قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
نه! تنها فرقشون لوازم جانبی و هارد هست
ولی منم میخوام بدونم مدل core چه هاردی داره؟چقدر میشه توش بازی ذخیره کرد؟

core هارد نداره فقط premium هارد داره كه اونم 20 گيگ هست و 8 گيگ در اختيار دستگاه هست و 12 گيگ هم براي استفاده كاربر

اينم مشخصات هر دو :

premium pack

xbox 360
wireless controller
Hard Drive
Xbox Live Headset
Component HD AV Cable
Ethernet Cable

core pack

xbox360
Wired Controller
Composite AV Cable
Ethernet Cable

آخرین ویرایش:

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
اگه core بخري يا بايد مموري كارت 64 مگابايتيش رو بخري كه فكر كنم قيمتش 50 تومن هست و يا هاردش رو كه 100 الي 110 تومنه!
در كل premium بخري باصرفه تر هست

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
باید براش هارد بخری
ولی برای ذخیره بازیها فکر کنم با memory هم کارت راه بیفته ولی به طور کلی پرمیوم با صرفه تر هست !

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
64mb کجا و 20gb کوجا . اصلا مموری ارزش نداره . من باشم 110 تومن رو میدم و هارد میخرم .
خب چکاریه دوست عزیز ؟؟ یی باره 100 تومن بیشتر بده برو یه X360 مدل پریموم بخر ;) ;)
(تازه دسته Wireles هدست و کابل اترنت هم داری که اگه بخوای اینا رو جداگونه بخری تقریبا 200 تومن پات اب میخوره.)

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
خب چکاریه دوست عزیز ؟؟ یی باره 100 تومن بیشتر بده برو یه X360 مدل پریموم بخر ;) ;)
(تازه دسته Wireles هدست و کابل اترنت هم داری که اگه بخوای اینا رو جداگونه بخری تقریبا 200 تومن پات اب میخوره.)

تازه 1 ماه اکانت مجانی لایو گلد هم داری کلا به صرفه تره که pre بگیری و حتی تو مدلهای J کنترل و هدست هم هست مایکروسافت مدل کور رو ساخت که مثلا بگه من 2 مدل ساختم برای کسانی که میخوان کمتر پول بدن برن کور بگیرن ولی در هر حال شما هرچیزی که بخوای برای کور بگیری تا تکمیلش کنی از قیمت pre بیشتر میشه یا به صرفه تره که مدل پرمیوم بگیری پس خود به خود میری سمت pre

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
بله چون خود مایکروسافت اعلام کرده بود اگر پرمیوم بگیرید 100 دلار اضافه میدید در صورتی که اگر بخواین وسایل پرمیوم رو برای کور تهیه کنین باید 150 دلار بپردازین
با توجه به قیمتها تو ایران 50 دلار بیشتر منطقیه هرچند تا چند وقت دیگه قیمت به همون 150 دلار میرسه انشاالله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر