قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

Aliph

کاربر سایت
Oct 29, 2006
85
نام
Ali
آقا یکی هم جواب منو بده تورو خدا من یه ایکس باکس آرکید جاسپر Lt 3 دارم هارد 60 3 تا دسته با 2 تا Play & Charge Cable کابل کامپوننت کنترل xbox که برای فیلمو - وصل کردن به کامپیوتر هست ( اصل از روی J برداشته شده ) حدودا 120 بازی که همه به LT 3 میخورن ( قدیمی و جدید مثل max pane 3 , fifa13 , cof bo 2 ....) چند بدم خوبه ؟

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
آقا یکی هم جواب منو بده تورو خدا من یه ایکس باکس آرکید جاسپر Lt 3 دارم هارد 60 3 تا دسته با 2 تا Play & Charge Cable کابل کامپوننت کنترل xbox که برای فیلمو - وصل کردن به کامپیوتر هست ( اصل از روی J برداشته شده ) حدودا 120 بازی که همه به LT 3 میخورن ( قدیمی و جدید مثل max pane 3 , fifa13 , cof bo 2 ....) چند بدم خوبه ؟

با این وسایل تا650 ارزش داره شایدم بیشتر اما کسی با ابین قیمت ازت نمیگیره 2تا از دستهاشو به همراه کل وسایل جانبی جدا بفروش بیشتر سود میکنی چون اگه بخوای همراه دستگاه بفروشی زیاد سود نمیکنی:x

jirjirak

کاربر سایت
Sep 29, 2010
17
نام
reza
سلام . بانه قيمتا چجورياس؟؟ با اينجا تفاوتى داره؟ اگه كسى مغازه اى ميشناسه تو اونجا ممنون ميشم آدرسشو بده. دمتون گرم...

ghol games

کاربر سایت
Mar 9, 2011
390
نام
Ardavan
اگه میشه
قیمت تمام مدل های ایکس باکس رو بذارید
بعد یه سوال دیگه الان واسه خرید مناسبه یا صبر کنم تا قیمت پایین بیاد ؟

ghol games

کاربر سایت
Mar 9, 2011
390
نام
Ardavan
اگه میشه
قیمت تمام مدل های ایکس باکس رو بذارید
بعد یه سوال دیگه الان واسه خرید مناسبه یا صبر کنم تا قیمت پایین بیاد ؟
این قیمت های اهواز بود
اگه میشه قیمت تهران و جاهای دیگه رو بدید لطفا

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
این قیمت های اهواز بود
اگه میشه قیمت تهران و جاهای دیگه رو بدید لطفا
برادر قیمت ها خیلی متغیره ! شما قیمتت بروزه !؟ تو تهران هرچی هم باشه از اونجا گرونتره ... با این حساب شما از نظری تو پارادایس هستین !

anger

کاربر سایت
Dec 22, 2009
82
نام
محمد
فک کنم این قیمتا برای پارسال بوده.امروز دلار 2800 تومان تو تهران معامله میشد.ایکس باکس 4 گیگ هم 1 ملیون قیمت کردم.

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
خدا بیامرزه ایکس باکس 500 هزار تومنی رو!
یعنی از 5 شنبه که 1250 بود! یدفعه شد 500 تومن!......... برادر من این قیمتی که شما دادی بانه هم الان این قیمت بهت نمیدن! اونوقت تو اهواز 500 تومن!.........
...........
خواهشا قیمت های بروز بزارین دوستان ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر