طرفداران ژانر RPG

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نوشته شده توسط MGS:
منم عاشق اين سبكم از فاينال فانتزي هم خيلي خوشم مياد
سلام حسام جون(البته اگه همون حسام باشي)
البته بگم كه در خوبي فاينال فانتزي شكي نيست اما اينجا بيشتر در مورد آر پي جي هاي پي سي بحث مي شه .
اما همون فاينال فانتزي هم كه گفتي فقط نسخه ي 7 ش خوبه بقيه اش رو بريز دور مخصوصا اونايي كه اسم 10 رو يدك مي كشن.
راستي اون بازي كشاورزيه نيومد :p

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Mario:
ميبينم كه كسي Gothic رو بازي نكرده!
پيشنهاد ميكنم برين 2 شو بازي كنين تا يكي دو ماه ديگه Gothic 3 مياد بدونين چي به چيه.
سلام
دوست عزیز.
کسی نگفت که از بازی Gothic خوشش نمی یاد.
بازی ghotic بازی خوبی بود ولی در زمان خودش.و الانم فکر کنم به نظر من بازی خوبیه.
ولی من به هنظرم اونقدر خوب نبود که مثلا برای بار 2م یا 3م برم سرش.
من Gothic رو فقط یک بار رفتم والانم داره تو کشوم خاک میخوره.
امیدوارم شماره 3 این بازی بتونه ادمو مجاب کنه گه بشه برای چند بار سراغش رفت.
مثلا من به شخصه از بازی کردم NWN و Diablo چه یکش و چه دوش خسته نمیشم.ولی از Ghotic احساس خستگی کردم.
++++++++++++++++++++++++++++++++
در ضمن از تمام دوستان متشکرم.
اقا محمد
اقا کوروش
اقا مصطفی (kain دوست داشتنی ;) ;) ;) )
و جناب اقای دارک فیلد.
به خاطر زحماتی که برای این تاپیک کشیدن.
+++++++++++++++++++++++++++++++
یه پیشنهاد دارم:
به نظرم بهتره یه بازی رو هفتگی معرفی کنیم با تمام زیر شاخه هاش و تمام Race ها و Ability هایی که در بازی هست.
نمیدونم پیشنهاد بدین و بریم سراغ یک بازی و معرفی اون.به ظور کامل.
که این تاپیک نخوابه.
منتظرم ببینم دوستان چه نظری دارن.

بای بای

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
ســـــــــــــــــــــــــــــــــل آم
دوسه تان....واقعا مايه افتخار هستيد.....تاپيك عــــــــــــــــــاليه.....اونقدر جوش گرفت منو كه رفتم دوباره Never Winte Nights رو نصب كردم الآنم دارم بازي ميكنم...:)
دستتون درد نكنه....
راستي با نظر محمد رضا ام موافقم....چيزه خيلي خوبيه.......ولي بهتره از بازياي يه ذره قديمي تر شروع كنين....تا اطلاعاته ملت از بيس تكميل بشه و همراه با تكامل بازي ها پيش بياد تاپيك...
--------------------
لبتون خـــــــــــــــندون و تاپيكاتون به رووووووووووووووز....

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Ehy18:
ســـــــــــــــــــــــــــــــــل آم
راستي با نظر محمد رضا ام موافقم....چيزه خيلي خوبيه.......ولي بهتره از بازياي يه ذره قديمي تر شروع كنين....تا اطلاعاته ملت از بيس تكميل بشه و همراه با تكامل بازي ها پيش بياد تاپيك...
--------------------
لبتون خـــــــــــــــندون و تاپيكاتون به رووووووووووووووز....
سلام
کاملا موافقم.
از بازی های خیلی قدیمی شروع کنیم.ولی یک مشکل هست که مثلا بازی های قدیمی از DD استفاده نمیکنن.بازی های جدید البته نه خیلی جدید از DD3 استفاده میکنن.و حتی در بعضی بازی ها این به DD3.5 رسید.مثل بازی tempel of elemental evil.
البته با این که از بازی های قدیمی استفاده کنیم موافقم.
بهتره دوستان لیست بازی های خودشون رو بگن.و به انتخاب همه دوستانی که در این تاپیک فعال هستند.یک بازی رو انتخاب کنیم.شایدم بازی که انتخاب میشه رو منم بازی نکرده باشم و خب استفاده میکنیم از حرف دوستان.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
در ضمن یک پیشنهاد:
یک بازی رو من تازه گرفتم.
با نام The Fate.
بازی جدید اومده ولی تو اروپا زودتر ریلیز شده بود.پیشنهاد میکنم که بازی رو بگیرد.
من خیلی پیشروی نکردم ولی روند بازی خیلی خوبه.
خدا پدر مادر بیلیزارد رو بیامرزه.این بازی تقلیدی محض از بازی دیابلو هستش.

بای بای

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط Hellgate:london:
در ضمن از تمام دوستان متشکرم.
اقا محمد
اقا کوروش
اقا مصطفی (kain دوست داشتنی ;) ;) ;) )
و جناب اقای دارک فیلد.
به خاطر زحماتی که برای این تاپیک کشیدن.
+++++++++++++++++++++++++++++++
یه پیشنهاد دارم:
به نظرم بهتره یه بازی رو هفتگی معرفی کنیم با تمام زیر شاخه هاش و تمام Race ها و Ability هایی که در بازی هست.
نمیدونم پیشنهاد بدین و بریم سراغ یک بازی و معرفی اون.به ظور کامل.
که این تاپیک نخوابه.
منتظرم ببینم دوستان چه نظری دارن.

بای بای
سلام .
لطف داری آقا محمد رضا گل . ( رازیل جیگر !! :cheesygri )
-----
کاملا با پیشنهاد معرفی بازی موافقم . حالا مهم نیست که بازی با دوربین ایزومتریک هست یا از قوانین ویرایش چندم استفاده میکنه یا بازی اکشن آر پی جی هست . مهم اینه که بازی معرفی شه تا دوستان به خصوص اونایی که در این زمینه زیاد اطلاعات ندارن با بازی های شاهکار این سبک آشنا بشن .
پیشنهاد منم برای معرفی اولین بازی , بازی Divine Divinity هست . درسته قدیمی نیست اما باور کن خیلی ها رو میشناسم که RPG بازی میکنن ( البته نه حرفه ای ) ولی این بازی رو اصلا اسمشم نشنیدن چه برسه بازی کرده باشن .
یکی از شاهکارهای بازی های RPG که بی سروصدا اومد تو بازار و هیچ کس هم خبر نداست چه اعجوبه ای اومده و همه فکر میکردن یه بازی معمولی و سطح پایین هست .
اما اگه قراره بازی های قدیمی معرفی بشه پیشنهاد من اینا هستن :
Baldur's Gate Series
یا
Icewind Dale Series
من الان خودم با چند سال تاخیر دارم بازی Icewind Dale 2 رو بازی میکنم . واقعا عالیه و بازم میگم واقعا عالیه که دوستان متوجه بشن که من دارم چه حالی میکنم با این بازی ! :D
الان تازه رسیدم به Chapter 5 و اول های این قسمت هستم . اونجوری که از ظواهر امر پیداست بازی کلا 6 تا chapter داره و به زودی بازی رو تموم میکنم .
بعدش میخوام برم سراغ بازی Sacred به همراه اکسپنشنش Sacred : Underworld .
بازیش تو سبک و سیاق دیابلو و Divine Divinity هست اما اینکه آیا در حدو اندازه این دو بازی هست یا نه نمیدونم چون هنوز بازی نکردم . فقط نصب کردم ببینم سالمه یا نه اما باید بازی جالبی باشه و بعد هم بازی RPG قدیمی و نسبتا جدید زیاد تو برنامه ریزیم هست .
به امید اینکه سبک RPG محبوبترین سبک بازی ها بشه . :o
تو پست بعدی راجع به زیر نژاد ها توضیح میدم . منظورم نوعهای مختلف هر نژاد هست .

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
نوشته شده توسط Kain:
من الان خودم با چند سال تاخیر دارم بازی Icewind Dale 2 رو بازی میکنم . واقعا عالیه و بازم میگم واقعا عالیه که دوستان متوجه بشن که من دارم چه حالی میکنم با این بازی ! :D
الان تازه رسیدم به Chapter 5 و اول های این قسمت هستم . اونجوری که از ظواهر امر پیداست بازی کلا 6 تا chapter داره و به زودی بازی رو تموم میکنم . .

رد کردن آخر این بازی خیلی سخته .
من فکر کنم 1 ساعتی طول کشید. نمیدونم بازی imbalenced بود یا کلا سخت بود اخه بیشتر ماموریتها رو انجام داده بودم.

راستی یه جایی هست که 10 مرحله باید 10 سری موجود و بکشی .تا level چندش رفتی ؟

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
راستی دوستان یه سوال هم داشتم ازتون .
شما اولین بازی RPG که بازی کردین چی بود و حدودا چند سال پیش .
فکر کنم هر کسی با اولین بازی این سبک خیلی خاطره داشته باشه و خیلی بهش حال داده باشه !
من خودم اولین بازی که تو این سبک بازی کردم بازی Crusaders of Might And Magic بود که حدود 5 سال پیش بازی کردم . اون موقع اصلا نمیدونستم سبک یعنی چی چه برسه بدونم RPG چیه اما خیلی با بازیش حال کردم . محیط ها . دشمن ها . جادوها . واقعا برام لذت بخش بود .
هر چی هم گشتم تا یه بازی مثل این گیر بیارم نشد که نشد چون اصلا نمیدونستم به طرف بگم چی میخوام . تازه اگرم میدونستم اون موقع تعداد RPG بازا تو ایران فکر نمیکنم از انگشتان دست تجاوز میکرد !!! ;)
این بازی خیلی سطح بالا نیست و امتیاز جالبی نگرفته .( 5.5 از گیم اسپات ) اما برای اولین تجربه RPG برای من خیلی خیلی جذاب بود . البته نسخه PC رو بازی کردم چون نسخه Play Station واقعا گرافیک افتضاحی داست اما نسخه پی سی خیلی خیلی بهتر بود !
اینم عکس پک بازی هست :
fuctaq.jpg

شما چطور ؟؟

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط Nameless:
رد کردن آخر این بازی خیلی سخته .
من فکر کنم 1 ساعتی طول کشید. نمیدونم بازی imbalenced بود یا کلا سخت بود اخه بیشتر ماموریتها رو انجام داده بودم.

راستی یه جایی هست که 10 مرحله باید 10 سری موجود و بکشی .تا level چندش رفتی ؟
آقا ما رو نترسون . به جای اینکه به من امیدواری و روحیه بدی میترسونی منو !! ;)
شوخی کردم .
راستش اولش که رسیدم این قسمت که میگی Level هام پایین بود و ضعیف بودم . خودشم پیشنهاد میداد بعدا که Level هات بالاتر رفت بیای اینجا اما من فکر کنم تا 6 رفتم . اونم زورکی . هر قسمت رو هم که رد میکردی یه آیتم بهت میداد که هر چی میرفت بالاتر آیتم ها باارزش تر بودن .
بعدا اگه بشه میرم هر 10 قسمت رو رد میکنم تا ببینم شمشیری , چیزی که خیلی خفن باشه بهم میده یا نه ! :D
راستی شما یادته موقعی که بازی میکردی تعداد اعضای پارتی چند نفر بودن و تو چه نژاد و کلاسایی ؟؟؟

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط kourosh:
من گشتم ولی ادرس اصلی برنامه رو نتونستم برات گیر بیارم اپلودش کردم که دانلود کنی .حجمش کمه 144 کیلو بایت .اول بازی رو نصب کن بعد برنامه رو اجرا کن .
فایلهایی با پسوند ogg ایجاد میشه که اهنگهای این بازی هستند و با winamp بخوبی اجرا میشه
اینم ادرس http://www.kouroshkj.persiangig.com/other/DDMusicExtractor.exe

خیلی چاکریم دستت درد نکنه عزیز.. آره من بیشتر بخاطر اون قسمت میخوام :cry:
اون آهنگ واقعاً جذاب بود.. میدونی این بخاطر اینه که فرهنگ غنی اروپائی در زمینه موسیقی داخل این بازی راه پیدا کرده.. این دیسک لعنتی دوم بازی انگار نمیخواد دانلود شه (beyond) دارم دیوانه میشم :cry: مطمئنم بازی خوبیه احتمالاً باید اوریج بخرم.. شاید تو آمازون ارزون گیر بیاد :cry:

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Mario:
ميبينم كه كسي Gothic رو بازي نكرده!
پيشنهاد ميكنم برين 2 شو بازي كنين تا يكي دو ماه ديگه Gothic 3 مياد بدونين چي به چيه.

اونجايي هم كه گفته شد gnome به درد نميخوره خيلي ناراحت شدم همه race ها كه قرار نيست جنگجو باشن اتفاقا gnome تو هر بازي كه بوده جزوه بهترينها بوده براي Mage و كلا spellcaster ها.

شما احتمالاً پست اول من رو نخوندید :) من یه موقع با اینکه سیستمم نمیکشید 24 ساعته گوتیک میزدم.. با 15 - 20 فریم برثانیه اصلاً نمیشه بازی کرد اما من میکردم..

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نوشته شده توسط sina_unl:
سلام حسام جون(البته اگه همون حسام باشي)
البته بگم كه در خوبي فاينال فانتزي شكي نيست اما اينجا بيشتر در مورد آر پي جي هاي پي سي بحث مي شه .
اما همون فاينال فانتزي هم كه گفتي فقط نسخه ي 7 ش خوبه بقيه اش رو بريز دور مخصوصا اونايي كه اسم 10 رو يدك مي كشن.
راستي اون بازي كشاورزيه نيومد
بله من حسام هستم
البته به نظر من بازي هاي نقش افريني كامپيوتر و كنسول از نظر سبك خيلي با هم نفاوت دارند
اين بازي Harvest moon oh Wonderful life (special Edition هم حدود يك ماه كه براي PS2 البته نسخه انگليسيش اومده
البته به نظر من نتونست موفقيت شماره 1 بازي رو روي PS1 بدست بياره ولي هنوزم بازي باحاليه

آخرین ویرایش:

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
سل آم.....
يه روز از تاپيك جا موندم بايد برم بخونمش ببينم چي گفتين........ملت نذارين بخوابه ها....من در به در دنباله بازي آر پي جي ام فعلا.....
-----------------
لبتون خندون و بازي ها تون به روز

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
ســـــــــــل آم
آقا اين پسته كه الآن ميزنم هدفم بالابردن تعداد پستام نيستا ولي ميخواستم بگم كه بازياي آر پي جي رو از 2000 به اين ور يه تعدادي رو از هر نوعش گلچين كنيم بعد راجبه اونا حرف بزنيم چون با يه حساب سر انگشتي ديدم شايد بيشتر از 30 تا بازي باشه تو اين چند ساله......كه بعضياشم احتمالا بازي نكرديم....
اما اكشن آر پي جي ام قاطي همينا باشه ديگه؟؟؟
----------------------
لبتون خندون و بازياتون به روز.....

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط mehrdad_:
کسی در مورد بازی City of Villains اطاعاتی داره؟
سلام
اطلاعاتم در مورد این بازی کمه.
ولی خب تا اونجا که میدونم بهت میگم.
بازی کار NCSoft و Cryptic studio هستش.
سبک بازی MMO
این بازی نسخه اضافه شونده بازی City of Heros هست که در سال 2004 به بازار اومد.
که نسخه در ادامه نسخه قبلی هستش.
من تنها در این حد اطلاع دارم.
خیلی خوشحال میشم که اگه دوستان اطلاع بیشتری دارن به منم بگن.
The first expansion of City of Heroes will allow you to play as the bad guy and try to turn the tide against the numerous heroes found in Paragon City
.
بای بای

خداحافظ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر