طرفداران ژانر RPG

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
دوستان 4 تت بازی rpg و توپ با جو سنگین ( همین طور عادی ) معرفی میکنید ?
سری فاینال فانتزی ps1 خوبه بازی کنم ?(برای بازی روی تبلت با امولاتور ps1 میگم)
ممنون.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Baldurs Gate 1,2 ، Icewind Dale, Planescape:Torment
اینا بهترین CRPGهای زمان خود بودند.
اگه Post Apocalypse میخوای Fallout 1,2 هم هست.
Final Fantasy هم 6 و 7 و 8 و 9ش رو PS1 هست که همشون عالین (پیشنهاد میشه 7 رو بازی کنی)
البته اینا همه قدیمی هستند، اگه برا این نسل میخوای که :
S.T.A.L.K.E.R و Fallout 3 هست با همون سبک PA
Dragon Age و The Elder Scrolls ها هم هستند. جوه اینا هم فانتزی اسکاندیناوی (اژدها و الف و ارک و ... مثل Lord of the rings) هست.
Futuristic هم خواستی Mass Effect دیگه بهتر از اون نمیشه پیدا کرد.
یک Dark Souls هم هست که جو فوق‌العاده‌ای داره ولی یکم سخته.

آخرین ویرایش:

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
بله دارک سولز جوش تاریکه ولی بقول دوستمون یکم سخته :D
یعنی دارک سولز بازی کردنی اولا باید 6 دنگ حواست به بازی و دستات باشه،هر حرکت غلت مساوی با مرگه(مخصوصا غولاخر ها)
بعد سیواش هم خیییلیی دورن با هم، مثلا با هزار بدبختی چند تا دشمن میکشی، میری به یه قول وحشتناک سخت میرسی که برای کشنتش باید چند ساعت گریند کنی،میکشیش ولی این بین هیچ سیوی نیست!بعد تا زه بعدش بلافاصله یکی مثلا میپره رو کلت لهت میکنه همه ی را رو باید از اول بیای، ولی غول مرده. هر وقت سیو میکنی دشمن ها غیر غولا زنده میشن! بعضی وقتا هم باااید فرار کنی مثلا همون اولین دیدارت با اولین باس بازی

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
به نظر من Dark souls از اون دسته بازی هایی هست که اگر با کد تقلب و ترینر بازیش کنی همه ی هیجان بازی ازبین میره چون واقعا این بازی( تا اونجا که من دیدم ) تنها بازی تو سبک RPG هست که آدمو تو چالش مبارزه میندازه
چون اگر تو بازی از اصول مبارزه ی تن به تن استفاده نکنی قطعا میمیری .

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
ممنون...
جو سنگین هم منظورم همین post apocalypse ‌و مدل آخرالزمانی هست....
اسکایریم هم حتما حتما باید برم بگیرم.....
بازی این مدلی دوست دارم که در طول بازی آیتم بزنی به بدن و قوی بشی و اسکیل ها رو آپ کنی.....

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ممنون...
جو سنگین هم منظورم همین post apocalypse ‌و مدل آخرالزمانی هست....
اسکایریم هم حتما حتما باید برم بگیرم.....
بازی این مدلی دوست دارم که در طول بازی آیتم بزنی به بدن و قوی بشی و اسکیل ها رو آپ کنی.....

STALKER,STALKER,AND STALKER
جو میخواهی‌ این سه تا رو بازی کن :D

tipet

کاربر سایت
Aug 12, 2011
6
من رفتم رایزن رو خریدم حالم به هم خورد
نمیدونم رو چه اصلی این حرفو میزنی ولی بین 20-25 تا بازی RPg که من کردم risen 1 از بهترین هاش بوده.البته risen 2 نسبت به 1 خیلی افتضاح بود ولی باز هم فک نکنم تا اون حدی که شما گفتی بد باشه.البته سلیقه ها فرق می کنه...

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
با اومدن Witcher3 امیدوارم این تاپیک از این سکوت در بیاد...من که بعد Mass Effect3 عنوان دیگه ای بازی نکردم :(
اسکایریم همچنان محبوب قلبهاست :x

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
آخه RPG و JRPG هم شد بازی ! :d
الکی خودتون رو مشغول میکنید ! :d

اشتباه فکر نکنید اصلا عاشق سبک RPG & JRPG نیستم ! :-"

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
آخه RPG و JRPG هم شد بازی ! :d
الکی خودتون رو مشغول میکنید ! :d

اشتباه فکر نکنید اصلا عاشق سبک RPG & JRPG نیستم ! :-"
نه بابا فاینال فانتزی که میدونم از بهترین بازی های ریسینگ دنیاست:d

---------- نوشته در 12:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:57 AM ارسال شده بود ----------

با اومدن Witcher3 امیدوارم این تاپیک از این سکوت در بیاد...من که بعد Mass Effect3 عنوان دیگه ای بازی نکردم :(
اسکایریم همچنان محبوب قلبهاست :x
اه مس افکت 3 که اصلا RPG نبود! 4 تا آپگرید داشت!
الان من دارم valkyria Chronlices 2 بازی کنم میخوام resonance of FAte بگیرم قدیمیه ولی خیلی باحاله

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
برای neverwinter nights 2 یک ماجول هستش که کپی ice wind dale هست . کسایی مثل من که ice wind dale 1 رو بازی نکردن میتونن از این ماجول استفاده کنن. این ماجول در واقع یک بازی کامل هستش که تقریباً 20 ساعت طول میکشه و خوراک rpg بازهای قدیمی هست.

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
کل بازی های RGP یه طرف
اسکاریم یه طرف
!!
فعلا منو 500 ساعت مشغول کرده
کاملا موافقم. یه نگاهی به امضای من بنداز
اسکایریم بهترین بازی نسل تو نظر سنجی سایت امازون. منبع دنیای بازی . الان که چک کردم سایت down شده.

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
[FONT=&amp]تاریخ انتشار [/FONT][FONT=&amp]Lords of the Fallen [/FONT][FONT=&amp]هم مشخص شد[/FONT].
Square Enix[FONT=&amp] و[/FONT] CI Games [FONT=&amp]اعلام کردن تاریخ انتشار بازی 31 اُکتبر (9 آبان) هستش[/FONT].
[FONT=&amp]واسه کسایی که نمی‏ دونن می‏ گم؛ [/FONT]Lords of the Fallen[FONT=&amp] یه بازی تو سبک اکشن/نقش آفرینیه که استودیوی لهستانی [/FONT]CI[FONT=&amp] و استودیوی آلمانی [/FONT]Deck13[FONT=&amp] مشترکاً دارن می‏ سازنش. یونیورس بازی هم فانتزی و تو حال و هوای جنگ بین انسان‏ ها و [/FONT]Demon[FONT=&amp] هاست.[/FONT]
Lords Of The Fallen PS4, Xbox One & PC Release Date Announced - NowGamer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر