تاپیکXBOX 360 داران لرستان

WAYNE ROONEY

کاربر سایت
Mar 30, 2010
11
نام
مصطفی
سلام به همه اقا وحید شما کلوپ دارین تو بازارچه؟

در ضمن بهترین جای تهیه بازی همون روبه رویه پادگان 09 کنار مصلی اسمش علی خیلی ادم خوبیه برید اونجا ضرر نمیکنید.
اونجا تمامه لوازم یدکی وجانبی ایکس باکسم هست از جاهای دیگه خیلی ارزون تره.................

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
سلام به همه اقا وحید شما کلوپ دارین تو بازارچه؟

در ضمن بهترین جای تهیه بازی همون روبه رویه پادگان 09 کنار مصلی اسمش علی خیلی ادم خوبیه برید اونجا ضرر نمیکنید.
اونجا تمامه لوازم یدکی وجانبی ایکس باکسم هست از جاهای دیگه خیلی ارزون تره.................
نه عزیز من خرم اباد نیستم ولی کاری داشتی در خدمتم

payam-206

کاربر سایت
Oct 27, 2010
5
سلام به همه دوستان
من پیام هستم از خرم آباد
تازه XBOX Elite خریدم.میخوام آنلاین بازی کنم میشه منو راهنمایی کنید که چی میخوام چه چیزایی لازم دارم
بازی باید اورجینال باشه یا با کپی هم میشه بازی کرد؟
آیا گیمر کارت باید بخرم؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
پیام جان خوش اومدی برای لایو بازی کردن باید حتما یه اینترنت سرعت بالا داشته باشی این یکی بعدش برای بعضی بازیها باید حتما امتیاز گلد داشته باشی و بازی اورجینال لازم نیست ولی باید به دو نکته توجه کنی اول فریمور درایوت ال تی باشه و از تاریخ ریلیز بازی هم گذشته باشه در غیر این صورت بن رو شاخته برای اطلاعات بیشر برو تو قسمت ایکس باکس لایو همین سایت همه چیزو قشنگ توضیح داده

آخرین ویرایش:

reza_270

کاربر سایت
Feb 6, 2019
2
استان لرستان یکی از زیباترین و دیدنی ترین استان های کشور عزیزمان ایران است. که جاذبه های گردشگری و تاریخی بسیاری دارد. در صورتی که قصد سفر به این استان را دارید حتما راهنمای سفر به لرستان را مطالعه فرمایید. و برای اقامت در خانه های محلی این استان زیبا از سایت شب دیدن فرمایید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر