قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
اسلیم 250 گیگ چـنده در حال حاضر ؟
اریجینال میخوام ... یعنی امکان کپی خور شدن داشته باشه درایوش اما دستگاه رو کپی خور نکرده باشن .

real madrid cf

کاربر سایت
Oct 28, 2011
196
نام
سعید
بچه ها میشه نام یه فروشگاه با ادرس دقیقشو که مطمین هست و درایو کنسول و... رو دستکاری نمیکنن بگین به من پ.خ کنید چون منم میخوام بخرم حداقل ادم از یک جای مطمین بخره ;)
سلام دوستان.
لطف کنید آدرس یه فروشگاه خوب و مورد اعتمادو واسه منم پ.خ کنید.:-b
من سه شنبه می خوام برم کنسول بخرم.:d
ممنون از همه.

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
سلام دوستان

یه 360 از مدل 250 گیگ که پک کینکت داره برام از 2بی رسیده ... اما من سفارش باندل Geow3 یا MW3 داده بودم. میخواستم نظر شما دوستان اهل فن رو بدونم.

اولا الان قیمت اینجا چجوریه برای این پک؟؟؟ قیمت باندل ها ( کپی خور نشده) چجوریه؟؟؟ من که زیاد با کینکت حال نمیکنم به نظرتون ارزش داره که هزینه کنم برای گرفتن باندل ها؟؟؟

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
امروز رفتیم برای یکی از دوستام از توپ خونه xbox بگیریم. خیلی خلاصه بگم که موهامون سفید شد!#:-s
اسلیم 4G از 305 تا 365 قیمت دادن! توی هر مغازه هم یه داستان جدید می‌شنیدیم و هر کی بهمون یه چیزی یاد می‌داد...:-b
تا اینکه آخر از یه مغازه توی پاساژ خریدیم 330 تومن...
تو یه جمله و خلاصه بگم تو این مملکت خراب شده هیچ وقت نمیتونی یه کالایی رو با اطمینان خاطر بخری اینقدر که مملکت بیصاحب و دزد بازاره ، حالا دیگه این توپخونه ایها که دیگه آخر دزد و حرومزاده هستند ( البته بنا نسبت یه تعداد انگشت شمار) و برای فروش اجناسشون هر چی دری وری و شعرو وره میبافند و اکثر خریداران ساده هم صد درصد سرشون کلاه میره ، امیدوارم روزی برسه که بشه تو این مملکت خراب شده اجناس* رو با قیمتی یکسان و مشخص در هر شهر و مکانی خریداری کرد . موفق باشید*

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
یه مدل از چیپست های استفاده شده در درایو دستگاه هستش
که یه مقدار هک کردنش ساده تره
البته در مقایسه با اون یکی چیپست که Winbond هستش

همین دوست عزیز ;;)
مگه چه فرقی دارن که انقدر مهم هست !؟
ممنون که جواب میدی

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
تو یه جمله و خلاصه بگم تو این مملکت خراب شده هیچ وقت نمیتونی یه کالایی رو با اطمینان خاطر بخری اینقدر که مملکت بیصاحب و دزد بازاره ، حالا دیگه این توپخونه ایها که دیگه آخر دزد و حرومزاده هستند ( البته بنا نسبت یه تعداد انگشت شمار) و برای فروش اجناسشون هر چی دری وری و شعرو وره میبافند و اکثر خریداران ساده هم صد درصد سرشون کلاه میره ، امیدوارم روزی برسه که بشه تو این مملکت خراب شده اجناس* رو با قیمتی یکسان و مشخص در هر شهر و مکانی خریداری کرد . موفق باشید*

موافقم

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
سلام دوستان

یه 360 از مدل 250 گیگ که پک کینکت داره برام از 2بی رسیده ... اما من سفارش باندل Geow3 یا MW3 داده بودم. میخواستم نظر شما دوستان اهل فن رو بدونم.

اولا الان قیمت اینجا چجوریه برای این پک؟؟؟ قیمت باندل ها ( کپی خور نشده) چجوریه؟؟؟ من که زیاد با کینکت حال نمیکنم به نظرتون ارزش داره که هزینه کنم برای گرفتن باندل ها؟؟؟

اون دو تا باندل که میگه من فقط گیرز رو دیدم اونم کمه باندل کال اف هنوز نیومده

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
سلام دوستان

اگه اکبنده و بازش نکردی من خریدارم....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر