قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

ebipacino

کاربر سایت
May 24, 2008
60
کنسول

سلام
دوستان به نظر شما فروشگاه تصویر مطمئنه برای خرید آخه قیمتاش از بقیه جاها مناسب تره ؟
واین که چرا ps3 هک نمیشه ؟ کی می خوان هکش کنن؟

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
سلام
دوستان به نظر شما فروشگاه تصویرمطمئنه برای خرید آخه قیمتاش از بقیه جاها مناسب تره ؟
واین که چرا ps3 هک نمیشه ؟ کی می خوان هکش کنن؟

1.اره چرا مطمئنه نباشه خیلی ها ازش خریدن و راضی بودن

2.این سوال جای دیگه مطرح کون

soroush7334

کاربر سایت
Sep 6, 2009
75
نام
soroush
امکان کاهش قیمت سری جدید XBOX 360 ELITE به 330 الی 350 هست یا این که همین 360 تومن باقی میمونه:confused:
من نه کابل کامپونت می خوام نه کابل HDMI
راستی این کابل HDMI به HDMI جریانش چیه :biggrin1:
پیشاپیش از کمک همه دوستان ممنون:love:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
امکان کاهش قیمت سری جدید XBOX 360 ELITE به 330 الی 350 هست یا این که همین 360 تومن باقی میمونه:confused:
من نه کابل کامپونت می خوام نه کابل HDMI
راستی این کابل HDMI به HDMI جریانش چیه :biggrin1:
پیشاپیش از کمک همه دوستان ممنون:love:
شما همین الان اگه پول داری برو کنسول رو بخر-که دیگه درایو های جدید داره عرضه میشه و احتمالا چند وقتی کپی خور تعطیل میشه و قیمت همون الیت 350 میشه 650

پس هرکی میخواد بخره فوری بره بخره

soroush7334

کاربر سایت
Sep 6, 2009
75
نام
soroush
شما همین الان اگه پول داری برو کنسول رو بخر-که دیگه درایو های جدید داره عرضه میشه و احتمالا چند وقتی کپی خور تعطیل میشه و قیمت همون الیت 350 میشه 650

پس هرکی میخواد بخره فوری بره بخره

چرا پول نداشته باشم الان فقط 500 تومن تو کمدم هست حالا بماند که چه قدر تو حسابم هست:-"

این درایو های جدید کی وارد بازار میشن؟؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
چرا پول نداشته باشم الان فقط 500 تومن تو کمدم هست حالا بماند که چه قدر تو حسابم هست:-"

این درایو های جدید کی وارد بازار میشن؟؟
خوب خدا رو شکر که وضع خوبه انشا... 10000000000برابرش رو خدا بهت بده

من خودم حدس میزنم 2 هفته دیگه این درایوا حد اکثر میان تو بازار و تاثیر قیمتش رو هم
از همین چند روز اینده که الیت بشه 450 و ارکید 330 خواهید دید-

بازم از من گفتن بود- هرکی قصد خرید داره فورا بشتابه-
من که منتظرم کپی خور نشن و قیمت ها بشه 200 تومن- اون موقع ارکید خریدن حال میده:laughing:یک درایوم میندازیم روش -حله دیگه:love:(البته شما عزیزان به فکر درایو نباشید چون تو بازار اصلا موجود نیست (یک مشت لایتون و بنکیو از قبل مونده که اونم دست شخص ثالتث هست -امیدوار نباشید اصلا)

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
نکست جن میگه این آخرین سری الایته(طرح قدیم) خیلی هم محدوده.... 440 میده.... و میگه هر مغازه ای که بارش تموم بشه دیگه نداره.......و نخواهد اورد. من میخوام پک MW2 رو بگیرم به نظر شما الان الیت بگیرم یا ریسک کنم و صبر کنم تا اون بیاد؟؟؟؟ تازه معلوم نیست کپی خوره یا نه!!!! 3 هفته دیگه میاد...

EGRADAT

کاربر سایت
Dec 28, 2008
80
دوستان اين افزايش قيمتها براي اينه كه جنس تو دبي كم شده . امروز تماس داشتم . اگه يه مقدار صبر كنيد تا بار جديد به دوبي برسه . قيمتها كاهش خوبي پيدا خواهد كرد

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
نکست جن میگه این آخرین سری الایته(طرح قدیم) خیلی هم محدوده.... 440 میده.... و میگه هر مغازه ای که بارش تموم بشه دیگه نداره.......و نخواهد اورد. من میخوام پک MW2 رو بگیرم به نظر شما الان الیت بگیرم یا ریسک کنم و صبر کنم تا اون بیاد؟؟؟؟ تازه معلوم نیست کپی خوره یا نه!!!! 3 هفته دیگه میاد...
پك mw2 وقتي برسه ايران باز ميشه و بازي از داخلش كش رفته به قيمت سرسام آوري فروخته ميشه !!!

soroush7334

کاربر سایت
Sep 6, 2009
75
نام
soroush
دوستان اين افزايش قيمتها براي اينه كه جنس تو دبي كم شده . امروز تماس داشتم . اگه يه مقدار صبر كنيد تا بار جديد به دوبي برسه . قيمتها كاهش خوبي پيدا خواهد كرد

حداکثر چقدر طول میکشه :confused:
نکنه میخواد از این درایو جدیدا که کپی خور نمیشن بیاره:(

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
حداکثر چقدر طول میکشه :confused:
نکنه میخواد از این درایو جدیدا که کپی خور نمیشن بیاره:(
ناامید نباشین اونا هم کپی خور میشه...
به این زودی ها هم فکر نکنم بیاد.

ولی این Wave4 و درایو ها خیلیا رو از جمله خودم نگران کرده...

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
پك mw2 وقتي برسه ايران باز ميشه و بازي از داخلش كش رفته به قيمت سرسام آوري فروخته ميشه !!!
نه حاجی من خودم چند بار باندل خریدم...ولی مغازه هایی مث فتحی و نکست جن همچین کاری نمیکنن....اونی هم که باندل میخره به خاطر محتویات میخره... مثلا کسی gunmetal بدون متال گیر نمیخره ککه!!!

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
ناامید نباشین اونا هم کپی خور میشه...
به این زودی ها هم فکر نکنم بیاد.

ولی این Wave4 و درایو ها خیلیا رو از جمله خودم نگران کرده...

خوب اگه کپی خور نشد رو xbox360های الان که تاثیری نداره؟
یعنی هر بازی واسه اونا بیاد به این الانی ها هم می خوره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر