آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
من از طریق وایفای به اینترنت وصل هستم .تنظیمانی وجود داره که سیستم کاهش پینگ را بدون استفاده از کامپیوتر *به دستگاه وارد کنم؟؟

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
با سلام خدمت همه . . .
دوستان یه سوال داشتم . . . میخواستم ببینم nat type 3 من و چجوری میشه برد به nat type 2 ؟؟؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
با سلام خدمت همه . . .
دوستان یه سوال داشتم . . . میخواستم ببینم nat type 3 من و چجوری میشه برد به nat type 2 ؟؟؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
سلام
این خودش طومار داره...
اولین عامل مهم یه نت خوبه...بعد اینکه تنظیمات صحیحی رو تویه مودمت وارد کنی...و بر اسا اون تنظیمت و یه مقدار آبشن های بیشتر ،اونا رو تویه کاستوم لن کنسولت وارد کنی...همون طور که گفتم با کابل لن وصل بشی(کوتاه)...تنظیمات و توظیحات کافی رو ،دوستمون سجاد تویه صفحات قبلی توضیح داده...(58 تا 60)
خیلی خلاصه میخوای ،این راهو برو:
تویه ادونست ستاپ مودمت این دوتا dns رو وارد کن
129.250.35.250
8.8.8.8 یا 4.2.2.4
تویه کاستوم لن کنسول ،ip آدرس کنسولو از تویه سیستم اینفورمیشن نگاه کنو وارد کن،دومی رو کاری نداری(255.255.255.0)،سومی رو هم 192.168.1.1 وارد کن،دوتایه آخری هم به ترتیب همین dns هایی که دادم وارد کن
mtu رو هم آخرش 1500 ،شما میتونی رویه 1480 یا 1490 بزاری.بقیه موارد هم به جزء proxe فعال کن
تست کانکشن بزن اگه همه رو ساکسد داد که مشکلی نداره(فقط سرعت آپلودو دانلودت رو نمیزنه)nat tayp رو هم 2 میزنه

آخرین ویرایش:

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
سلام دوستان میگم Primary DNS چطوری از شرکت سروی دهنده بگیرم ؟ من پارس انلاین ام بشون زنگ بزنم ؟ بعد اگه زنگ زدم بشون چی بگم ؟ اونا بم چی میگن ؟ :d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان میگم Primary DNS چطوری از شرکت سروی دهنده بگیرم ؟ من پارس انلاین ام بشون زنگ بزنم ؟ بعد اگه زنگ زدم بشون چی بگم ؟ اونا بم چی میگن ؟ :d

یکی نیست منو راهنمایی کنه ؟

خوب این کاری نداره یه زنگ میزنی میگی این DNS منو بدید انها هم میدند همین
اگر هم نداد بهش بگو میام اونجا رو روی سرت خراب میکنم

mehdibkh

کاربر سایت
Jul 23, 2007
377
من تازه میخوام آلاین شروع کنم ، پست اول آپدیت شده و درسته ؟

بعدش واسه آنلاین بازی خاصی لازمه یا همین بازی های معمولی هم میشه ؟ مثلا pes 2014 که دارم میشه یا فرق داره

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من تازه میخوام آلاین شروع کنم ، پست اول آپدیت شده و درسته ؟

بعدش واسه آنلاین بازی خاصی لازمه یا همین بازی های معمولی هم میشه ؟ مثلا pes 2014 که دارم میشه یا فرق داره

بله درسته مشکلی نداره
نه هر بازی که سرورهاش وصل باشه میتوانی انلاین بازی کنی فرقی نمیکنه چه بازی باشه

mehdibkh

کاربر سایت
Jul 23, 2007
377
تو ps3 باید quick sign in بزنم واسه وارد شدن به psn ?
میگه که باید آپدیت کنم system update ! به 4.65

الان 4.46 دارم + ریباگ 4.46

واسه آنلاین بازی کردن باید حتما psn لوگین کنم ؟
pes2014 رو چجوری آنلاین بازی کنم !

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
تو ps3 باید quick sign in بزنم واسه وارد شدن به psn ?
میگه که باید آپدیت کنم system update ! به 4.65

الان 4.46 دارم + ریباگ 4.46

واسه آنلاین بازی کردن باید حتما psn لوگین کنم ؟
pes2014 رو چجوری آنلاین بازی کنم !
درباره هک برید به این بخش بپرسید اینجا بخش اروجینال هست PS3 Jailbreak

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
سلام
این خودش طومار داره...
اولین عامل مهم یه نت خوبه...بعد اینکه تنظیمات صحیحی رو تویه مودمت وارد کنی...و بر اسا اون تنظیمت و یه مقدار آبشن های بیشتر ،اونا رو تویه کاستوم لن کنسولت وارد کنی...همون طور که گفتم با کابل لن وصل بشی(کوتاه)...تنظیمات و توظیحات کافی رو ،دوستمون سجاد تویه صفحات قبلی توضیح داده...(58 تا 60)
خیلی خلاصه میخوای ،این راهو برو:
تویه ادونست ستاپ مودمت این دوتا dns رو وارد کن
129.250.35.250
8.8.8.8 یا 4.2.2.4
تویه کاستوم لن کنسول ،ip آدرس کنسولو از تویه سیستم اینفورمیشن نگاه کنو وارد کن،دومی رو کاری نداری(255.255.255.0)،سومی رو هم 192.168.1.1 وارد کن،دوتایه آخری هم به ترتیب همین dns هایی که دادم وارد کن
mtu رو هم آخرش 1500 ،شما میتونی رویه 1480 یا 1490 بزاری.بقیه موارد هم به جزء proxe فعال کن
تست کانکشن بزن اگه همه رو ساکسد داد که مشکلی نداره(فقط سرعت آپلودو دانلودت رو نمیزنه)nat tayp رو هم 2 میزنه

من
nat type 3 رو میبینم وقتی میزنم تست کانکشن....راهی هم جز وایرلس ندارم...چه کنم بشه 2؟

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
آقا من میخوام با وایرلس وصل بشم ولی اصلا گزینه ای به اسم وایرلس نیست که من انتخاب کنم گفتید به قسمت setting بعد network setting و بعد به internet connection setting برم ولی بعدش فقط یه گزینه داره اونم اینه adjust settings for connection to the internet.if making a wired connection , you must have an ethernet cable connected.زیرش هم یه okزده باید چیکارش کنم؟؟

HadiMSC

کاربر سایت
Feb 14, 2012
175
دوستان یه سوال !
چون دستگاه هک شده است و بازی های کرکی مثل DESTINY بروی هارد ریخته شده اگه به این روش من پیش برم
دستگاه اتوماتیک آپدیت نمیکنه ؟
و مشکلی برای دستگاه به وجود نمیاد
چون من شنیدم اگه آپدیت بشه
دستگاه به فنا میره !

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
آقا من میخوام با وایرلس وصل بشم ولی اصلا گزینه ای به اسم وایرلس نیست که من انتخاب کنم گفتید به قسمت setting بعد network setting و بعد به internet connection setting برم ولی بعدش فقط یه گزینه داره اونم اینه adjust settings for connection to the internet.if making a wired connection , you must have an ethernet cable connected.زیرش هم یه okزده باید چیکارش کنم؟؟

آقایون کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟:)

اقا اقا کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha

اقا اقا کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

چرا داره میگه میشه نداشته باشه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر