آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام

یه سوال

میگم من الان ps4 دارم میخوام ps3 بخرم سوالم اینه که همین اکانت psn که برا ps4 درست کردم و دارم استفاده میکنم میتونم برا ps3 هم استفاده کنم؟؟؟

پلاسی که رو اکانت ps4 دارم رو ps3 هم میشه استفاده کرد؟؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام

یه سوال

میگم من الان ps4 دارم میخوام ps3 بخرم سوالم اینه که همین اکانت psn که برا ps4 درست کردم و دارم استفاده میکنم میتونم برا ps3 هم استفاده کنم؟؟؟

پلاسی که رو اکانت ps4 دارم رو ps3 هم میشه استفاده کرد؟؟؟
بله میشه مشکلی نداره فقط امکان داره بهت بگه که روی پلی4 رمزشو عوض کنی همین

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
کسی تونست ارور An error Has occured. you have been signed out of PSN. رو درست کنه به ما هم بگه

سلام دوست عزیز من خودم دستگاهم کپی خور هست و این مشکل رو داشتم و روی rogero 4.55 بودم که اسپوف کردم به 4.66 ولی مثل اینکه سونی اسپوف رو تشخیص داده و اونایی که با اسپوف روی 4.66 هستند نمیتونن آنلاین بازی کنن. اگه کپی خور هستی یه فریمور جدید مثه darknet نصب کن،من خودم نصب کردم و الانم مثه بنز دارم بازی میکنم :d حبیب هم هست ولی من تاحالا ازش استفاده نکردم!دیگه هرجور خودت میدونی :x

aaxx

کاربر سایت
Oct 10, 2009
14
سلام من یه سوال داشتم من یه پلی استیشن 3 اسلیم کار کرده خریدم که کپی خورهم نیست چون برنامه زیاد داشت من فرمتش کردم اما الان پلی استیشن home پاک شده ونیستش تو پلی استوری هم هر چه سرچ میکنم نمیاد وچیزی به این اسم نیست میشه به من لطف کنید وبگید باید چیکار کنم ممنون میشم درضمن اخرین ابدیت 470 رو هم انجام دادم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر