالیستی حساب میشه. اما FF سبک فانتزی (سوریالیستی) یعنی در جاهایی مثل رنگ سبز و زرد دارای اغراق هستش. پس میشه گفت در سبک گرافیکی خودش بهترین هست.

sofd

کاربر سایت
Apr 17, 2009
247
نام
مهدی
یعنی هر بازی که تو رنگ زرد و سبز اعراق کرد بهترینه؟:laughing:تازه تو اون سبک هم فکر میکنم killzon2 بهتر باشه

دوست من شما مثل اینکه اشتباه متوجه شدی اینجا بحث درباره سبک هنری گرافیک هاست نه بهترین گرافیک بازی اینطوری باشه گرافیک crysis از نقاشی های پیکاسو هم بهتره;)

من خودم از گرافیک های CellShade خوشم میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر