King Kong

لوكاس كين

کاربر سایت
Jun 23, 2006
1
كينك كونگ

خب من هم براي پرينس و هم براي كينگ كونگ اين مشكل رو داشتم و مثل ديوونه ها هر دو بازي رو با كابل كشي انجام ميدادم ولي چون هم پرينس و هم كينك كونگ زياد طولاني نبودن بعث دردسر نشد.

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
یکی میشه بگه جریان نسخه گرافیک دار چیه؟
گزافیکش از نسخه 360 بیشتره؟
میشه عکس های مقایسه با نسخه معمولی بزارید؟

FISHER

کاربر سایت
May 12, 2006
24
نام
HOSEIN
من كينگ كنگ رو سي دي شو خريدم مال شركت پرديس بود يكروزه تمومش كردم واقعا بي نظير بود من حتي فيلمشو هم كه دي وي دي بود خريدم

baker

کاربر سایت
Mar 13, 2006
15
آره من كرك رو امتحان كردم حجمش37meg خيلي خوب هم جواب ميده ميتوني كرك splinterr cell3رو هم از اين سايت دانلود كني و حالشو ببري ولي من در اجراي king kong سيستمم هنگ مي كنه نمي دونم براي چي از شركتهاي مختلف هم خريدم ولي فايده اي نداشته حتي از شركت takinدر ضمن ربطي به كرك نداره چون قبل از اين كه كرك بشه هم همينطور بود لطفا منو راهنمايي كن در ضمن اگر ميخواي بخري من شركت modern رو پيشنهاد مي كنم

baker

کاربر سایت
Mar 13, 2006
15
به جاي كابل كشي مي تونين كركشو از سايتwww.gamecopyworld.comدانلود كنيد جواب هم ميده حجمش هم 37meg ولي سيستم من هنگ ميكنه ربطي به كرك هم نداره چون قبل از اينكه كرك بشه هم همينطور بود از شركتهاي مختلفي هم خريدم ولي فايده اي نداشته در ضمن كرك splinter cell 3وprince3 رو هم ميتونيد از اين سايت دانلود كنيد

baker

کاربر سایت
Mar 13, 2006
15
كرك king kong فقط يه copy/pasteميخواد همين كركش كامله مثل همه كركهايي كه براي بازيها تو بازار هست ديگه كركشو تو پوشه اجرايي بازي paste ميكني

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر